Saki to šeit!

Intuīcija (5)

plastic 01.09.10 10:37:02
Jap...Dēliņam 3 nedēļas bija un nedzija nabiņa. Uz majām brauca ārsts, māsiņa...teica tas tikai strutis...ar zaļonku un spirtu turpinat smērēt. Bet kkā divaina sajūta. Aizvedu mazo uz gaiļezeru. Tur teica to pašu. Pec šādas atbildes bija zb un izsaucu ātros. Tā it kā butu galigi debila, ārsti taču teica, ka tās ir strutis. :D Ātrie aizveda uz bērnu klinisko slimnīcu vienības gatvē. Nākamajā dienā taisija mazajam operāciju pie zarniņām. Īsti nemaku vairs pastastit, kā to slimību sauca. Bet izpaudās tā, ka tās "strutis" bija izdalījumi no zarnām un bija nepieciešama steidzam operācija. Tādu luk ir šī mātes intuīcija.

ruksiite 18.05.10 21:34:26
Par intuīciju runājot uzreiz nāk prātā, ka vienmēr kaut ko nodomājam un pametam ar roku, gan jau būs labi. Nesen mamma zvanīja un saka: "Man mašīnā iebuktēja sānu pie veikala. Izkāpjot no mašīnas tik nodomāju, ka jāpaliek tālāk, ka kāds neieskrien sānos. Domāju, ka nebūšu ilgi. Knapi ieejot veikalā dzirdu blīķšči." Sievietēm nebūt slinkām, bet iedomāto izdarīt. Un vīrieši, ieklausieties vairāk sievietēs, jo mums vairākkārt taisnība!

lina 18.05.10 11:14:15
Ir ir mums sievietēm intuīcija, un kāda vēl!
Jautājums tikai par to, cik daudz ikdienas skriešanā mēs savā intuīcijā ieklausamies.
Kades piemēram apstājos uz brīdi, saņemos un ieklausos viņā, parasti nenākas vilties :)

pece 18.05.10 11:12:11
Protams, ka ir intuīcija, tik ne vienmēr mēs tai klausām. Bet bez intuīcijas vēl ir domu spēks - kaut ko sadomājam un nosūtām debesu kancelejai, un tas piepildās, tāpēc vajag piedomāt pie to, ko domājam, jo domājot piem. neGRIBU to vai šito, var gadīties, ka debesu kancelejē sadzird GRIBU to vai šito. :)

Un vēl - mēs varam attīstīt emocionālo saiti ar citiem cilvēkiem. Savā laikā man bij tādas attiecības, es domāju, ka tās ir nopietnas un uz mūžu, kā jau daudzi. Izlasīju vienu nejauši manās rokās nonākušu rakstu sēriju un nolēmu paniekoties ar aizsardzības lauka audzēšanu, emocionālās saiknes veidošanu. Dzīvojām kādu laiku katrs savā pasaules malā, bet es zināju kurā dienā tiek rasktīta vēstule, kad tā būs manā pasta kastītē, kādas noskaņas tur valdīs, sajutu, kad manu partneri māc bažas, kad skumst, kad ilgojas - viss bij tik ideāli. Līdz sajutu arī kad krāpj :D pēc attiecību izbeigšanas, bija ļoti grūti šo saiti saraut.

Tāpēc tagad esmu piesardzīgāka, šādu saiti apzinātu kultivēju tikai ar saviem bērniem/māsām/vecākiem. Piesardzīgi pret partneri. Un cenšos ieklausīties savā intuīcijā. Lai gan ne vienmēr tas man sanāk. Bet es mācos :)
Viesis
zhuks 18.05.10 10:47:22
Sveikas!!! Dzerot kafiju un te tā lasot iedomājos par vīru, kurš ir darbā un ta pēkšņi zvans no viņa. Vakar mans dēls ar klasi laida exkursijā un kautkā vairāk piedomāju un ar humoru pasmējāmies par slikto dūšu autobusā, kautgan ne reizi šim tā nav gadījies un kā jūs domājat, kā tad vēma kā stirna, nu nezinu, varbūt šie patreiz nav tie labākie piemēri, bet ir tāda nojausma vai intuīcija kas nevienmēr liekas patīkama, bet negribot atnāk, vai arī jums kādai tā notiek un vai tā ir tā sieviešu intuīcija???

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv