Saki to šeit!

Istais pieburums. (30)

Viesis
munda 30.04.13 17:43:45
Gribu pateikt ka šī reklāma ir viens no krāpšanas veidiem. Aleksandrs (kas te sevi par Signi saucs) šādā veidā uz citu problēmām cenšas sev uzcelt pili. Lūdzu neuzķeraties.
Viesis
munda 19.02.13 16:04:41
Signe beidz reklamēt to savu magu Aleksandru. Abus divus ekonomikas policija savāks.
Viesis
19.02.13 13:48:31
Es arī tādā veidā atguvu atpakaļ savu vīru un saglabāju ģimeni,neuzskatu,ka tas ir kas slikts,un neviens nemirs un slimības nevienu nepiemeklēs,tās ir pilnīgas muļķības ko izdomajuši tie kas ir PRET maģiju kā tādu...
esam atkal laimīgi un gaidam bērniņu,tāpēc,nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus...
Maģijā nav nekā slikta,ja ar to nenordara nevienam pāri,vai neizmanto ļaunos nolūkos...
Ja kādai ir līdzīga problēma ne tikai mīļestības ziņā,varu padalīties ar info
Viesis
19.02.13 13:46:57
Es arī tādā veidā atguvu atpakaļ savu vīru un saglabāju ģimeni,neuzskatu,ka tas ir kas slikts,un neviens nemirs un slimības nevienu nepiemeklēs,tās ir pilnīgas muļķības ko izdomajuši tie kas ir PRET maģiju kā tādu...
esam atkal laimīgi un gaidam bērniņu,tāpēc,nevajag izdarīt pārsteidzīgus secinājumus...
Maģijā nav nekā slikta,ja ar to nenordara nevienam pāri,vai neizmanto ļaunos nolūkos...
Ja kādai ir līdzīga problēma ne tikai mīļestības ziņā,varu padalīties ar info
 
lotte 26.10.12 09:47:52
Vispār cilvēki, kas ar kaut ko tādu nodarbojas, patiešām ir ļauni. Esmu vienu tādu redzējusi, pārpratuma un jaunības dēļ. Sargieties doties uz tādām vietām, sevis pašas dēļ! Viņi spēlējas ar cilvēku nelaimi, un psiholoģiski spiež uz to, ka cilvēks šai brīdī ir vājš un neaizsargāts.
 
lotte 26.10.12 09:45:25
Vienkārši cilvēki grib naudu nokāst, tas arī viss! Taisni brīnums, cik daudz cilvēku uz otra nelaimes iedzīvojas.
Nevienu nevar pieburt. Protams, ka cilvēki šķiras un atkal tiekas utml. Tas ir normāli.
Iespējams, veicot it kā "pieburšanas rituālu", t.s. mags atgriež sievietei cerību, pārliecinātību, ka viss būs kārtībā, sieviete sajūtas droši un labi, sāk atkal starot. Un bijušais vīrietis, viņu tādu redzot, atgriežas! Vot i visa pieburšana :)
Viesis
tenisone 25.10.12 21:19:32
neviens nevienu nevar pieburt
 
letty3 25.10.12 20:14:19
Man ieintereseja tavs raksts! Bet vai var izdarit ta,cilvelks kurs man patik vinjs dzivo ar citu sievieti bet vinjs taisijas vinju pamest un ar mani sakt dzivot.un pec dazam dienam vinjs pazinoja ka tomer ne,negribot ar mani utt.a sakuma teica ka mil,un ies prom nu utt. es velos vinju dabut pie sevis,bet ta lai ta sieviete pati veletos ta ka no vinja tikt vala,lai nebutu ta ka vinja paliek sapinata.vai kaut kas tads ir iespejams?
Viesis
katenite 22.07.12 22:31:08
Es gribeetu zinaat kuraa vietaa atrodas tas fascineejosais buris????
Viesis
lainelee 06.12.10 15:29:42
Pievienojos visām, kas saka ka tas nav uz labu. Esmu redzējusi tādu pieburtu cilvēku. bail skatīties tādam acīs, jo pat pazīt nevar.. un beigās vēl sākas veselības problēmas, kas var beigties letāli, jo ārsti palīdzēt nevar...
Šādi pieburti cilvēki ir jāiet attīrīt, ali viņos sakārtojas viss. Un tad jau lai paša izvēle ko un ka iet darīt.
un vispār nesaprotu, kam kāds cilvēks vajadzīgs, kas ir kā zombijs.. viņam pat jūtu īstu nav.. un dzīvo viņš tāda ka ziepju burbulī... nenovēlu nevienam neko tādu, jo pati esmu saskārusies ar to. Bet labi, ka viss beidzas labi.:)
 
smukaa 06.12.10 13:31:03
Viirus vajag "pieburt" ar savu sharmu,miiljumu,gaadiibu,sapratni..un tad nevajadzees kaut kaadus melno pesteljotaaju pakalpojumus;)
 
liiga 06.12.10 13:25:54
Es ar pievienojos visam iepriekš rakstītajam....turklāt šis nudien izklausās pēc kāda reklāmas...
 
rudace 06.12.10 12:13:17
baismīgas lietas esi paveikusi, Wella, pievienojos visiem iepriekšējiem komentāriem
Dzīrdēti šajā sakarā visādi briesmu stāsti.

Viens no tiem sekojošs.
Reiz viena sieviete arī mēģināja tādā veidā atgūt 'vīru. Tas vīrietis ilgi mocījās starp 2 sievietēm. Viņam likās, ka zaudē prātu. Staigāja pie vienas un otras, jo nevienu pamest nebija viņa spēkos.
Tad reiz sieva, kura piebūra sev vīru, iepazinās ar citu vīrieti, savu sapņu vīrieti, bet diemžēl viņu tikšanās bija neilgi, jo vīrs, to uzzinot, vispirms nogalināja savu sievu, pēc tam pats sevi.

Izmantojot maģijas palīdzību, cilvēka enerģētiskajā laukā sāk darboties tumšie spēki, kas sagrauj visu sev apkārtējo - gan veselību, gan likteni (karma tiek nežēlīgi sabojāta).

Nevienam neiesaku izmantot maģiju - ne balto, kur nu vēl melno.
Dievs cilvēkam devis Dāvanu - brīvo izvēli.
Pat Dievi nevar palīdzēt cilvēkam, ja vien viņš pats to apzināti nelūdz, jo respektē viņa brīvo gribu.
 
plastic 06.12.10 09:24:54
es jau ceru, ka kkas tads nenovedis jus lidz traģiskam galam. Taču esmu dzirdejusi, ka burvestibas spēks pec laika izgaist, ka problemas, ta slimibas atgriežas ar dubultu spēku. Ists piemers ir mans bralis, kurš arste alkaholismu un ir atkarigs no daudziem magiem, bet dzer kā lops vel tagad. Kādu gadu izdodas noburt un nelietot, bet pec laika atkal..sak dzert vairak neka sakotneji. Un tad atkal jabrauc pie labas dziednieces. un ta visulaiku.
 
svente 06.12.10 09:00:14
Atliek vienīgi cerēt, ka vīrietis tiešām ir tā vērts, lai briesmām pakļautu visu ģimeni. Tik lai atgriežas. Wella, atceries, ka Tavs mīļotais nav atgriezies, viņš tika atgriezts. Melnās maģijas burvim visu laiku viņš būs jāuztur šādā stāvoklī, un tu vari tikai minēt, ko tas prasīs Tev un Tavai ģimenei. Ja melnā maģija nevarēs pakļaut Tavu mīļoto (viņš var pretoties), tā vērsīsies pret to, kas pieprasīja - pret Tevi. Negribu baidīt, bet Tevi un Tavu ģimeni sagaida nelabas dienas. Labāk pamēģini atrast "Balto magu", kas vēl var vērst visu par labu. Tas var būt ilgstošs process. Ar šādām lietām nejoko. Nevajag izaicināt "melno pasauli". Jau tā ir grūti, kāpēc radīt pašiem sev vēl problēmas. Un viņas būs.
Viesis
06.12.10 01:13:02
Garš stasts, bet vienu vārdu sakot viens paris tā šausmīgi mocījās pēc šāda mīļotās izgājiena. Kopā nevar , bet bez arī nevar. ... Kās gan tā ar dzīvi?
 
saulje 05.12.10 12:02:08
ne velti ir teiciens "Palaid putnu lidot - ja atgriezīsies tad uz mūžu, ja nē, tad nebija lemts."

par visām maģijām var nākties dārgi maksāt
 
hiperkeri 05.12.10 11:41:41
ehhh..vīriešus NAV jēgas pieburt-vīriešus pie pirmās krāpšanas vispār vajag ar zābaku pa vienu vietu paklapēt..tīri metaforiski jūs sapratāt-nav tev vajadzīgs tāds vīrietis,kurš ir redzējis tevi kailu kā fiziski un emocionāli,bet kurš pēc tā ir gatavs no visa atteikties-tātad nav viņš tev tāds vajadzīgs!!un neviens cits tev nepalīdzēs viņu noturēt kā vien tu pati..
Viesis
janika 05.12.10 11:28:17
jā , mēs esam gatavas uz visu , lai tikai atgrieztu mīļoto.pirms daudziem gadiem arī es biju šādas izvēles priekšā .un atteicos no šīs iespējas. ticiet man , nenožēloju ,ka palaidu viņu brīvībā. nu nevar ar visādām maģijām noturēt to , kurš grib projām iet. tagad arī dzīvoju ar savu prātiņu , bez visādiem zīlniekiem, magiem utt. nav jāgaida, kad tas pareģojums piepildīsies vai nē...
 
madmozele 05.12.10 10:34:24
Un kas tālāk,tas vīrietis jau nav nācis atpakaļ aiz gribēšanas atgriezties,viņš ir atburts ar nez kādām maģijām,uz ko tik sievietes nav gatavas................
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv