Saki to šeit!

Ja varat,palidzat.... (5)

Viesis
vientule 26.08.12 18:47:39
Labdien.Domaju ka sameklesu,tik nezinu tiesi kad,bet tad jau sazinasimies...

svente 25.08.12 12:22:25
Esmu no Rīgas. Vai šeit nav kāds paziņa ar auto, jo man nav?
Viesis
vientule 24.08.12 15:15:55
Paldies cien sventes kundz ka atsaucaties,bet es neprotu uz e pastu uzrakstit,ar konpi tuvi neesam ....Atrodos netalu no Apsuciema uz Milkalnes puses kadus 6 km..Ja esat no talienes tad gan jaapdoma jo negribu jums neertibas sataisit.

svente 24.08.12 14:28:56
Varu padalīties ar burciņām - uzraksti man, kā Tevi atrast, gan kaut ko sadomāsim. Mans e-pasts: aijap@btv.lv
Viesis
vientule 24.08.12 14:26:23
Pec smagas slimibas un ilgstosas komas tomer atgriezos,tagad pat jau varu kadus paris solus paiet...Gribu pelnit sev maiziti darot to ko protu.Paslaik salu,marineju,konsrveju un velak gribu audzet stadinus.Ja mani izlasa kada dama kam varut ir majas liekas burcinas,jebkada tilpuma un formas ka ari podini,vienreizejas glazites vai vel kadi citi traucini kur varetu iepiket stadinus,varbut kastites vai vel kas ko pasiem nevajag ludzu nemetat lauka.Man tas loti noderetu jo tas ir svarigas lietas manam mazajam biznesinam.Pilseta jau daudz ko derigu met lauka...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv