Saki to šeit!

vēlies apmeklēt zīlnieci? (48)

Viesis
olanija 01.08.12 00:12:27
Ka tomer var dabut zilnieces Sofijas kontaktus?

vanilla 24.07.12 10:46:23
Madona-Limbaži 132km caur Cēsīm

stasija23 24.07.12 08:19:41
Vari man nosūtīt viņas kontaktus?
prin_cese@inbox.lv
Viesis
miamore8 23.07.12 22:05:30
Jā,eju pie viņas bieži.Viņa ir arī ļoti laba dziedniece un psihologs.Vakar bija mana draudzene pie viņas-Rozi ārsteja.Zīlē viņa ar Taro kartīm.
Viesis
katenite 23.07.12 17:02:49
Limbazi no madonas taalu?

stasija23 23.07.12 11:21:25
Miamore8 tu vēl esi gājusi pie tās zīlnieces Jelgavā?

vanilla 23.07.12 10:38:56
neesmu vēl bijusi, nav kompānijas...
Viesis
katenite 21.07.12 23:44:16
Minnija - nu biji pie ziilnieces viis pipildiijas, kaa gaaja?

vanilla 17.05.12 08:57:37
Deliicious, no kurienes esi?
Viesis
ilze 17.05.12 08:31:37
Es domāju, ka iet vai neiet ir katra paša ziņā, man , piemēram, man zīlniece ir tikai palīdzējusi, tā teikt pozitīvi uzlādējusi. Es gāju pie vienas uz Brīvības ielas, bet pats galvenais, ko viņa pateica, ka ir jādomā labas domas, jo viss kas ar mums notiek ir mūsu domu spogulis un ar gaišām domām mēs paši būvējam savu nākotni. Kurš gan labāk var ko pateikt par sevi ja ne pats.
Viesis
dellicious 16.05.12 18:09:16
es arī gribētu apmeklēt zīlnieci.
tikai man bail,bail,ka pateiks to,ko negribu un sabruks mana pasaulīte,kura jau tā brūk.
bet varbūt,ka šeit atkal kāda taisās braukt pie kādas..es pievienotos
Viesis
miamore8 24.03.12 11:03:06
Es,un manas draudzenes ejam pie lieliskas zīlnieces Intas,no Jelgavas.Viņa zīlē ar taro kārtīm.Manai draudzenei bija problēma ar bērniņa ieņemšanu,un Inta palīdzēja.Kad pēdējo reizi biju pie viņas,uzprasīju vai tā ir,ka viņa palīdz ar bērniņu?Viņa pateica:Jā,
Viesis
sanucis 23.03.12 17:02:03
Zīlēšana un astroloģija nekādā veidā neļauj droši un ticami paredzēt nākotni un, ja kādreiz maldīgi šķiet, ka tas tomēr ir iespējams, tad vienīgi tāpēc, ka okulto servisu klienti dialogā ar zīlnieci vai astrologu paši izveido visticamāko savas nākotnes prognozi. Ja samaksājat desmit latus dziedniekam un no tā ne silts, ne auksts, var visādi iztēloties, ka kaut kāds efekts tomēr bija un beigās cilvēks pats tam notic. Mēs tā darām visu laiku, tie ir tik pazīstami slazdi. Padomājiet vai tiešām būsiet tik neapdomīgas un iesiet tajās lietās, ko stingri aizliedzis Dievs.

baibba 23.03.12 16:07:41
Es biju riga,preti Rigas cirkum- sauc Dzintra. ar pastastija par nakotni. un ieteica ko var lietot sakara ar manu problemu.un palidzeja loti. Manam viram,pusmasas viram ar loti palidzeja,jo dakteri lika taisit tur kaukadu operaciju,bet vins aizgaja pie vinas un lika daudz staigat un lietot skuja teju, un pat nevajag nekadu operáciju vairák.tagad domaju mammu aizvest pie vinas,jo mamai ie mazasaniba un katru pavasari ir problemas ar dzelzi asinis un sogad taa ir loti liela problema,jo dzels neuzturas asins. varbut vina var palidzet.

linda 23.03.12 12:52:14
es pirms 5 gadien biju pie vienas zīlnieces Rīgā - Astrīda (Bruņinieku ielā) viņa pateica mana vīra pirmo uzvārda burtu, ar ko viņš nodarbosies, kādi būs ceļojumi, par bērniem utt. Pēc gadiem, kad tad sāk piepildīties, tad tiešām par to aizdomājos, ka ir tak cilvēkiem spējas

vanilla 23.03.12 10:16:26
hei, vai līdzbraukt gribētājas nevienas nav?

vanilla 09.01.12 15:23:00
un kāds skaitās līmenis ja visu info lasa caur kafijas biezumiem?

sandijasieviesuklubs 09.01.12 13:28:36
starp citu, pats sev ir vislabākais zīlnieks - jo jebkurā gadījumā informācija ir no mūsu pašu zemapziņas, no informatīvā lauka. To lieliski atklāj Taro kārtis (esmu pamanījusi, ka parastās zīlnieces nemaz nezīlē ar Taro, bet ar parastajām spēļu kārtīm), taču Taro - tas jau ir daudz augstāks līmenis.
Esmu pati izgājusi Taro skolu un man pat prātā nenāk tagad iet uz kādu salonu vai braukt pie zīlnieces, jo zinu, kā sev interesējošo informāciju no "lauka" varu pati dabūt laukā.

Tas ir ļoti intuitīvs process un jebkura sieviete to var

Taro skola Sieviešu klubā

http://www.sieviesuklubs.lv/kursi-un-pasakumi/taro-apmaciba-iesacejiem/
Viesis
dainajoe 09.01.12 12:29:15
biju pie zilnieces uz kartim Eleja (ne pie Verinas, kura ir pa zurnaliem izraklameta) 5 gadi atpakal. Domaju ka mulkibas vien ir, jo braucu ar sievieti, kura mani pierunaja vinu aizvest pie sis Marijas.Pagaja gads un atbraucu uz Angliju kopa ar meitu (tagad ari seit dzivoju), tad ari saka viss piepildities, protams atcerejos, kad jau piepildijas:) Bet der atcereties ejot pie zilniecem astrologiem u.t.t.notikumi pavirzas daudz uz prieksu, ko teikusi sie cilveki, jo vini ieiet musu aura un izjauc vinu. Tadel vispirms pirms ejam, padomasim, vai gribam zinat.
Man bija jaukas lietas, tadel gribejas, lai atrak piepildas (piepildijas, vina nolasija ka no gramatas, ari ar manu meitinu notika viss, ko vina) Pameginat var, kurs nevelas but laimigs, vai izvairities no kadas nelaimes:))

vanilla 13.12.11 20:05:27
kad būs līdzbraucējas reālas tad arī kopīgi izdomāsim kad brauksim ;)
« 1 2 3 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv