Saki to šeit!

Steidzami meklējam dzīvokli (5)

incisvgmailcom 22.03.12 18:51:05
Paldies,ka padalaties!

baibinjsh1 22.03.12 09:39:21
Piekrītu noelle - jāmeklē pa sludinājumu portāliem.
Kad es meklēju dzīvokli, tad ss.lv bija galvenais palīgs, un roka visu laiku bija "jātur uz pulsa". Dzīvokļus tiešām izķer minūšu laikā. Ir pat daudz cilvēku, kas ierauga labas bildes (reālas!), saprot, ka cena ir laba, un uzreiz saka, ka ņem, pat bez apskatīšanās!
Ja jau dzīvo Rīgā, tad apbraukāt sludinājumus nebūs problēmu, jo parasti saimnieki grib jau tajā pašā vai nākamajā dienā parādīt dzīvokli un pēc iespējas ātrāk nopārdot.
Kad es meklēju, tad dzīvoju ~200km no Rīgas. Tas bija diezgan sarežģīti, jo bija jāmeklē kāds, kas var "pirmo aci" uzmest un iemaksāt drošības naudu, ja dzīvoklis labs. Tā arī tiku pie savējā. Ķengaragā, tieši Daugavas krastā, pie skaistās Promenādes, veselības centriem utt. Nebija gan pilnībā mēbelēts (teikšu tā - uz pusi, un tās pašas mēbeles bija tā so-so), bet tikai par 60ls mēnesī + komunālie (vienistabas dzīvoklis, 31.49 kvadrātmetri + lodžija 4.64 kv.m.). Tā kā esam labi īrnieki un esam pat ar savām rokām (saimnieka līdzekļi gan :) ) nokrāsojuši sienas, izremontējuši koridori un nomainījuši logus, īre tāda stāv jau otro gadu un abas puses ir apmierinātas.
Labi piedāvājumi ir, vajag tikai cītīgi meklēt. Es meklēju vairāk kā mēnesi.

noelle 22.03.12 09:20:11
No savas nesenās pieredzes varu pateikt, ka citu variantu, izņemot aktīvu sirošanu pa sludinājumu portāliem, faktiski nav. Turklāt, tie jāpārbauda vairākas reizes dienā, jo labie dzīvokļi par labām summām aiziet burtiski minūšu laikā (pati to ne reizi vien pieredzēju).

Turklāt, Tev arī jādefinē, ko nozīmē "ne pārāk dārgi", kā arī vēlamā vieta, kur meklē dzīvokli. Jāsaprot, ka centrā mēbelētu un labā stāvoklī esošu dzīvokli lētāk kā pa LVL 250 + komunālie atrast ir faktiski neiespējami (esmu aktīvi sekojusi piedāvājumiem jau kopš novembra mēneša), savukārt "guļamrajonos" īres maksa var būt arī stipri zemāka.

incisvgmailcom 21.03.12 17:37:55
Protams,ka labāk būtu iegadāties savu,bet pašreiz mums ar vīrinu nav tādu ienākumu un kredītu mums neviens nedos,jo janomaksā iepriekšējie paradiņi.Tā nu mums latviešiem iet.

incisvgmailcom 21.03.12 17:36:08
Meitenes,lūdzu palīdziet sameklēt 2istabu dzīvokli igstošai īrei!Ne pārāk dārgi.Ieteicams ar mebelēm,visām ērtībām.Dzīvokļa saimniece mums jau otro reizi paugstina maksu.Un dzīvoklis ir parāk sliktā stavoklī,lai maksātu tādu naudu.Varbūt jums zināma kāda normāla aģentūra.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv