Saki to šeit!

Briesmīgs sapnis. Kā to tulkot? (13)

sammerseta 07.02.11 17:23:15
Sapņi ir bijušu iespaidu nebijušas kombinācijas! :)
Pēc šādas definīcijas tos arī uztveru! :)
P.s. Bet kaut kāds kripatiņš brīdinājuma vai tieši otrādi - miera gan sapņos var būt.
Viesis
soltijs 03.02.11 12:11:12
Saprotams ,ka katram sava pieredze.Zinu ,ka ir tiešie sapņi un brīdinošie.No stresa un pārdzīvojuma sapnis būs naktī pēc tiem.Ir naktis bez sapņiem. Sapņi pārsvarā ir rīta stundās.Lai arī liekas gari, tie ilgst īsu brīdi.Šeit es ,no sevis ,nerunāju par vēlamajiem,gribētiem sapņiem.Tādi arī ir.Sērijās.Var piekrist vai nepiekrist.Nepatīkamus sapņus izstāstu saviem tuvākajiem.Cenšos to darīt no rīta.Nepiepildās.Bet tās jau ir sarunas,un mans stāsts par sevi.
Viesis
sunshine 02.02.11 14:03:36
cerite - asins analīzes pirms 2,5 ned. bija ideālas, tajā skaitā audzēju marķieris ca125, kuru gan ņēma saistībā ar citu lietu, bet cik lasīju šī rādītāja aprakstu, viņš parāda daudz ko.
Bet, protams, turpināšu izmeklēšanos.
Viesis
sunshine 02.02.11 14:00:35
Paldies, jaukās, jums visām par atbildēm! :)
soltijs - tieši šī lapa mani iedzina izmisumā, jo pēc plkst. laikiem tikpat labi mans sapnis varēja skaitīties pie 28. mēness dienas, bet tikpat labi pie 29. mēness dienas. Man atliek vienīgi cerēt, ka tas ir bijis manā pēdējā gulēšanas stundā, lai ietrāpītu 29. mēness dienā, nevis gaišredzīgajā 28.
asims - nu, mans sapnis manas bailes un domas atspoguļoja vistiešākajā veidā. Konkrēti un precīzi tieši par šo lietu es pēdējās nedēļas laikā esmu daudz domājusi, domās šaubījusies par rtg rezultātiem, baidījusies par to, kas man kaiš, jo ar veselību ķibeles visu laiku jau kopš Ziemasssvētkiem, bet ārsti tik brīnās par maniem simptomiem, jo analīzes un izmeklējumi neko tādu neatklāj. Un tas ir tas, kas mani mierina. Plus tas, ka šodien vēl ir dilstošs mēness (saskaņā ar kuru, sapņi ir pa tukšo un parāda to, kas beigsies, pazudīs no dzīves) un tādējādi es savā galvā izdomāju, ka sapnī redzētais, ja reiz tas skaitās saskaņā ar Mēness kalendāru pareģojošs šajā diennaktī, bet ir bijis dilstošā mēnesī, tad viņš man pareģo, ka nebūšanas ar veselību beidzot beigsies, es iegūšu sirdsmieru par savu veselību un viss būs labi! Kaut kā tā!
noelle - pēcsapņa morālās paģiras man šodien ir vienkārši drausmīgas, briesmīgas, šausmīgas utt. Līdz raudienam! Bet, nu jau jūtos nedaudz labāk, jo, saliekot kopā visu to, ko izlasīju, izdomāju savu prognozi par šo sapni - tādu, kas mani nomierina. Un pie tās arī pieturēšos!
:)

cerite 02.02.11 13:53:08
Aizej pie sava ģimenes ārsta un palūdz norīkojumu uz plaušu datortomogrāfiju-tur pilnīgi visu var atrast un ieraudzīt/ja ir ko,bet ja neko neatradīs-tas jau tas labākais/To apmaksā valsts.Vēl vajag nodot ari asins analizes-ari tur pēc dažiem rādītājiem var par daudz ko spriest.Tev nevajag kautrēties no ārsta,jo tā ir Tava veselība un Tev ir visas tiesības par to uztraukties un pieprasīt pilnīgu izmeklēšanu.Varētu būt jēga uztaisīt ari rtg mugurkaulam.

svente 02.02.11 13:45:57
Es nedomāju, ka šis sapnis būs tas, kurš piepildīsies. Lai iztulkotu Tavu sapni, būtu jāzina (sīki pa stundām), ko Tu darīju iepriekšējā nedēļā. Ja Tu kaut ko līdzīgu domāji, vai par kādu dzirdēji, arī tas varbūt par iemeslu tam, ka Tu redzēji šādu sapni. Īsāk sakot - paanalizē savu iepriekšējo dienu gaitas. Varbūt kaut ko atrodi. Piepildās tie sapņi, kas rādās ne no kā neiespaidoti - paši no sevis. Ja es pareizi sapratu tad Tu pēdējā laikā ļoti uztraucies par savu veselību. Tas arī būs tad iemesls sliktam sapnim. Vajadzētu padzert kaut ko nomierinošu, piemēram, mātera tēju. Un domā kaut ko labu un sapņo par kaut ko labu (pa dienu), tad nakti būs jauki sapņi. Tev taču ir mazulis. Aizpildi visas savas domas ar viņu. Kā viņš rāpos, kā viņš staigās, kā augs pirmais zobiņš u.t.t.

florencefj 02.02.11 13:27:20
Kā jau Tu teici, sapnis atspoguļo tavas bailes un sajūtas, tā ir tava zemapziņa. Protams, nenāktu par ļaunu pievērst sev lielāku uzmanību, savai veselībai, bet baidīties gan nevajag, jo bailes ir tas tumšais stūris, kurā labāk nesēdēt. Aizej, tiešām uz kādu vietu, kas Tevi nomierina un dod spēku, varbūt tā ir baznīca, varbūt kāds labs draugs Tevi gaida, centies izkliedēt domas un pārvērst tās gaišākas. Bailēm nav jēgas, no likteņa tāpat neviens nav izbēdzis, tāpēc centīsimies dzīvot ar labām domām un darīsim labus darbus :) Viss būs labi!
Viesis
soltijs 02.02.11 13:22:41
Jā,vēl izpētiet lapu pamatīgi-patiesi labi padomi un ,galvenais,pa īsto!!!
Viesis
soltijs 02.02.11 13:20:10
astrologi.lv-ieejot šajā lapā atvērt mēness dienu un sadaļās atradīsi daudz derīgu padomu konkrētajai dienai.Tur ir arī sapņi un to nozīme vai ne nozīme.Izlasi un jutīsies labi,jo orientēsies ko darīt ,ko nedarīt.

miranda 02.02.11 12:45:16
Piekrītu, ka tas ir pardzīvojumu iespaidā. Es nekad neticu sapņiem, vienkārši ignorēju tos. Turklāt sapņi tiešā veidā parasti nepiepildās. :) Beidz sevi mocīt. Drošības labd vari vēl vienu rentgenu uztaisīt, sirdsmieram. ;)

cheery 02.02.11 12:29:31
Ligucci83!
Varbūt mazam mierinājuma, es arī šonakt/šorīt redzēju sapni tieši par to, ko nemitīgi domāju - esmu pārņemta ar to! Pilnīgi ar visām sajūtām... Bet tur bija sveši cilvēki... Tā kā ja tici augstākiem spēkiem aizej uz vietējo baznīciņu, mēģini attīrīt domas... Kā Kintija rakstīja šodien atbrīvoties no visa liekā, vecā attīrīt māju un es TICU, ka paliks vieglāk. Un noteikti sazinies ar ārstu, lai šo diagnozi izslēgtu (kā jau pati teici uztaisi analīzes rentgenu, lai gūtu 100% atbildi, ka tas bija tikai sapnis). Mēs visas ar Tevi! (F)

noelle 02.02.11 12:18:10
ligucci, tā kā Tu pēdējā laikā patiešām daudz pārdzīvo par savu veselību, domāju, ka šis sapnis tieši Tavus pārdzīvojumus arī atspoguļo. Ne jau visi redz gaišredzīgos sapņus, savukārt, pēc sliktajiem sapņiem vienmēr (vismaz man) ir lielākas un ilglaicīgākas "morālās paģiras" - tie vienkārši ir emocionāli piesātinātāki par pozitīvajiem, tādēļ arī atstāj ilgāku iespaidu un "pēcgaršu".
Viesis
sunshine 02.02.11 12:14:26
Pagājšnakt redzēju briesmīgu sapni - ka man atklāj plaušās audzēju. Šausmīgi raudāju un medmāsa, kura veda mani uz slimnīcas palātu, raudāja man līdzi. Tas viss bija tik reāli.. Kopumā tā situācija bija tāda, ka man vienā izmeklējumā tika tas palaists garām un kad man nepārgāja sāpes mugurā, uztaisija vēl vienu izmeklējumu citā iestādē un to atklāja. Atceros, kā visi šausminājās, kā to ārsti nav redzējuši. Un laiks, kurā tas notika - tagadne, jo atceros, ka tai medmāsai stāstīju, ka manam dēlam pēc mēneša būs 2 gadi un viņa teica, ka diez vai tos sagaidīšu. Un manam dēlam tiešām pēc mēneša būs 2 gadi.. Kopš pamodos, jūtos vienkārši drausmīgi.. jo sapnis bija tiešām reāls. Izrakos pa netu pa mēness kalendāriem un tur rakstīts, ka redzētie sapņi piepildās. Es, protams, nezinu, vai tam var ticēt, jo katrs cilvēks jau tomēr ir individuāls. Pie tam zinu, ka šajā sapnī atspoguļojās manas šābrīža lielākās zemazpiņas bailes - ka man varētu būt šī ļaunā slimība, jo jau mēnesi visu laiku ir visādas ķibeles ar veselību, bet neko nevar atklāt, kas tas ir un no kā (pie kam ir pirms 2 ned. taisīts plaušu rtg, kurā viss bija ok, bet tā kā man sāp labajā pusē mugura, tad ik pa laikam iedomājos, ka varbūt jāuztiasa rtg vēlreiz kādā citā iestādē). Tādā ziņā it kā varētu nomierināties, jo apzinos, ka sapnī vienkārši atspoguļojās absolūti tiešā veidā tas, par ko visvairāk baidos. Bet no otras puses man ir liels nemiers - kāpēc es to nosapņoju tiesi tad, kad saskaņā ar Mēness kalendāru sapņi skaitās gaišredzīgi (ja vien neesmu to sapņojusi, sākot no 8iem rītā, kad sapņi varot būt maldinoši). Un kāpēc 'tas sapnis bija tik tiešs un reāls? Mierina mani doma, ka šobrīd vēl joprojām ir dilstošs mēness, par kuru parasti saka, ka tajā nekas nepiepildās. Bet sajūta ļoooti nepatīkama tik un tā, nezinu, kā lai tieku ar to galā, pie kam Mēness kalendarā, kurš ir katrai dienai, neskatoties uz to, ka ir dilstošs mēness, bija rakstīts ka sapņi var iezīmēt nākotnes notikumus. Man vnk nāk raudiens, lai cik smieklīgi tas neizklausītos. Varbūt kāda, kurai ir zināšanas par mistisko cilvēka nakts sapņu pasauli, var nokomentēt šo manu sapni?Paldies!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv