Saki to šeit!

Akvelīna Līvmane (7)

Viesis
saulaina 23.02.12 12:50:57
Gaidu ar nepacietību tavu blogu!

kintijasieviesuklubslv 23.02.12 12:46:11
man bija savi jautājumi, bet bija arī lietas, kuras viņa man pastāstīja :)
Viesis
saulaina 23.02.12 09:35:24
Paldies par pirmajām atsauksmēm. Bet vai tu biji sagatavojusi daudz jautājumu viņai vai arī ļāvi, lai pati tev visu izstāsta?

kintijasieviesuklubslv 23.02.12 09:04:20
pēc Akvelīnas Līvmanes konsultācijas esmu sajūsmā. Aiz laimes lidoju! Interesantākais, ka atbildes uz visiem jautājumiem, kas man šobrīd aktuāli, es tāpat zināju, tikai neticēju tam. Tagad zinu, ka visu varu! Jāķeras klāt sapņiem. garāku blogu uzrakstīšu šodien. gribas padalīties piedzīvotajā :)
Viesis
saulaina 22.02.12 15:47:08
Vai cik jauki :) es dikti priecātos palasīt kā patika un kādi iespaidi!
Tagad man priekšā lielas pārmaiņas, vienlaicīgi pieteicos pie psihoterapeita un vēl uz visādiem kursiem, sāku domāt vai nebūs viss par daudz vienā laikā.

kintijasieviesuklubslv 22.02.12 15:25:15
Sveika!
es tieši tagad pošos uz konsultāciju pie Akvelīnas Līvmanes. noteikti pēc sarunas ar viņu uzrakstīšu savu blogu, pārdomas :)
Viesis
saulaina 22.02.12 10:54:11
Sveikas meitenes,
Vēlējos noskaidrot vai kāda no jums ir bijusi uz konsultāciju pie Akvelīnas Līvmanes. Vai avriet piekrist viņas sastādītajam horoshopam un vai palikāt apmierinatas ar konsultāciju. Es plānoju iet pie viņas marta sākumā, bet gribējās uzzināt, kā ir izgājis citām.

Jauku dienu :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv