Saki to šeit!

Astroliģiskā karte (8)

Viesis
lenija 24.02.12 21:34:01
Te variet izveidot astroloģisko karti pašas, tikai ir jāievada savi dzimšanas dati plus dzimšanas laiks un vieta. http://astro-online.ru/natal.html
Var uztaisit arī solāru - prognozi gadam, tikai, ja ar stroloģiju esat uz "jūs", var šis tas būt nesaprotams, bet kopumā ir ok - galvenais, ka par velti:)

inese05 08.01.12 14:40:33
Domāju, ka jāveido astroloģiskā karte, lai labāk izprastu sevi un notikumus, kuri notiek tavā dzīvē.
Viesis
sarmitemite 04.11.11 08:46:07
recepte iekopējas pilnīgi nejauši :))))
Tā ir pankūku recepte no Delfiem...
iespējams, ka tā bija kādam vajadzīga:)

Lai mums visām veiksmīga un mīlestības pilna dieniņa!
Viesis
sarmitemite 04.11.11 08:44:17
Esmu bijusi pie vēdiskajiem astrologiem. Uzzināju savus uzdevumus. Karte ir karte, bet strādājot ar sevi var daudz ko mainīt. Uzzināju tieši pie kā man jāstrādā. Būtībā zemapziņā jau mēs zinām, bet tas bija apliecinājums, ka esmu uz pareizā ceļa. Labs vēdiskais astrologs ir vēl arī psihologs, kas iepazīstina ar to kā tieši strādāt. Apgūstot dažādas zināšanas un arī vēdiskās daudz kas dzīvē sakārtojas. Izprotu kāpēc ir tā kā ir...
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.
Četras Sezonas |
02. novembris 2011 13:58

Porainās brokastu pankūkas
Foto: ČetrasSezonas.lv
Kas gan ir brīvdienas bez pankūkām, īpaši ģimenēs, kur ir bērni. Bet ne vienmēr tās jācep no kviešu miltiem, jo var izmantot arī griķu un "Doves Farm" bezglutēna un bezkviešu miltus, kuru sastāvā ir tapiokas, kukurūzas, kartupeļu un griķu milti.

Sastāvdaļas:

3 lielas olas, dzeltenumi un baltumi atdalīti
500 ml piena
170 g "Doves Farm" griķu miltu
80 g "Doves Farm" bezglutēna un bezkviešu "self raising" miltu
1 ēd.k. brūnā cukurniedru cukura
šķipsniņa sāls
20 g izkausēta sviesta

Pagatavošana:

Bļodā liec olu dzeltenumus un 200 ml piena. Pievieno cukuru un sāli. Ar mikseri sajauc, saputo. Tad pievieno pārpalikušo pienu un vēl miltus. Sakul atkal, lai ir vienmērīga mīkla.
Citā bļodā ar mazu šķipsniņu sāls saputo olu baltumus, lai tie ir stingri, un iemaisi pankūku masā.
Izsmērē pannā ar otiņu sviestu vai eļļu, lai tas ir, bet ļoti maz, un lej iekšā pankūku. Cep no abām pusēm. Pasniedz, ar ko vēlies - lasi, ievārījumu, creme fraiche, ogām vai ko sirds kāro.

indijs 03.11.11 17:46:12
Nav vērts par tādām lietām domāt.Tukša laika tērēšana.Kpc neviens astrologs neparedz ASV 11 Septembri,vai ,kad cunami 300 000 cilv noslaucīja,[tas taču tik viegli paskaties zvaigznēs ASV vtmldz likteni un zvaigznes tev visu pasaka]Tik lielus notikumus zvaigznēs redzēt nemāk,bet Ritas Bērziņas astrloģisko karti to gan viņi māk:)Ja nopietni nākotnes un pagātnes nav.Katrs mēs varam atrasties tikai vienā vietā-šeit tagad un šinī momentā.Tie,kas ar domām dzīvo nākotnē,var teikt,ka viņi vispār nedzīvo.Reāli neviens cilvēks pat nevar būt pārliecināts,ko viņš šodien vakarā ēdīs,jo ja kāds piezvana,vai kādi darbi,kāds notikums,vai elektrība pazūd untmldz par kādu nākotni tad iet runa..?Pienņemsim pastāv tāds cilvēks uz pasaules,kurš var paredzēt,kad satiksi savu mīlestību,kad veiksme utnmldz,kur ir garantija,nodzīvot kautvai līdz rītdienas rītam?Tas,kurš nākotni paredz var to garantēt?Kā viņš redz tavu nākotni ,ja tevis nemaz nav vairs tanī nākotnē?:)Sanāk katrs ,kurš mēģina paredzēt nākotni liek sevi Dieva vietā,uzdodas par viņu.Ja nav garantijas nodzīvot līdz rītam ir vērts dzīvot šeit un tagad šodienā.

kintijasieviesuklubslv 03.11.11 15:53:27
man arī bija vērtīga astroloģiskā karte. noderēja, lai saprastu vairāk savu dzīvi un sevi pašu :) varu ieteikt Sieviešu Kluba astrologu Jāni Bēniķi

nicoolettaa 03.11.11 11:07:29
Personīgi pati biju, izveidoja manu karti, pateica daudz dažādas lietas, gan par nākotni gan par pagātni, ļāva saprast man dažas - iepriekš nesaprastas lietas. gan arī par veselību... noskaidrojās šis tas.

Man tas bija vērtīgi, bet, katram savs liktenis...
Viesis
sema 03.11.11 08:49:24
Sveikas! Gribēju jautāt vai kāda ir mēģinājusi iet pie astrologa un izveidot savu astroloģisko karti, un vai kautkas no tur teiktā ir patiesi? Gribētu izveidot savi karti, tik nezinu vai nenāksies nožēlot.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv