Saki to šeit!

meklēju astrologu (5)

smaidgaaa 04.04.12 16:09:45
Paldies! Es beigās aizgāju pie Ivetas Strupkas - ļoti labi! Man ļoti patika!
Viesis
shoeberry 30.03.12 22:44:35
Iesaku Tatjanu - tikai jārēķinās ar pāris stundām, ja pirmo reizi. Izlasa gan natālo karti, pastāsta par raksturu, karmiskām lietām, ja ir, kā arī atbild plaši uz jautājumiem, kas tiek uzdoti. Arī pēc tam ir viegli uzturēt kontaktus ;)
Tālrunis: 26319446
Viesis
saulaina 29.03.12 11:36:14
Es savukārt varu ieteikt Igoru Vasiļjevu. Precīzi un plaši sastāda horoshopu. viņa tel. 29623607
pavisam nesen biju arī pie Akvelīnas Līvmanes. Biju ļoti vīlusies. Pirmkārt man uz rokām neiedeva nekādu aprakstu un prognozes uz nākotni. Sākumā viņa pajautāja kā man iet un kā risinās notikumi ar manis uzdotajiem jautājumiem. Beigās sanaca tā, ka es viņai vairak stāstīju nekā viņa man. Ja šāda būtu mana pirmā vizīte pie astrologa, es būtu dziļi vīlusies. Principā tas kas man tika pateikts, varu to izlasīt jebkurā horoshopu grāmatā. Viņas stāstāmais apstājās pēc 15 min. Manuprāt tādai nav jābūt astrologa konsultācijai.
Tur pretim Igirs, sastādīja plašu manas būtības aprakstu, kas mani sagaida uz priekšu, kāpēc notikumi virzās tieši tā kā ir nevis savādāk. Turklāt sastādīja notikumu grafiku manā dzīvē 10 gadus uz priekšu, kā arī labvēlīgo un nelabvēlīgo dienu sarakstu gadu uz priekšu, ar norādijumiem ko kurā dienā vajadzētu darīt un no kā uzmanīties.
Viesis
miamore8 28.03.12 22:31:26
Varu ieteikt Intu no Jelgavas.lielisks astrologs.30 gadu pieredze.

smaidgaaa 28.03.12 16:49:58
Vēlos aiziet pie astrologa, bet īsti nezinu, kur un kā...
Varbūt kāds var ieteikt labu astrologu pēc savas vai citu piedzīvotā, kur atrodas un cik tas maksā?
Paldies!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv