Saki to šeit!

Jaunības noslēpums atklāts (3)

Viesis
chic 17.02.12 22:21:52
Čav visiem,
Piedāvāju interesantu, BEZMAKSAS un DROŠU Projektu!
Ja tev, gadījuma tas neinteresē, tad lūdzu pārsūti manu piedāvājumu saviem draugiem, kuriem tas liksies interesanti.
PELNI NAUDU AR WAZZUB, PIESAISTOT CILVĒKUS UN NEIEGULDOT NE SANTĪMA!
Reģitrējies ar zemāk norādīto saitu
http://signup.wazzub.info/?lrRef=106e051a
Wazzub ir pati intresantākā parādība internetā uz šo brīdi!
1.janvārī 2012 gadā sāka savu startu jauns globāls projekts WazzUB! Šodien Tu to uzzinājāji viens no pirmajiem! Izmanto šo priekšrocību tūliņ pat un sāc rīkoties
WAZZUB ir pirmā globāla mēroga kompānija, kura mums maksās naudu tikai par to, ka mēs izvēlējāmies WAZZUB, kā mūsu interneta pārlūka programmas galveno mājas lapu. Tas ir viegli un tik vienkārši: Mūsu uzdevums ir popularizēt un izplatīt Wazzub vārdu cik vien tuvu un tālu ir iespējams. Jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet WazzUB ģimenē līdz 1.aprīlim 2012 gadam, jo vairāk naudas jūs nopelnīsiet pēc tam katru mēnesi! Piemēram: Ja jūs uzaicināsiet tikai 5 cilvēkus pievienoties un viņi izdarīs to pašu 5 līmeņu dziļumā, jūs varēsiet pelnīt apmēram $4000 katru mēnesi visu savu mūžu neko nedarot , izņemot to ko jūs jau tā darāt katru dienu internetā. Iedomājaties, kas notiks ja jūs uzaicināsiet 10 cilvēkus? Jūsu peļņa vienkārši uzsprāgs! Nav nekādu ierobežojumu, jo vairāk cilvēku jūs uzaicināsiet, jo vairāk jūs nopelnīsiet!
Tas ir vienkārši…
 
cerite 16.02.12 14:02:13
Metode ir laba un pārbaudīta-pirms laika taisīju bet ni jau biju piemirsusi/paldies ka atgādināji/Bet fotogrāfijas šoreiz neveiksmīgas un maz ko parāda/bet var'wetu labāk/
Viesis
ingagromova 16.02.12 13:49:45
Gadsimtiem ilgi cilvēki būrās un nodarbojās ar dažādām maģijām, lai tikai izgudrotu JAUNĪBAS ELEKSĪRU. Izrādās tas ir iespējams bez maģijas un buršanās, bet viss noslēpums ir mūsu pašu gribasspēkā un rokās. SEJAS JOGA - IESPĒJA APTURĒT LAIKU UN VECUMU!
SEJAS JOGA - GRANDIOZS, SATRIECOŠS, UN LIELISKS VEIDS KĀ ATGRIEZT UN UZ ILGU LAIKU SAGLABĀT SEJAS ĀDAS JAUNĪBU UN PIEVILCĪBU.
SEJAS JOGA – tas ir darbs ar sevi, sakārtot sevi gan no iekšienes, gan no ārienes. Vai esat aizdomājušies, kāpēc noslīd sejas ovāls, rodas krunkas, grumbas un rievas.
Vai zināt, ka cilvēka seja sastāv no 46 muskuļiem. Gadiem ejot muskuļi zaudē savu elastību un novārgst zem ādas veidojot rievu vai vagu, āda iekrīt šajā vagā radot paliekošu grumbu.
Pēc 30 gadu vecuma visi sāk nopietni aizdomāties par krunciņām, kaut gan pirmās krunciņas var parādīties aptuveni no 25 gadu vecuma. Protams, daudz kas ir atkarīgs no katra cilvēka individuālām īpatnībām – no iedzimtības un dzīvesveida. Stress izraisa lokālas muskuļu spazmas un traucē mikrocirkulāciju. Pirmie cieš visvājākie muskuļi – tie, kuri atrodas ap acīm. Āda cieš ne tikai no muskuļu spazmām, bet arī no apkārtējās vides negatīvas ietekmes: sauss biroja gaiss, lielpilsētas netīrība, aizraušanās ar solārija un saules iedegumu, smēķēšana – tā visa rezultāts ir krunciņu parādīšanās.

Taču, lai arī cik nepatīkamas būtu pirmās krunciņas, ar tām ir pietiekami viegli tikt galā ar SEJAS JOGU.

Kustinot sejas muskuļus jūs iegūsiet fantastiskus rezultātus.

Jau 5 dienā jūs redzēsiet savā sejā satriecošas pārmaiņas.

Nāc uz Sejas Jogu vai Sejas Vingrinājumiem un izbaudi to.
Var pieteikties šajās mājas lapās:
http://www.superakcijas.lv/public/index.php?deal=1142
http://www.draugiem.lv/sejasjoga/news/?p=6376925
http://www.ezoshop.lv/index.php?dir=produkti/seminari-nodarbibas--piesakies-jau-tagad&file=634&action=desc&page=1

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv