Saki to šeit!

Vai ticat? (25)

rudace 05.10.10 19:36:11
ar mani laikam otrādi - cik tā saucamie "gaišreģi" man pareģojuši, tik "garām" ...:)
bet tādām lietām ticu tik un tā

agii 05.10.10 17:47:27
Es ticu.Ari pati esmu gajusi pie dziedniecem, kad tev pasaku visas slimibas bez ieprieksejas jautasanas gribot negribot notici, ka ari rezultats ir jutams..
Bet nezinu vai ticu sim raidijumam, jo ta tomer ir televizija..

andasan 05.10.10 17:37:59
Zinu, ka tas ir ļoti reāli. Šo raidījumu pati neskatos, jo tv ir tv, esmu strādājusi un zinu kādus brīnumus var sataisīt. Pietam, manuprāt šie nav tie jautājumi par kuriem veidot šovu, lai gan reitingi ir lieli. Bet par pašu ekstrasensoriku gan 100% jā.

bu 30.04.10 13:00:45
es īpaši līdz šim neticēju, bet vienreiz netīšām kādu laiku atpakaļ uzgāju, paskatījos, pat baisi palika, kā tā var ko redzēt un pateikt... tur kaut kas par slepkavību bija, tā es sāku raidījumu biežāk skatīties, un ziniet, nu arī es ticu, ka ir cilvēki, kas var, bet kā zināms, ne visi var, lai arī uzdodas par tādiem.
Viesis
inkomino 29.04.10 22:12:12
man arī patīk šis raidijums,bet liekas,ka Krievija viņi ir spēcīgāki par mūsejiem

rozhuks 15.04.10 22:29:57
Hee man sis raidujums patik...un JAAA es tam ticu jo esmu daudz reizes sava dzive ar sadam lietam saskarusies un saskaros vel arvien,vienigais pati labprat atrastu labu dziednieku,loti velos,bet nekadigi nrvaru!!!Un ja piekritu parejam kuras rakstija ka visu var samontet un ta ari notiek-piekritu,tacu tomer ticu,ticesu!!!!
Viesis
zajciks 15.04.10 21:27:08
Jā,man ar patīk šis raidijums, bet ne vienmēr sanāk viņu redzēt! Es pati esmu bijusi pie tantītes,kas liek kārtis un pasaka Tev precīzi visu pusgadu uz priekšu,tad vismaz vari sagatavoties kaut,kādiem pārbaudījumiem un pārmaiņām dzīvē!

taschinka 07.04.10 11:48:48
man ari loti patik sis raidijums un es ticu,ka ir tadi cilveki ar spejam.
Viesis
golda 07.04.10 11:41:23
Vispār es ticu šim lietām, bet, man šķiet, ka tagad ir saradies tik daudz īstu un neīstu dziednieku, vārdotāju, u.c., ka nezini kurš tad isti var palīdzēt un kurš nē.Es pati esmu bijusi pie divām, tā teikt "tantiņām", kur viena man pateica visu labo un divas lietas ir pat piepildījušās! Bet otra maņi tā sabiedēja...uii..es, protams, cenšos par to nedomāt, bet reizēm ienāk tās domas prātā...un tad domaju, ka labak nevajadzeja iet...bet tanī brīdī vajadzeja palīdzību. Tagad domāju, ka vairs pie šādām dziedniecēm neiešu, lai nav jādomā visādas nelāgas lietas!
Viesis
odry 07.04.10 11:25:43
Es zinu, ka pastāv šī garu pasaule, bet zinu arī, ka ielaižot sevī astraloģiju (nevis astronomiju), horoskopus, zintnieces, vārdotājas, pūšlotājas, ekstrasencus, numeralogus un visu tamlīdzīgo, mēs nodarām sev un savai ģimenei lielu postu un ļaunumu. Cilvēkā ir vieta pārdabiskajam un labāk šo vietu aizpildīt ar labo - ar ticību Dievam un tam, ka Viņš mūs ir radījis, zina, cik katrai no mums ir matu uz galvas un tāpēc arī zina, kā vislabāk mums palīdzēt. Bez tam Lieldienu centrālā vēsts - Jēzus ir uzvarējis nāves varu - vai tas nav spēcīgāk un labāk par visu pārējo? Ko es zaudēju, ja ticu Dievam? Un ko es varu zaudēt, ja neticu? Ja ir trīsvienīgs Dievs (viens, bet 3 personas - līdzīgi kā ūdens, tvaiks, ledus) - Tēvs, Jēzus un Gars, kas mūs aizstāv un vada, un Debesis, tad, ja ticu, tad to visu iegūstu un ne tikai pēc nāves, bet jau tagad varu baudīt mazliet no tās mīlestības un tīrības. Pat, ja tā visa nav, neko nezaudēšu. Bet, ja neticu, un tomēr izrādās, ka tā ir Patiesība, tad es to visu varu zaudēt.
Viesis
lainelee 06.04.10 13:14:45
cilvēks viss kaut kam sāk ticēt, kad saskaras pats ar to, es ticu tik briesmigām lietām, kad šad tad pie sevis domāju, ka kāds manas dzīves posms vienkārši nodzīvots bez manis, kāda būtne manā ķermenī.. kad atradu cilvēku, kas man palīdzēja, viņš daudz ko izstāstīja, un atbrīvoja mani no tā, kas mani bija iemitinājies..zinu izklausās neticami, bet mums apkārt ir tik daudz visādu lietu, ko mēs neievērojam, kas var darīt ļoti ļaunas lietas, bet ar parastām cilvēka acim nevar redzēt situācijas sakarīgumu..
Viesis
janika 28.03.10 21:21:35
manī tas izraisa dalītas jūtas, bet tā īsti laikam nespēju noticēt . "ekstrasensu cīņas" skatos ar interesi , esmu pārbaudījusi arī savas spējas un veiksmīgi. 90-to gadu sākumā pie mums KN ciemojās viens Latvijā slavens dziednieks, arī es biju individuāli konsultēties.diemžēl viss, ko viņš teica, bija galīgi garām.
Viesis
ilzenieks 27.03.10 00:02:26
Es arī esmu apmeklējusi pāris dziednieces un secinājums- ir labi, ka ir tādi cilvēki, kas spēj ar savu gaišumu, dzīvesprieku, zināšanām iedvesmot un uzmundrināt. Cik daudz tur ir sakara ar pārdabiskām spējām?.... Var būt vienkārši prasme klausīties, uzķert problēmas sakni. Liels spēks ir pašiedvesmai, un iespējams, šo dziednieku iedvesmoti ,mēs ārstējam sevi paši??? Ticības spēks.
Viesis
lauriite 25.03.10 11:12:10
Noteikti jau,ka ir cilvēki ar kādām spējām, bet paskatieties arī citus Krievijas TV šovus... Ir gadījies redzēt vienus un tos pašus cilvēkus dažādos šovos. Ir aktierspēles ;)

lakrica83 24.03.10 23:39:19

inny1984

Vai var palūgt tās tantes kontaktus?
Ar ko īsti viņa nodarbojas un kur atrodas?
Varbūt vari man uz e-pastu atraxtīt?
lakrica!@e-apollo.lv

martatulpe 24.03.10 21:23:35
Jāpiekrīt sandijai. Arī man ir bijusi iespēja pamenidžēt šādus tādus tv šovus un smuki jau ekrānā viss tiek parādīts, bet tur apakšā ir daudz dažādu "brīnumu" ;)
Par "Extrasensu cīņām" - man arī patīk paskatīties.

sandija 24.03.10 08:15:45
Tā kā pati strādāju TV, tad pilnīgi noteikti tas, ko varam redzēt , nav līdz galam pa īstam. Tas ir inscinēts un montēts raidījums, un ja rūpīgi paskatīsieties, pilnīgi visi tie notikumi tur ir pēc viena scenārija. Es pieļauju, ka tiem, kas piedalās, kaut kādas ekstrasensu spējas ir, bet tas, kā skatītājam tiek atspoguļots notikums, tā protams, realitātē nenotiek. Viss tiekm filmēts , montēts, sagriezts un pēc viena kāpinājuma scenārija uztaisīts.

Jauks šovs, starp citu!

inny 23.03.10 23:47:06
smukaa

man arī šis raidījums ir mīļāko pārraižu listē iekļauts :)

inny 23.03.10 23:46:15
es ticu, esmu dzīvē saskārusies ar šādiem cilvēkiem, jāpiebilst, ka viena mūsu ģimenei tuva dziedināšanas dāma izārstēja mani tad, kad medicīna to nevarēja. bet es gandrīz "gakus atstiepu" ar 70 % asins infekciju... šad tad pie viņas aizeju - attīra auru, asinis utt. turklāt viņa ir arī kā labs psihologs, varbūt tieši tāpēc, ka labi pazīst mūsu ģimeni,

rebeka 23.03.10 23:30:56
Es savukārt NEticu, jo televīzijā var visu pārfilmēt nospēlēt utt... nu es laikam noticētu ja tas notiktu tiešraidē un tiktiešām visi pateiktu vienu un to pašu!! Bet visā visumā es neesmu no pārdabisko lietu noliedzējām, ticu paralēlaj`ma pasaulē, spokiem, nlo utt...
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv