Saki to šeit!

biede doma par bernu anglija (13)

Viesis
talysia 09.05.13 16:44:59
Mana vislielaka problema ir tiesi bailes par aprupi grutniecibas laika un pec tam,un ari naudas aspekts.ieksejas bailes ka bus ar naudinam kad gimene ienaks otrs mazais.ka spesim savilkt galus kopa.pagidam mums ir ta ka vira alga visa aiziet maksajumos.bet child benefits un shild tax iet partikai.neizdodas pat isti iekrajumus veidot.baida tas ka nesavilksim galus jo vajadxes mazajam pamperus drebited un citas lietas.kur atradisies naudina tam.zinu ka daudzi saka kur viens bus paedis tur ari otrs.bet vienalaga mani tas biede.nezinu vai anglija ja pirmais ir bijis keizars otrs ari bus vai liek dzemdet pasai.?!
Viesis
magone 08.05.13 23:04:08
Man ir pieredze dzemdet LV un UK. To tiesham nevar salidzinat. Dzemdejot UK man bij vislabaka grutniecibas aprupe, kadu vien var veleties. Sastopoties ar problemam arsti reageja tiesham atri un profesionali. Aprupe atshkiras, bet vina nekada gadijuma nau sliktaka. Es te runaju tieshi par bezmaksas arstiem.
Viesis
talysia 07.05.13 22:43:04
tourniqet nosutiju tev privatu vestuli uz epastu ar paris svarigiem jautajumiem tev.
Viesis
vetta 05.05.13 00:54:51
Katram tas staasts ir savadaks , gaidu otro bernu Anglijaa un nesaprotu par ko man baidities.Aprupe ideaala , dzemdibas ar anasteziju, nekas nau jamaksa, slimnica automatiski nokarto bernu pabalstu, nekadu probleemu.Ja viss kartiba , analizes labas , kotad skraidit katru nedelju pie aarsta.Citas uzskata ka ja vecmate nosaka viziti reizi pa 5 nedeljam , tad tas ir slikti, untevi kartigi neapruupe, tā tas nau, tatad ar tevi viss ir kartiba.
Ja nejuties drosha par savu grutniecibu , arsts tev atstaj savu numuru , tu vinjam zvani piesaki arkartas viziiti, pilnigas mulkibas , ka slikta aprupe, nedomaju ka Latvijaa aprupe bus labāka. Vnk šeit tas viss ir mieriga ceļā, bez panikas.

tourniqet 04.05.13 13:22:53
talysia, uzraksti man uz e-pastu tourniqet@inbox.lv

tourniqet 04.05.13 01:47:25
Kā kurā vietā noteikti tās cenas. Bet man te apkārt viena vizīte 80-100 mārciņas. Es maksāju 80 mārciņas, bet nenožēloju un turpmāk arī apmeklēšu, bet tas bija tikai sonogrāfs. Privāti asinsanalīzes taisīt arī ir dārgi. Katrā ziņā privāti iešu uz sonogrāfiem, tālāk skatīšos.
Viesis
talysia 04.05.13 00:30:50
Tourniqet paldies ka padalijies ar sacu pieredzi.tas man ir loti svarigi zinat viau par so temu.tiesi tadus stastus ka taveja dirjusi loti daudz.tapec gribehu zinat too no realas personas.jo vienmer tos man stastijis kads 3 cilveks nio malas.par kadam naudas summam privatajiem arstiem tiek runats??

tourniqet 03.05.13 21:25:13
Es noteikti Tevi sabiedēju, bet grūtnieču aprūpe ir tāda nekāda - kā būs, tā būs lemts. Šeit pieļauj 3 spontānos abortus un tikai tad sāk kaut ko darīt. Jāsaka,ka šeit par demogrāfiju necīnās tā kā Latvijā. Ja ir spontānais aborts, tad ir. Latvijā neko tādu nepieļautu. Šeit, UK, nečeko progesteronu,kas ir svarīgs hormons pie grūtniecības. Ja tas ir zems, tā dēļ notiek SA. Lai šo hormonu regulētu, nepieciešami medikamenti, bet šeit neizraksta tādus,ja vien SA nav bijuši jau 2-3 reizes. Tā visa ir taisnība.
Lai gan cepuri nost, dzemdības un pēcdzemdību periodā ir labi. bet pašā sākumā, pašos pirmos 3 grūtniecības mēnešos, kuri ir vissvarīgākie uz aprūpi neceri. Un tur nav nekāda valodas barjera,kad kaut kas tiek nesaprasts, jo kā jau minēju, es uz slimnīcu ar savām problēmām un simptomiem braucu 5 reizes un visās reizēs mani atšuva. Vārdos nevaru izstāstīt,kam ar vīru izgājām cauri, bet varu pateikt - nekad,nekad stāvoklī būdama pie valsts apmaksātiem ārstiem neiešu(NHS ārsti).

tourniqet 03.05.13 20:58:05
Oiii, es par savu pieredzi gari un plaši varētu stāstīt. Es kā bijusī grūtniece šobrīd esmu iesniegusi sūdzību par konkrētu slimnīcu, kurā es biju 5 reizes un neatklāja,ka man ir problēmas ar grūtniecību. Pēdējā reizē vēl pateica,ka viss ir kārtībā.
Nebiju stulbenīte, kuru viegli apvest ap stūri,aizbraucām pie privātā ārsta, kurš uz sitiena pateica,kas par problēmu un no šīs grūtniecības arī mana dzīvība ir briesmās. Šobrīd viss kārtībā, esmu atveseļojusies, bet tie šausmu stāsti nav no pagrīdes izrauti, daļa ir ļoti liela taisnība.
Un runājot par šo, Latvijā nekas tāds nebūtu noticis,jo ar maniem simptomiem, grūtnieces momentā hospitalizē, mani nevienu reizi no 5 nepaturēja slimnīcā! Iesaku vien atvērt krājkontu,kurā krāt naudiņu,lai stāvoklī būdama vari braukāt pie privātajiem ārstiem,jo manā skatījumā bezmaksas medicīna ir arī bezdarbība.
Viesis
talysia 30.04.13 15:47:57
Nu par valodas barjeru es neuztraucos jo runaju bez problemam angliski. Tapec jau ari velejos uzzinat citu viedoklus par so jautajumu.Jo cik zinams ka izturesies pret arstu ta arsts pret tevi.Ar kadu attieksmi iesi pie arsta tadu sanemsi. paldies dievam izklaidigu dzivesveidu ari nepiekopju. Laikam jamet si bailes pie malas.Biede ari delins kurs sobrid ir ka mazs velnins.Pedeja menesa laika netiekam ar vinu gala.Visu laiku vis bija ideali, klausija uz varda.kartoja savu istabu,vaca mantas, pa lauku gaja pie rocinas.Viena varda fors paklausigs puika ar kuru visu vareja sarunat. Bet tagad vins vienkarsi kliedz,sit,neklausa nav iespejams neko sarunat. nepazistam pasi savu mazo. Un gruti ir iedomaties ar lielu punci darit to ko daru tagad. skriet pakal meginat savakt. kur nu vel ar ratiem to pasu darit. laikam tiesam jaizverte tas vis. jaaiziet pie gimenes arsta noskaidros os jautajumus.bet ja delinam ir 4 gadi butu jau laiks velvienam mazajam vai ne?

spotorno 30.04.13 15:23:28
Es nedomāju, ka Anglijā veselības aprūpe būtu sliktāka par Latviju... nu, tas vienkārši nav iespējams. Es domāju, ka drīzāk tur ir cita veida iemesli - piemēram, katras topošās māmiņas veselība, paradumi (smēķē, dzer, piekopj izklaidīgu dzīvesveidu), ģenētika, pie ārsta iespējams aiziet novēloti, izvairās maksāt par tik svarīgiem pakalpojumiem (t.i. meklē lētākos šaraškina kantorus). Vēl bieži vien valodas barjera - kaut ko nesaprot, kaut ko nepaskaidro, noklusē vai pārprot, baidās pajautāt, līdz ar to kaut kam netiek pievērsts uzmanība.

Domāju, ka atbildīgas topošās mammas saņem visu aprūpi pienācīgā veidā :)
Vēlu veiksmi ieraudzīt savu otro bērniņu ;)

rebeka 30.04.13 06:51:37
Man gan persoiga pieredze nav, bet esmu dzirdējusi tieši pretējus stāstus!! Man diviem brālēniem ir dzimuši bērni Anglijā, tieši teica ka viss baigi OK gan aprūpe gan pabalsti nav salīdzināmi ar LV!!
Viesis
talysia 30.04.13 01:01:56
Sveiki. uzreiz atvainojos par iztrukstosajam garumzimem.sobriz dators japarinstele jo nedaudz noplisis.Bet nu ta nav ta lieta par ko velejos rakstit.Lieta tada mums gimene aug 4 gadus jauns veseligs puika.Apmeram pirms 2 gadiem saku gribet velvienu mazo.Bet virins vel tad negribeja.teica par atru un ka baidas ka nevares nodrosonat.izrunajamies un atlikam to domu. Nu dzivojam 8 menesus ka Anglija.esam iekartojusies loti labi.un nu virs saka ka gribot otru mazo, ka sapnos redzot ka mums esot ors mazais ka nespejot par to parstat darba domat. Bet es jau biju so domu no prata atmetusi.Tagad situacija ir tada ka es ari saku gribet otru mazo un zinu ka virins tiesam grib.Bet mani biede palikt stavokli anglija.Tik daudz sausmu stastu atkalusits. ka rokas un kajas tric no domas vien par otru mazo.Par to ka grutniecu aprupe nav tik laba ka latviaj par to ka dzemdibu un pecdzemdibu perioda var kas noiet greizi.ka var but spontanie aborti arstu nolaidibas del.Taka pirma grutnieciba man bija loti smaga un berninam pec dzemdibam bija diezgan smagas veselibas problemas.Mani tas biede.Loti biede. Maminas kas ir palikusas stavokli un dzemdejusas un audzina anglija ludzu padalieties ar savu viedokli. Tas man loti nepieciesams lai spetu domat racionali. paldies jau ieprieks.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv