Saki to šeit!

Jautājumi Rudacei, un citām,kurām tas interesē:) (120)

rudace 20.12.10 13:26:12
Paldies, singa, noteikti gaidīšu vēstulīti :)

mans e-pasts
rudace42@inbox.lv
Viesis
singa 19.12.10 18:04:42
Te būs e-pasts: vienkopa@gmail.com
Viesis
singa 19.12.10 18:02:39
Rudace, vai vari atsūtīt savu e-pastu?
Iepazīstoties ar rakstiņiem radās vēlēšanās pakomunicēties, ja vien arī Tu to vēlies.

charger 13.10.10 20:14:10
:D nu jā,taisnība jau ir
ja vien nav tā:
A: Staļins bija despots
B: Nē,viņš īstenībā bija aizrāvies ar cilvēkmīlestību,tikai neviens to neredzēja:D

smukaa 13.10.10 20:05:29
Es jau visu nelasu..;)
..gadaas kaads briivs briitinsh un pakomenteeju,jo savaadaak nav interesanti,ka visas domaa vienaadi;)Neveidojas diskusija!

charger 13.10.10 20:05:15
noelle, jā baigi vērīgs novērojums:D
katrs jau brīvo laiku pavada kā viņam patīk:)
man patīk šis klubs,šīs diskusijas,neesmu daudzos citos.
Auksti rudens vakari, kad nav saules ir īstais laiks šādi īsināt laiku:)

noelle 13.10.10 20:02:05
Tev, smukaa, arī, acīmredzot ir daudz brīva laika šo visu lasīt :)

smukaa 13.10.10 19:48:20
Lasu un briinos,laikam jums ljooooootttttiiiii daudz briivaa laika,ja jums veel ir laiks velnsvinjzinako domaat un filozofeet;)

smukaa 13.10.10 19:45:41
charger - es neesmu tik aprobezhota,ka uztveru burtiski;) Vienkaarshi nav ko filozofeet,ja viss taapat agri vai veelu notiks!

charger 13.10.10 18:20:48
Daudz ko cilvēks nemaz nevar zināt, jo ,cik zinu, hipnotizējot dvēseles un jautājot viņām par citām pasaulēm, jaunu dvēseļu radīšanu vai to,kas notiek ar violetās krāsas enerģijas nesējdvēselēm jeb pašām attīstītākajām,dvēseles nevar atbildēt,bet ne tikai nevar ,arī nedrīkst,viņām to neļauj. Cilvēks ir tikai dvēseles čaula,viņa smadzenes tāpat, mums vienkārši nav lemts daudz ko saprast,jo mūsu prātam ir robežas,bet mīlestībai un ticības spēkam un dvēseles apziņai robežu nav.

charger 13.10.10 18:17:34
Tādēļ,ka man ir daudz neskaidrību šajā teorijā, kad noskaidrošu visu,tad sapratīšu,vai varu tam ticēt.
Vispār pirms sarunām ar Rudaci man bija cita teorija- dvēseles tiek radītas kā nevainīga, tīra,bet nepilnīga, jo bez pieredzes un mīlestības spējas,enerģija, kura attīstās iekš dažādiem ķermeņiem- dzīvnieku un cilvēku, citu būtņu. Taču man nav skaidrs, kādi dzīvnieki ir piemēroti šādai attīstībai,kā tā notiek,un par minerāliem man vispār bija cits skatījums, jo kā gan tie var būt piemēroti attīstīšanai. ...
Un vai tā nav rupja analoģija- kosmiskās evolūcijas un šīs te pasaules evolūcijas analoģija.
Varbūt nemaz nav tik vienkārši un nebūt ne tik līdzīgi. Un vai citās pasaulēs arī tāpat?
Vārdu sakot, galvenās manas dzīves nostājas "nav skartas", bet daudzos ar niansēm saistītos jautājumos man ir iestājies liels pārdomu un neziņas periods.

sandija 13.10.10 17:46:42
charger

Bet kāpēc tieši tagad Tu domā, ka ir tā un ne savādāk?

charger 13.10.10 17:36:21
Un kā jau iepriekš jautāju- ja cilvēks ir remdens,netic garīgajam,bet tomēr ir tikumisks,vai viņu drīkst atmest tik zemu kā minerāla līmenī? kādēļ? kādēļ ne vismaz dzīvnieks?

charger 13.10.10 17:35:28
Sandija,paldies par tēmas atsvaidzināšanu,
es jau biju samierinājusies palikt bez atbildēm,mēģināt tās intuitīvi sajust.
Man ir jautājums- kā var noteikt,kad minerāls drīkst iet tālāk? attīstīties par,piemēram amēbu,un amēba par suni? nesaprotu,vienkārši tas neliekas gana loģiski.
Ne minerālam,ne amēbai nav apziņas, amēba ir instinktu kopums. Kā instinktu kopums bez morāles attīstās par kaut ko,kam ir morāle?
Bet vispār,ja tam var rast izskaidrojumu,tad teorija diezgan pieņemama. Jā,tā to biju arī sapratusi kā Sandija paskaidroja .

sandija 13.10.10 17:19:04
nu, tā ir teorija par dvēseles evolūciju, kas sākās no vienkāršākajām dzīvības formām, piemēram, minerāliem un tad miljoniem gadu laikā reinkarnējoties nonāk līdz cilvēka apziņas formai. Tagad tiek solīts GALS vai pavērsiens evolūcijā, kurā atbirs tie, kas nav tiesīgi tālāk evolucionēt un tie, kas dodas "tālāk" - uz augstākām apziņas formām.

Tas viss tā kā būtu ok, bet kur ir tā robeža, kas ies tālāk,kas neies? Un kad ies???

Es kaut kā tam tomēr nespēju noticēt, ka kaut kas tāds un tieši tā notiks

charger 13.10.10 17:04:54
Nevajag saprast tik burtiski;)
man ir sajūta,ka esi to sapratusi tā- cilvēks guļ un no rīta jau gultā ir minerāls

smukaa 13.10.10 16:35:46
Tad es nesaprotu,ko daudz fantazeet?!
Viesis
13.10.10 14:22:15
Sandij, BINGO :)

sandija 12.10.10 20:58:30
smukaa

Mēs visi reiz pārvērtīsimies par minerāliem, vismaz par zemi noteikti:)!

charger 12.10.10 14:56:38
Nebriinos,ka naktis neguljat,jo jaadomaa kaa par mineraaliem nepaarveersties:D
par šito arī smējos ilgi:D
viss kārtībā, smukaa;) katram sava dzīve,katram sava pasaule un uztvere;)
1 2 3 4 5 6 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv