Saki to šeit!

Ja varat palīdzēt,būšu pateicīga. (9)

vavinna 22.06.12 12:23:50
meitene19. Pameklē vietējās PII, varbūt par auklīti, ja tev nav nepieciešamā izglītība. Tagad ir vasaras laiks un daudzi iet atvaļinājumā..

astronija 19.06.12 19:00:57
Jā ,studēju un strādāju! :)
Bet,ja saista biznesa vide-nav slikti. Piemēram Turība Graudu ielā ir ar labu slavu :) Iesaku viennozīmīgi meklēt iespēju mācīties.Ir skolas ar budžeta vietām,un tad tas prieks būs par brīvu. Jaunība -Tev viss vēl priekšā! :)

meitene19 19.06.12 18:35:32
astronija

tev ir kāda pieredze PII vai pate esi mācījusies šajā nozarē??

astronija 19.06.12 17:06:32
Pirmkārt,vari tēmēt uz budžeta vietām,ja labi mācies.Otrkārt-mācības notiek sestdienās un strādāsi savā profesijā. Bet,ja tirdzniecība,ir vērts padomāt par mācībā šajā sfērā.

meitene19 19.06.12 16:13:41
Tur jau taa lieta,ka man vairak pieredze ir PII skolā,bet vairāk patik tirdznieciba un pārdevējas darbs,bet tur man nav tik liela darba pieredze tpc nevaru atrast darbu šaja nozarē.

Es jau varu iestāties RPIVA,bet es labi zinu,ka mācības pagaidam ar darbu nevaresu savienot,jo nav tadi līdzekļi,un nav laika gan studet,gan strādāt to varēšu pēc kāda gada.

astronija 19.06.12 11:47:38
bet izdomā gan labi,ko īsti vēlies,jo tirdzniecība un skolotāja vai auklīte ir radikāli atšķirīgas lietas. Izvēlies,kas tuvāks sirdij! Lai neciestu darbs,ko dari, lai neciestu cilvēki,ar kuriem saskaries un Tu pati lai būtu laimīga un apmierināta.

astronija 19.06.12 11:45:57
lapa,kur meklē skolotājas un auklītes http://www.e-skola.lv/public/31335.html

astronija 19.06.12 11:44:16
ja vēlies būt PII skolot'ja,Tev jāiesniedz dokumenti ,ali studētu.Un tad nebūs problēmu,lai sameklētu darbu.Nenokavē uzņemšanu! http://www.rpiva.lv/index.php?mh=uznemsana

meitene19 18.06.12 18:21:18
Sveikas ,meitenes!:)

Varbūt kāda var izpalīdzēt vēršos pie Jums,jo visur citur jau esmu lūgusi palīdzību,bet neveismigi,varbūt Jūs kāda spēsies palīdzet.:(

Mekleju darbu var būt saistits ar tirdzniecibu var ari ar PII darbu vai par auklīti,tiešam meklēju neatlaidīgi darbu,bet neveiksmigi visur esmu sūtijusi CV un motivācijas vēstules uz entajiem sludinajumiem,bet bez panākumie:(,varbūt kāda paziņa vai draugs .. varbūt pate esat dzirdējusi par kādu darbiņu,kas saistits ar tirdzniecibu vai aukles darbu vai PII skolotajas darbu,šajos 3-darbos ir viss lielākā pieredze.

Darbu mekleju Jelgava.

Ar mani var sazināties pa e-pastu be4uks2@inbox.lv

ja ir kādi piedāvajumi,būtu ļoti pateiciga Jums.:)

Paldies jau iepriekš meitenes!:*

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv