Saki to šeit!

Kā izpaužas pieburšana un vai vispār ir? (15)

kintijasieviesuklubslv 18.01.11 22:07:52
koko, prieks, ka varēju palīdzēt ar eksperta komentāru vieglāk sakārtot domas! :) Lai izdodas rast īsto dzīves piepildījumu! tad mīlestība pati atnāks, kā saka Andžejs :)
Viesis
koko 18.01.11 16:32:40
kintijasieviesuklubslv PALDIES Jums!!! Izlasot rakstu izdarīju savus secinājumus un izanalizēju lietas būtību. Varu tikai pateikt, ka exs uzreiz neaizgāja dzīvot pie viņas, bet gan īrēja dzīvokli kādu laiku. Man šķiroties nebija vēderā taureņu un es pati iesniedzu dokumentus šķiršanās lietā. Un tad vēl no paziņām ir dzirdēts, ka tā otra stāsta, ka nav laimīga un nevarot sev mieru rast. Tātad secinājums- pieburts!!! Lai viņiem miers un saticība!

kintijasieviesuklubslv 18.01.11 13:26:59
redz, ko uz šo jautājumu atbild speciālists: http://www.sieviesuklubs.lv/psihologija/mistika-un-magija/skiramies-jo-ta-cita-nobura-manu-viru/

smukaa 17.01.11 12:15:22
ate - jaa,jaaparunaa nevis jaaduudo;) Duudo tikai balodiishi (iemiileejushies cilveeki);)
Viesis
dimants 17.01.11 09:38:42
ar tām pieburšanām tā ir kā ir... varētu būt ka pēc kāda laika viņš attapsies un gribēs nākt atpakaļ, bet tas atkal uz neilgu laiku, jo tā sieviete , ja viņai viņš vēl interesē, nelaidīs un taisīs tās savas buram lietiņas atkal. tas no manas personīgās pieredzes.... bet laimīgi viņi nav ne viens, ne otrs!!!!
bet tev iesaku labāk tiecies pēc kāda augstāka un labāka mērķa( vīrieša), jo ja aizgāja vienu reizi, tad otru reizi viņam tas būs divreiz vieglāk....
Viesis
ate 17.01.11 08:36:32
SMUKĀ Par to runaashanu..kas par to,ka 12 gadus nodziivojaat kopaa?Vai taapeec vinjam jaaduudo ar tevi?(ja duudotu,joprojaam buutu kopaa) - šādi gan nerunā, ja ir kopējs bērns ir "jādūdo"jārunā par visu kopējo - īpaši ja runa iet par bērnu..

Un galu galā ja tu ar cilvēku esi bijis kopā 12 gadus, nu nevar visam pārvilkt strīpu - un varbūt nevajag. Par pieburšanu - nezinu kā izpaužas, bet kā jau Saulīte minēja ilga kopā būšana nav. Ar varu nevienu nenoturēsi.

kintijasieviesuklubslv 16.01.11 23:14:53
meitenes, jau rītdien uzzvanīšu mūsu bioenerģētikas ekspertam Andžejam un nojautāšu, ko viņš par to saka. droši vien būs interesanta atbilde! bet zinu, kaarī viņš ir PRET maģijas lietām! detalizētāku info lasiet jau rīt Sieviešu Klubā
Viesis
saulite007 16.01.11 22:54:35
esmu dzirdējusi, ja kāda piebur vīrieti, tad tāpat pēc tam nav laimīga ar šo aizvilināto vīru, un pēc laika izšķiras!!!

smukaa 16.01.11 18:38:04
koko - palasi te editeveja.lv un magiko.lv ;)
Viesis
koko 16.01.11 18:22:57
A, kā viņa izpaužas uz noburto cilvēku?

sandija 16.01.11 18:19:42
Ar maģiju vispār ir interesanti - ja ar to sāk krāmēties, tad tas viss arī notiek. Ja vibrāciju līmenī esi augstāk par visām šīm lietām, tad nekas tāds nevar nemaz skart un notikt.

Neisaku nodarboties ar jelkādām melnās maģijas darīšanām, var būt sekas. Vispār jādomā daudz augstākas un svētīgākas domas, jo maģija pēc būtības krāmējas ar zemajiem astrāla slāņiem -tā ir zema lieta
Viesis
koko 16.01.11 18:17:46
nē es pat par atburšanu domat neesmu domājusi un arī to nedarītu.... palasījos šitās tēmas un tad atcerējos ko man teica. vnk nodomāju vai tādām lietām var ticēt, jo to pasaka divas... un tad varbūt glups jautājus-ā ir tad, ja tiešām pieburts tad atpakaļ tas var nākt caur mūsu bērnu, vai skar tikai to otru sievieti, kas to darīja un viņu bērnus?

sandija 16.01.11 17:52:37
"Sito pajautāsim SK ekspertiem

smukaa 16.01.11 17:45:43
koko - vai nav vienalga vai noburts,vai nee?Vinsh aizgaaja pie citas un viss!
Pienjemsim,vinsh ir pieburts..Ko tu dariisi?"Atbursi" atpakalj?
Taa jociigi..
Par to runaashanu..kas par to,ka 12 gadus nodziivojaat kopaa?Vai taapeec vinjam jaaduudo ar tevi?(ja duudotu,joprojaam buutu kopaa)
Un par taam ziilnieceem..paskaties Tv,kaa taas "ziilnieces" atmasko;)
Viesis
koko 16.01.11 17:37:13
Sveiki:) Lieta tāda, ka nu jau kādu labu laiciņu atpakļ izšķīros no sava vīra un sava bērna tēva ... pagāja laiks un draudzeņu pierunāta aizgājām pie ļoti labi pazīstamas un izslavētas zīlnieces. Viņa lika parastās kārtis un par pagātni izstāstīja tā ka izdzīvoju to vēlreiz, bet ... tad viņa man pateica, ka vīrs ir aizgājis no manis mākslīgi, jo sieviete ar ko viņš tagad dzīvo kopā ir viņu piebūrusi (kam gan es neticu, jo man tās liekas pasaciņas). Nu negāja man gludi ar vīru - strīdējāmies, kašķējāmies ... un tad vēl uzradās tā viņa jaunības dienu mīlestība (ar viņu arī viņš tagad dzīvo kopā) izšķīŗāmies. Pagāja vēl kāds laiks un atkal kompānija un atkal meiteņu runāšanas par zīlnirkirm - tagad jau cita un atkal vīrs aizgājis ar buršanas palīdzību. Vai var tiešām būt tā ka zīlnieces to redz, laigan es domāju, ka tās ir pasakas... Kā izpaužas nobūrums? Varu vēl piebilst tikai to, ka viņam ar darbiem veicas - nu ir visādas ķibeles, bet tiek veiksmīgi ar tām galā... kādu laiku atpakaļ ļoti dzēra, bet tagad neesmu neko dzirdējusi ka dzer ... tiaki tad, kad zvanu un viņam blakus van VIŅA mēs varam izrunāties par bērnu krustu šķērsu, bet ja VIŅA blakus mūsu sarunas ir sausas un LABDIEN un UZREDZĒŠĀNOS, neskatoties ka kopā nodzīvojām 12 gadus...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv