Saki to šeit!

Reiki procedūra (10)

pikadilija 28.08.11 11:09:54
es biju uz proceduru, neko es neredzeju un neko pardabisku nesajutu.
tiesham vairak kaa relaksacija bij, guvu apstiprinajumu dazham savam domam, feini parunajos ar reiki meistari. ja smadzenes p istam atslegt nespeu, visu laiku domaju, kam jabut, kas jaredz, vai pareizi, bet tas jau man shkjita prieksh sevisnormali, jo isti neticu shadam lietam.
pec proceduras ejot majas, bij tads patikama viegla sajuta.
domāju ka pēc kāda mēneša aiziet vēlreiz, lai varetu salidzinat sajutas.

astronija 27.08.11 17:07:02
Vēlreiz par reiki. Kas tas tieši ir-tas,ko man būtu jāsaredz? Vai man jābūt kādām spējām?Tas ir kas mītisks,kas jāredz,vai tas ir vienkārši relaksācijai vai meditējot sakārtoju savas domas,notikumus,mērķus? Vai arī tā ir kāda enerģija, kuru iespējams saņemt ar reiki pasniedzējas palīdzību?
Viesis
ewe 18.08.11 15:24:17
http://www.maminuklubs.lv/toposas_maminas/reiki-grutniecibas-laika-kaut-kas-nebijis-bet-ka-radits-man

Un tur lasi to,kas ir rakstīts zem "Kā notiek reiki seanss? "

pikadilija 18.08.11 15:20:29
nu kas tas pa zveru es varu googlei pajautat, bet es jau vairak domaju par pashu proceduru realajaa dziive :)
Viesis
ewe 18.08.11 15:18:11
Pikadillij - Google'i pajautāji? ;)

pikadilija 18.08.11 14:43:52
varat pastāstīt kas īsti notiek tur.
respektīvi es ienāku kabinetā un kā, viņa man prasa kas man nepatīk? vai ka tas notiek? ka sakas ta saruna, kontakts
es tā kā esmu pieteikusies, jo arī alkstu pēc galvas sakārtošanas, bet tagad ta ka baile nāk virsū, kā tas proces notiek , es tada kautriiga....
salasijos labas atsauksmes ta nu doma ir, bet kas isti ir reiki un ko dara, man nav nemazaka nojauta, neesmu intereseejusies....

astronija 15.08.11 00:22:57
Paldies! :) Es sāku vairāk un vairāk interesēties par reiki.Un man arī šķiet, no tā ,ko uzzināju, ka tas varētu būt kaut kas fantastisks.

kintijasieviesuklubslv 14.08.11 20:21:39
es arī no pieredzes varu teikt - reiki izmaina! ne tikai domāšanu un sajūtas. reiki izmaina ko vairāk. bet ir jāizmēģina, lai to pats saprastu. es esmu sajūsmā par reiki! jaunnedēļ došos jau uz savu pirmo reiki apli. līdz šim apmeklēju tikai individuālās konsultācijas viens pret viens ar speciālisti, kas notiek pie mums Sieviešu Klubā

emmucis 12.08.11 21:57:44
SK Reiki ir individuāla nodarbība, esi tikai Tu n speciālists. Sajūtas vienreizējas, pēc tam daudz kas galvā sāk sakārtoties. To es no pieredzes :)

astronija 12.08.11 21:04:35
Vēlos pajautāt par Reiki procedūru: šis piedāvātais pasākums ir Procedūra, Lekcija, Seminārs? Individuāli, grupā? Kā tas izpaužas?
Paldies:)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv