Saki to šeit!

Cilvēki ar pārdabiskām spējām:) (22)

pureniite 21.03.12 19:04:49
Mani šodien kaut kā "panesa" uz veco forumu pārlasīšanu, un tad nu te radās komentārs :)
Piekrītu Sandijas viedoklim 100%
Tagad sakarā ar lielo pāreju notiek cilvēku tranformācijas dvēseļu līmenī, līdz ar ko jau sāk cilvēkiem pamosties jeb kā es saku viņi sāk atcerēties visas šīs lietas kuras nezinātāji sauc par "pārdabisko".

Atkāpjoties pie loterijām un kārtīm:
Vienreiz mūžā un tas ari gadījās nejauši izliku cilvēkam par loteriju. Biju beigusi zīlēt viņa dzīvesbiedrenei, šis pienāk smīnot saka izliec vai vinnēšu superbingo. Es tik smaidu un jaucu kārtis pēkšņi man izlido divas kārtis es paceļu, apskatos un saku jā un nē, tiksi līdz ratam bet nedabūsi naudu. Pēc nedēļas fonā iet superbingo, uzmetu aci kas tur notiek skatos priekšā šis-griež lielo ratu, un protams naudu nedabūja. Tāds lūk mazs stāstiņš :)

astronija 09.11.11 13:03:57
Par astroloģiju domāju, ka taisnība ir,bet nolasīt tomēr nav cilvēkam dots.Arī astrologam nē. Tad jau astrologi būtu vislaimīgākie cilvēki. Bet nav taču. Viņi redz vien to, kas ir potenciāli iespējams,bet ne to,kas notiek un notiks īstenībā. Tas ir kā loterijā - 5 no 5000 - un kāda starpība, vai cipars ir 1% vai 20%? Tāpat pastāv iespējas piepildīties un nepiepildīties. Un nolasa ne katrs precīzi. Mājini tikai. Un var interpretēt dažādi!!! Var spekulēt.

ciepinamaza 09.11.11 12:19:52
:)

sandijasieviesuklubs 02.11.11 05:42:19
Indij

Cilvēks, kurš tik tiešām labi pārzina Taro, pats uz nekādu banku neies un kursu neliks - viņam tas gluži vienkārši nav interesanti un saprotot cēloņsakarības, ne jau lielā naudā ir laime, it īpaši tādā veidā iegūtai.

sandijasieviesuklubs 02.11.11 05:38:28
Man par šo visu savs viedoklis
1. Tās nav pārdabiskas spējas - ne sev izlikt Taro (kas būtībā ir simbolu krājums un tie, kas studējuši Jungu vai mākslas un reliģijas vēsturi, easy tur orientējas), ne būt par astrologu, ne arī redzēt auras un "sajust" cilvēkus.

Agrāk es arīpar zīlniecēm domāju ar zināmu skepsi un piesardzību, bet tad, kad pati iepazinos, kas tas ir, sapratu - nu nav tur nekā pārdabiska, absolūti nemaz:)!

Tur arī nav ko baidīties no tā visa, bet ko es ieteiktu, nevis iet pie zīlniecēm, bet IEDZIĻINĀTIES SEVĪ. Un tur sāksies tāds "pārdabiskais", ka maz neliksies.

Sevis iepazīšana un pieņemšana, cenšanās garīgi attīstīties, dzīves ilūziju izprašana un atteikšanās tām sekot (arī reliģijai, jebkādām cilvēkizdomātām mācībām, iluzoriem priekšstatiem) ir tas, kas dod patiešām pārdabiskas spējas.

SAPRAST REALITĀTI, kurā dzīvojam - vot, tas ir pārdabiski un gandrīz neiespējami, bet tomēr, ir cilvēki, kuriem tas izdodas. Neteikšu, ka viegli...

A visas tās maģijas utt ir fuflo -gribi tici, gribi netici. Vienīgais, kam būtu jēga, ja pats ar to nodarbojas sevis un cilvēka/esamības dabas iepazīšanās nolūkos.

Un vēl - ja pazīstat, kādu, kas prot lasīt domas - ļoti labi, jo to var daudzi. Un tas nebūt nav tas augstākais, uz ko cilvēks ir spējīgs.

Ja pazīstat kadu, kurš prot dziedināt - super, jo to arī var praktiski visi. Tas ir metodes, jūtības un iekšējās tīrības jautājums.

indijs 01.11.11 21:01:50
Ar to gribēju teikt,kapēc cilvēks ,kurš piemēram ar taro kārtīm nespēj izlikt pat vienkāršu Eirodolāra kursu[TIKAI 2 VIRZIENI uz augšu un leju un būt miljardieru sarakstā],sev ir iestāstījis ,ka visā pārējā šīs kārtis strādā[dzīve,attiecības,nākotne,kur ir 1 000 000 varianti ne 2].

indijs 01.11.11 20:54:43
Ar šiem superastrolgiem,zīlniecēm,gaišreģiem,pareģotājiem,tato licējiem ir tā,ka viņi visu spēj paredzēt izņemot zelta,dolāra,eiro,naftas fjūčersu un visa pārējā cenas,kazino un loterejās viņiem arī neiet ar minēšanu.Inresanti kapēc tieši šinīs sfērās viņiem neiet:)

anda 01.11.11 11:00:38
No visu šo blēžu viedokļa mums katram uzlikts kāds lāsts, lai tikai naudiņu varētu nopelnīt uz viņa it kā noņemšanu

pureniite 01.11.11 09:45:40
Man jau šķiet ka ļauno aci var uzlikt tiem kas pie sevis tā arī ik dienā domā ka tik šis cilvēks mani nenolād, viņš uz mani ne tā paskatījās ka tik ko ļaunu pret mani neperina, lūk šādiem cilvēkiem tiešām var uzlikt jo viņu enerģijas lauks tam ir atvērt pluss paši to veicina :( viss ir galvā, emocijās domās kā mēs viņas kontrolējam mīlīši :)

stasija23 31.10.11 20:32:11
laikam jau ticu gan, bet cerams ka dzīvē nenāksies saskarties...

smukaa 31.10.11 16:03:37
intasanta - nu šis ir tas moments,ka man bailes ļauties..

liacc 31.10.11 15:52:28
Runājot vēl pa šo tēmu..

Kāda tic,ka uz cilvēku varētu būt uzlikta ''ļaunā acs'' vai kaut kā tā?

Kāda ir saskārusies ar šādu situāciju?

stasija23 31.10.11 13:20:45
sjuse jā palasot tevis rakstīto paliek tā dīvaini. Tādas īstas vajadzības nau apmeklēt, tāpat neko par sevi zināt negrib, bet ir viens ļoti tuvs cilvēks par kuru mums ir aizdomas ka viņam ir uzlikts kāds slikts lāsts:( Tādēļ varbūt kautkas spētu palīdzēt noskaidrot vai tā ir vai nau. Jo savādāk mēs nespējam izskaidrot ši cilvēka uzvedību:(

intasanta 31.10.11 12:21:12
Smukaa
Tas ir pavisam vienkārši: ļauties tām. To ar prātu tik un tā nevarēs iemācīties ;)

sjuse 31.10.11 10:38:15
Pati pazīstu cilvēku, kuram ir t.s. "pārdabiskās spējas", taču viņš to dēļ jūtas ļoti nelaimīgs, jo apzinās, ka tā ir liela vara, kas cilvēku var "ievilkt" tur, kur normāli cilvēkam nevajadzētu līst... Uzskatu, ka 99% no tiem pelnošajiem "viedajiem" (zīlnieces, ekstrasensi, astrologi u.t.t. u.tjp.) ir vienkārši cilvēki ar labām pārliecināšanas spējām un ķērienu muļķot citus. Savukārt tas 1%, kuriem tiešām dots vairāk, nekā vairumam, var pavērt durvis uz tādu elli, kādu cilvēkam (vismaz uz šīs zemes) labāk nepiedzīvot. Labākā skolas draudzene ar to saskārās savā ģimenē - man viņa ir reāls piemērs, kad aizdomājos par to, cik jauki būtu zināt lietas uz priekšu...
Stasija, Tu baidies? Pareizi dari!
Un vēl - pažēlo savu maciņu, labāk aizej tā vietā uz Spa vai pie friziera, vai palutini sevi kā savādāk - nebūs vismaz izmesta nauda. ;)

Jā, un vēl - lai kāda būtu situācija Tavā dzīvē, un iemesls, kāpēc vēlies vērsties pie šāda tipa "profesionāļiem", atceries, ka vienmēr pastāv citi veidi, kā tās risināt. Ā, nē, ir viens izņēmums - ziņķāre par nākotni - ar to gan nāksies vienkārši samierināties, ka par to uzzināsim tikai un vienīgi tad, kad tā kļūs par tagadni. :D

smukaa 30.10.11 16:56:06
Sandija - man gan gribētos uzzināt ka attīstīt sevī šīs spējas;)

sandijasieviesuklubs 30.10.11 11:46:47
Tās gan nav nekādas pārdabiskās spējas, vienkārši ir cilvēki, kas redz daudz vairāk. Tādas spējas ir katram no mums, tikai jāuzticas sev un jābūt kontaktā ar savu Augstāko ES.

šādus cilvēkus pazīstu, pat diezgan tuvu un diezgan daudz.. Ko Tu vēlies zināt? Kā viņi strādā?

stasija23 29.10.11 18:09:53
Paldies, jums par saviem viedokļiem un nelielām pieredzēm:)
Viesis
sarmitemite 29.10.11 17:20:11
Variants, aiziet pie profesionāla astrologa.
Pati esmu bijusi pie vēdiskajiem astralogiem. Nezinu, vai vajag uzzināt, kad kas būs, bet vērtīgāk izzināt savus veicamos uzdevumus. Tad arī lietas sakārtojas. Bet tas prasa darbu gan.
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.

liacc 29.10.11 16:39:16
Mana viena paziņa bija pie zīlnieces..teica,ka būšot 2 puiši..bija..teica,ka viens būšot liktenīgais...tas gan nebija :D es domāju vienkārši sakritība.. :) jā es ticu tādām lietām un noteikti kāds to pieprot un kāda ir tādas spējas,bet tajā pašā laikā uzskatu,ka visu paredzēt nevar. :) ir lietas,ko mums nav dots zināt,līdz zināmam brīdim :)
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv