Saki to šeit!

Mekleju domubiedreni (7)

Viesis
liga0805 07.07.13 19:35:35
Sveikas,
Pati arī jau vairākus gadus cīnos ar panikas un trauksmes lēkmēm, ēšanas traucējumiem, negatīvām domām utt. No savas puses ļoti iesaku tieši kundalini jogu, nodarbojos ar to pusgadu un pašsajūtas uzlabošanās ir strauja un ievērojama. Lai nodarbotos ar jogu, svarīgi ir atrast zinošu pasniedzēju, kas Jūs "uzrunā", no savas puses varu ieteikt UrbanYoga Rīga studiju, man ļoti palīdzēja gan saprast savas trauksmes cēloņus, mainīt uztveri, atbrīvoties no traucējošām emocijām utt.
Lai veicas,
Līga
Viesis
elinasvr 06.07.13 13:15:35
Jā pie tā arī strādāju, jau kādi trīs mēneši kopš eju pie psihoterapeita, lai meklētu, risinātu un izrunātu man sāpīgus jautājumus, vai aktuālus. Bet kad tev kādu laiku šī broblēma ir neliela nepārspīlēta ar kuru tu tiec galā 30min laikā, tad jau viss ir ok, bet tajos brīžos, ka neganti piezogas un neatlaižas normālā dienā kad viss apkārt ir ok, tad tu jūties nodota un nesaprasta, jo kā no nekā var rasties, kaut kas tāds tik neapvaldāms.

ilzepavasare 06.07.13 09:19:43
Saka, ka trauksme ir tad, kad domās ir atstātas daudz neatrisinātas lietas. Un tās dou lietas varbūt nemaz nav tik traģiskas , bet tās ir neatrisinātas neizrunātas un daudz. Un tas radot trauksmi.
Labi, ka neturi to sevī, ka meklē.

rebeka 04.07.13 15:29:43
Līdzīgi arī ar asinsspiedienu, kurš lec tik augstu ka jāsauc ātrie. + arī ja kaut kas ir tad visu pārspīlē un iedomājas trakāko kas var būt...

Viesis
elinasvr 04.07.13 15:11:07
Man ir bijušas daudzas bailes (nokļūt no punkta a līdz b, garās veikalu rindas, sabiedriskais transports, cilvēku drūzma, bailes nomirt utt. Domāju ka diezgan lielu buķeti esmu izdzīvojusi šai sakarā). Bet nu problēma, ka problēma uz šodienu man ir bailes no nāves, iesāpas, kaut kur pie sirds, sadomājos pašu nelabo, ko vien var iedomāties, jo lēkmēs ir sirdsklauves, assinspiediena straujas iamaiņas, auksti sviedri utt. ‘bauda’ ne pa jokam, prāts apzinās, ka tās ir VD, bet tik un tā nepakļaujas dresūrai. Un jums pazīstamas peronai, kā tas izpaužas?

rebeka 04.07.13 14:56:51
Kā tavā gadījumā izpaužas VD?? Man pašai nav, bet ir viens ģimenē kam ir...
Viesis
elinasvr 04.07.13 14:54:19
Sveikas, dāmas!!!
Ir vasaras vidus, tā kā neesmu sieviete komunikabilitāte un diezgan liela vienpate. Sapratu, ka cīņa un apņemšanas vienai ir bez kāda atbalsta vai kopīguma ir grūta. Es esmu 27. gadus jauna sieviete, kam dzīves lielākās problēmas ir trauksmes (kā to moderni sauc VD), kas ne laikā un nevietā pamanās piezagties.Otrs pateicoties stresiem esmu uzņēmusi liekos kg, kā arī tas ir nācis ar dzīvesveidu neveselīgo, kā naksnīgā ēšana un saldumu un miltu produktu lietošana lielos daudzumos. Es jau cīnos jeb mācos dzīvot ar VD, bet manos plānos ir to attīstīt atrodot, kaut kādu nodarbi – joga, reiki u.c. Pluss veselīgais dzīvesveids, kaut kādas sportiskas aktivitātes un ēšanas paradumu maiņa. Ja šeit ir kāda sieviete, kas ir kaut kur manā stadijā un vēlas mainīt kaut ko dzīve bet pietrūkst kompānijas, tad varbūt atraksti, jo kopā vienmēr vieglāk cīnīties.
Rakstiet šeit vai uz : avoera@gmail.com
Ar cieņu
Elīna

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv