Saki to šeit!

Sakritība vai kautkas ļaunāks. (20)

smukaa 09.12.10 16:00:31
evita - ja uzraksti savu staastu un prasi,lai izsaka domas,tad reekjinies,ka visi "neglaudiis tev pa spalvai"!
Atrumaa paarlasot,ir skaidrs,ka pienjem tikai tos komentaarus,kas tevi nevaino..
Kaapeec taa notiek ar tevi?Taapeec,ka tev galvaa tikai negatiivais!Kad sakaartosi "domas",tad arii viss nokaartosies!
Un viss,kas ar mums notiek ir tikai muusu pashu vaina!
Ne velti saka,katrs pats savas laimes kaleejs!;)
Viesis
evita 09.12.10 13:36:55
Paldies lisettei,lusilai,sucrei un sudrabam-VIENĪGAS ,kas saprata par ko uztraucos un nesaprotu,kapec tas ta notiek,bet dēļ visām pārejam komentetajam man vispar bija dusmas lidz sim bridim ienakt saja portala.
Runa gāja par to,ka iepazistoties ar puisi un laicinu padzivojot kopa saakaas naudas problemas un nejau del naudas mes izskiramies.
1. puisis -aizgaja no manis-pec apm.gad gribeja atpakal pie manis un nozeloja,ka ir pametis mani.Mīlestiba-tai vecuma nezinaju isti ,ko tas nozīme,likās,ka mīlu un nevaru bez vina.Protams pardzivoju ,kad paskiramies.
2 puisi-aizgaju no vina pati (pie cita)un neja del taa ka nebija vinam naudas un vins nestradaja,bet gan taa vina greizsirdiba,tuksie solijumi,meli un aborts,nekadu nakotni sev nesaskatiju-ilgi skreja man tapatas pakal,ludzas un solijas.
3.puisis-tas pie kura aizgaju no otraa puisa un ari ar domu -ai tas jau tikai taa,ka nekas ipasi nopietns nesanak,bet DRAUSMĪGI kludijos-Vot tā gan bija MĪLESTĪBA no abām pusēm.Aizgaja vins no manis!Un to ka bija ar to aiziesanu vel tagad atceroties asaras birst,tapec negribu iedzilinaties.Piebildisu to,ka skreju vinam pakal un soreiz es ludzos,bet....
Lusila-par pirmo puisi nezinu pilnigi neko tagad,par 2 kautkur čangalērijas puse dzivojas un strada-ipasi vairs nekontaktejamies,bet pedejais tagad ir sacis atsperties.Ir izveidojis ar draugu atkal firmu.Sad tad uzzvana(ilgi nevaram beigt runat tad) un pec pedejas sarunas vins atzinas,ka itka nozelojot un ja man nebutu mana jauna gimene,tad vins noteikt naktu atpkal-un ticiet vai ne es pienemtu ari un ja rai vinam nebutu taa firma !!!!
Viesis
28.09.10 14:50:04
Var jau būt, ka jāmeklē palīdzība pie šamaņiem, dziedniekiem vai līdzīgiem palīgiem, taču es nevaru nepiekrist, kad attiecības viennozīmīgi pasliktinās, kad ir naudas problēmas, tā vienkārši notiek, redziet, ja sievietei nav darba un viņas darba pārziņā ir mājsaimniecība un bērnu audzināšana, problēmu nav, (vīrietis es domāju vairumā neceļ brēku), bet ja vīrietim tiko nav darba, tad tiek veidotas problēmas, diemžēl tā notiek, neapmierināta sieva u.t.t
P.S. Es nerunāju par tiem gadījumiem, kad vīrietis sāk slīkt alkoholismā.
Tad nu tiešām rodas lielais jautājums, kā veidot attiecības, ja pie zināmām grūtībām nespēj divi cilvēki atrast kopsaucēju, redzi Evit, Tu jau vari teikt ka visos gadījumos, tiki pamesta, nebija intereses vai paralēlās attiecības, bet cik daudz Tu darīji pati, lai šīs attiecības saglabātu?

sudrabs 28.09.10 14:22:36
Parasti jau duras acīs tas, kas pašam tuvs. Es domāju, ka dzīvē ir tādi posmi, kad iet labi, tad slikti, iespējams, ka sakritība ir tikai tā, ka visus šos puišus tu satiki un tieši kopā ar tevi, viņiem sākās šis kritums. Jo kā redzi, pašai jau tev diez gan labi gāja, izņemot protams faktu, ka tevi novilka dibenā.

sucre 28.09.10 00:44:36
Man ta bija ar attiecibam. Iesakas viss labi. Paiet 2 - 3 menesi un viss, beidzas. Kapc, nav ne jausmas. Sanemos un atradu dziednieci. Mna pat nebija jastasta kapec ierados. Vina visu saprata bez teiksanas. Mana dzive loti daudz kas pec vinas apmeklejuma mainas un viss uz labo pusi.

sucre 28.09.10 00:41:33
Kaut ka jocigi, ka pamanijat tikai un vienigi naudu. Es pamaniju ko citu visa taja ko Evita teica. Bet tas nu ta.

lusila 20.07.10 19:49:51
Pirmkārt, es kaut kā mēģinātu uzzināt kā šobrīd iet tiem cilvēkiem, ar kuriem izšķīries, vai viņu stāvoklis šajā ziņā ir uzlabojies!
Ja būs uzlabojies, neesot Tev blakus, tad es tiešām meklētu palīdzību pie kādiem '' Dvēseļu attīrītājiem'', Šamaņiem un līdzīgiem viediem cilvēkiem!
Es personīgi ticu šīm lietām, jo ir iemesls ticēt un ir dzīvē gadījumi, kad citas metodes nepalīdz!!!
Lai veicas, Evita!

lusila 20.07.10 19:43:25
Oi, meitenes... te jau patiesībā nav stāsts par naudu! Evitas rakstīto ir jāsaprot pavisam, pavisam savādāk! Te nav būtiskākais tas vai nauda ir svarīga vai nē, bet runa ir par cilvēka uztraukumu un par daudz dziļākām lietām! Vai tiešām var dzīvē tā būt, ka Tu kaut ko tik ļoti atgrūd, Evitas gadījumā tas būtu materiāls nodrošinājums!!???
Ir, piemēram, cilvēki, kuri pievelk slimības- līdzko ar kādu satiekas, tas cilvēks saslimst ar ko nopietnu! Un tas atkārtojas vēl un vēl, līdfz beidzot sievietei paliek bail vispār ar kādu iepazīties! Un tad paceļas jautājums- vai tā ir kaut kāda sakritība vai ļauna acs utt! Kurš nu kam tic!
Šajā gadījumā Evita jūt, ka tas ir kļuvis nopietni- kā tas var būt, ka viens un tas pats scenārijs atkārtojas ar pilnīgi VISIEM!!!!!
Un te nosodījumam pilnīgi nav vietas, bet gan palīdzēt cilvēkam!

lisette 20.07.10 16:44:28
Kā jau Evita raksta beigās,ka viss tika rakstīts Garos Vilcienos un Īsumā!Tātad kapēc atkal latviešiem ir tāda nosliece piesieties pie katra vārda?Tēma bij par sakritībām,vai tad tiešām jums viss jāuztver tik būtiski un jāpiesienas katram vārdam...
Nenoliedzami kkādas sakritības pastāv,kā jau Pasmaidi minēja ,ka citus cilvēkus nauda pievelk citus atstumj.

suplacivit 20.07.10 16:12:10
Es šai stāstā dzirdēju ļoti daudz naudas- faktiski, lai kā tu vēlētos to noliegt, vai ne- nauda tev ir svarīga un tad, kad noliksi to otrā plānā, bet kā primāro uztvērsi- arī zemapziņā cilvēku, attiecības jūtas- domāju viss nokārtosies....

bu 02.06.10 09:59:26
man isti pirmais un otrais Evitas komentars neiet kopa, vina pati stasta stasta par naudu, un tani pasa bridi saka, ka ta nav pirma vieta. ok nav pirma vieta, bet loti butiska vieta, nemot vera, ko ievero... Evita, Tu nemini pirmaja komentara to, ka puisis pats nevar sadzivot ar to, ka Tev uz kakla utml., to atklaj tikai pec tam...
man liekas, ka nauda Tev ir butiska, un tas nav slikti, var jau milet, var visadi izdzivot, bet tomer man liekas, ka Tevi biede, tas, ka puisis nav labi situets un tapec tomer ari daudzas attiecibas pajuk...
piekritu rozhukam, ka pec pirmajam grutibam nevar pamest cilveku, ja patiesi mili cilveku, bet kadreiz ir, ka ko citu mil vairak, ka pashu cilveku. katrs mes esam savadaks, un otra cilveka prioritates nav citiem nosodamas...
man reiz ari bija ta, ka kadas iepriekshejas attiecibas puisim bija problemas ar naudu pec kada musu kopdzives perioda un vins pats kluva igns, nervozs, kaskigs, mes sakam strideties par nenozimigam lietam, bet es sapratu, ka vinu nomoka tas, ka vins man taa ka uz kakla.... vins gribeja vairakas reizes aiziet, es vinu ilgi tureju, motiveju, centos iedrosinat... tiri emocionali... palidzeju meklet darbu.... beigas vins tomer aizlaidas, kamer manis nebija majas....

labi, tas cits stasts,
man liekas, ka tu vel jauna, un nepardzivo ta, esi vairak patstaviga, padoma, ka tu sevi vari nodrosinat, ja nu kas, veido karjeru... gruti ko ieteikt, bet pamegini likt uzsvaru uz citam lietam ikdienas gimenes dzive, un tu nedomasi visu laiku, par to, ka nav naudas un tas kaut ka boja attiecibas, iespejams, tas paries...

rigonda 02.06.10 09:41:08
Te parādās mūžvecā patiesība,ar tukšu vēderu mīlestība nepastāv,vai nu no vienas,vai otras,vai abām pusēm.
Varu teikt pēc pieredzes,man arī jaunībā likās,man vajag viņu ,vīrieti ko mīlu,ne viņa naudu.Bet, kad pati nonācu tādā situācijā,kad ar diviem bērniem un vīru,kuram nebija darba,strādāju divās darba vietās,4-5 stundas miega,lai visu paspētu,jaunāko uz dārziņu,vecāko uz skolu,pašai darbs 7.00 no rīta sākās,16.00beidzās,ātri bērnu no dārziņa mājās,tad uz otru darbu,22.00 mājās no otra darba,vakariās gatavot,bērnus gulēt nolikt,meitai mācības pārbaudīt,drēbes mazgāt,veļas automātu nebija.Tad ticiet man MĪLESTĪBA pazuda kā nebijusi.Kāds varbūt pajautās,ko tad vīrietis,-neko,dzert sāka,algu no maka zaga.Jā,neliela piebildīte,vīramāte teica,vedekla slinka!

ievukitis 06.04.10 13:52:00
Vispār te praktiski tā ir, ka nav minēts kādēļ tad attiecības izbeidzās? Nauda nebija attiecības beidzās, no šī stāsta, kur viss uzsvars tomēr likts uz naudu nevis mīlestību nākas vien secināt, ka tā finansiālā puse tomēr Tev ir ļoti svarīga.
Un tiešām ik vienam gadās, kad ir naudas grūtības, bet nu tas mainās, ja vien vēlas ko mainīt.
Viesis
lapsa 05.04.10 23:37:00
varbuut sis viiriesu tipps tevi pievelk,bet balst0ties uz pieredzi turpmaak varbuut esi piesardziigaaka un paveer0 n0 malas saakumaa------ne jau viss ir zelts kas spiid un staasts jau nav tikai par naudu arii par cienju un miilestiibu .....................

muuna 05.04.10 21:39:01
es domāju, ka Tev vienkārši ir jāgūst mācība no šīm situācijām. Nav jau liela māksla labos laikos sadzīvot, bet attiecību māksla sākas tad, kad viens nonāk grūtībās. Un par naudu ikvienam pārim ir sākotnēji grūti runāt. Varbūt ne grūti, bet nu tā saruna daudziem nav viegla un no tām izvairās. Kuram tad cilvēkam visu laiku iet labi ar naudas lietām? Nezinu tādus, bet tāpēc jau nešķiras. Man šķiet, ka Tev kaut kas no tā jāmācās, nevis jāuzskata par kādu sakritību. Kļūda ir tā, ka uzskati to par sakritību vai ko ļaunāku :)
Viesis
evita 05.04.10 21:15:33
Gazele-te nu galigi neiet runa par naudu un milestibu.!!!!!!Un narii par to ka es kaadu pametu tikai taadel ka nauda truuka.Ne velti no sakuma rakstiju,ka nauda man nav primarais.Un puisu naudas makos neskatos.!!!!!!!!!!!!!!!!Pirmais puisis pameta mani.No otraa aigaju pati.Tas ar kuru nodzivoju tos 3 gadus,tam sakas pasam kriize ar seviim,tiesi vins nobijas un nevareja pardzivot,ka jadzivo itkaa man uz kakla.utt.Un ar tiem 3 puisiem nekas nopietns nesanaca nejau tapec,ka viniem pazuda darbs lidz ar to naudas nebija un paradijas paraadi,bet gan tamdel,ka pati negribeju,nebiju gatava jaunam atiecibam,nevareju loti ilgi pardzivot pedeejo skirsanos!!!!Takaa nejauc dazaadas lietas kopaa!Mani nabadziba nebiedee,jo esmu tam izgajusi cauri!!!

pasmaidi 05.04.10 17:52:50
Tādas dīvainas sakritības liekas. Ja tas tiešām tā ir un ja ar kādu pašu tas viss nav atgadījusies, tad tevi, Evita, nesapratīs, kā arī nespēs neko paskaidrot.
Domāju, ka ir cilvēki, kas pievelk naudu un ir cilvēki, kas to atgrūž. Tavā gadījumā man rodas jautājums: un kas notika ar tiem cilvēkiem pēc tam, kad viņi ar tevi izšķīrās? Turpinājās bezizeja vai arī viņu dzīves materiālais stāvoklis tomēr uzlabojās? Ja vien, protams, tev ir tāda veida informācija.

rozhuks 05.04.10 16:31:02
Es uzskatu ka ta nav milestiba,ja ar grutibam tiek uzreiz pamests cilveks!!!Manam berna tevam nu jau ka esam 5 gadus kopa ari bija kritumi vins palika bez darba,es tad nestradaju tacu man bija vieglak atrast darbinu un kaut vai pelniju savus 160ls es vinam palidzeju cik speju un tad ari protams vinam atkal atradas darbs!!!Es viru nekad nepamestu ja vinam kada grutiba paraditos!!!!
Bet par tevim Evita runajot,iespejams,ka tas ir lasts,iespejams ka ne,gruti spriest!

gazele 05.04.10 16:23:00
īsumā teikšu tā-jebkurās attiecības ir kritumi un cēlumi.Arī naudas jautājumos, taču ja pie pirmajām grūtībām tiek pārrautas attiecības, vai to vispār var nodēvēt par mīlestību?
Viesis
evita 05.04.10 15:57:02
Sākšu ar to,ka pēc šī raksta izlasīšanas nedomājiet ,ka esmu vieglas uzvedības meitene(maigi sakot) un nauda man nu dien nav primārais.Nekad neskatijos vai viņam tā ir un cik daudz.
Tā tad -pirms dažiem gadiem,kad pēc pamatskolas beigšanas aizgāju uz Rīgu mācīties es sāku satikties ar kādu puisi no Valmieras.Viņš strādāja Rīgā.Pelnīja ļoti labi.Kad bija pagājis labs laiciņš kopš mēs satiekamies- viņam sāka parādīties problēmas ar naudu-darbā laikā nemaksāja algu,nebija objekti un līdz ar to sāka krāties parāds par mašīnu.Tad vīņš atmeta ar roku visam un palika savā Valmierā.Bijām iepazīstinājuši viens otru ar saviem vecākiem un ar to arī mūsu romāns beidzās.Nepagāja ne ilgs laiks,kad kādā nakts klubā iepazinos ar nākamo puisi-sākumā domāju,ka nekas nopietns tur nebūs,jo viņš tādas ļoti simpātisks,stilīgs un draugi tādi paši,nodomāju kam viņam tādu kā es.Tā pa bišķītim,pa bišķītim un iemīlējos arī es viņā(pirmā īstā mīlestība).Protmas no sākuma viss bija ļoti labi-es mācijos,viņš strādaja un arī neslikti pelnija un tad atkal gandrīz tas pats scenārijs kā ar iepriekšējo puisi-palika bez darba,līdz ar to arī viņam naudas nebija un sāka aizņemties- no viena ,no otra-tikai atdot nebija pašam ko,arī dzīvot vairs nebija kur.Kādas 2 nedēļas pa kluso lavijās pie manīm un nakšņoja pie manīm dienesta viesnīcā.Tad man sākās laba prakse,kur sāka maksāt naudiņu un tad jau pēc neilga laika sāku arī papildus strādāt(kā no rīta aizgaju tā vēlu pārnācu).Tad vīņš dabūja drabu,bet arī ne uz ilgu laiku.Sāka dzīvot uz mana rēķina.Vienīgais ko es vīņam nemaksāju bija par istabu,kuru viņš sāka īrēt,uzreiz kad dabūja darbu.Tā es vairāk dzivoju pie viņa nekā pāri ielai-dienesta viesnīcā.Tas jau bija 4 kurss,kad mūs tā īpaši komendante nevaktēja vairs.
Tad kādā jaukā dienā uz kafeijnīcu,kur strādaju savu praksi atnāca,tāds neliels bariņš stiprā dzimuma pārstāvji ( 4 gab.).Vecākais no viņiem sāka gan pie letes,gan no galdiņa koķetēt ar mani.Beigās paprasija manu nr.No sākuma pat nedomaju viņam to dot,jo man tak jau ir puisis.Beigās domāju- ai nu labi iedošu, viņš jau man tāpatās nezvanīs.,bet nekā.,īsti darba diena nebija galā kā atskanēja tel.zvans un protams otrā galā viņš.
Nākošās dienas vakarā vīņš bija atbraucis pēc manīm uz darbu(nevis prakses vietu)pakaļ.
Un atkla tā -pamazām,pamazām ,izķīros ar iepriekšējo puisi ar kuru biju var teikt gadu nodzivojusi kopā(itkā jau nau daudz,bet tomēr)un sāku satikties ar vīņu.
Kā irādijās viņam naudas netrūka,Pašam bija sava firma,braukāja ar biezām mašīnām.Kad nāca pie manīm ēst neskatoties uz to,ka bijām jau kopā vienm''er atstāja dzeram daudu un ne mazo.Irādījās vēlāk arī tas ka vienā no LV pilsētām viņam ir dēls un meita un ka dzīvō kopā ar dēla māti(meita vēl no citas sievietes viņam bija)-bet tas ir cits atsevīšķš stāsts.
Bijām tā kādu gadu nodzīvojuši,kad vairs beigu beigās galīgi nevarēju izturēti to viņa dubulto dzīvi.Kad pēdējo reizi liku viņam izvēlēties starp mani un bērna māti-viņš izvēlējas mani-atnāca dzīvot pie manis. Pēc laika ATKAL sākās visa vecā dziesma no gala.Mana biezā vīrīeša biznesam piegrieza galus,un atkal līdz ar to-naudas vairs nebija,parādi,parāda galā,mašinās bankā noņēma utt.Dzīvojām uz manas naudas(150Ls)-.Biju arī paņemusi priekš viņa 2 kredītus-viens ir tagad nomaksāts,bet otrs vēljoprojām tiek maksāts.
Un arī beigu beigās pec 3 gadu kopdzīves īstajai mīlestībai tika pielikts punkts.Pati paliku vienā jaukā dienā pilnīgi bez nekā(bez naudas,elektrības,aukstā dzīvoklī un vēl nācās gulēt uz matrača kūrš laida gaisu visu laiku ārā un lielu strīdu ar saviem vecākiem),bet tas jau arī ir cits stāst.
Tad draudzene iepazīstināj ar savu kursabiedru-sākumā bija labi vinam vis,bet pec ilgaka laika kops satikamies-vins palika bez darba un naudas.Sis puisis mani nepiesaistija kaa puisis,bet kā draugs-vienkārši superrrrrrrrr cilvēks.Ilgi nesatikāmies-labi ja kadus 2 menesus,jo nevareju ari nekadigi aizmirst iepriekšējas atiecības.Tad vel pec kada laika itka satikos,itka nee at vienu sev pazistamu puisi,kuram tapatas izgaja ar darbu un naudu.Un ari nakosajam puisim sanāca tāpatās.
Ticat vai nē,bet arī ar tagadejo cilvēku(bernina teti) ir sanacis mums tāpatas.Kad iepazinamies tad pelnija loti labi-1 latniekus neuzskatija par naudu,bet tagad pat 10 ls prieksš viņa ir nauda.Neteiksim ka tagad naudas galīgi nav,bet skaitam un domajam visu laiku ko varam un ko nevaram atlauties.

P.S. nesaprotu vai tās tik tiešām ir tikai tādas sakrītibas,kad satiekoties ar vīrieti vinam rodas problēmas ar naudu(burtiski pazūd) un darbu vai tas ir kautkāds lāsts vai kautkas tamlīdzīgs!

Vist tika rakstīts garos vilcienos un īsumā!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv