Saki to šeit!

Pasmejamies Par Reklāmu! (44)

subjectzero 26.04.13 16:19:06
Tā drīzāk ir laba pašreklāma. Pašreklāma ir tas, ar ko visu laiku nodarbojamies krāsojot matus, lietojot krēmus pret grumbām, kopjot nagus, stilīgi jeb ne-stilīgi utml. Pašreklāmā ietispst arī šarms, manipulācija, reizēm pat meli.

karla 26.04.13 15:26:12
Dio, tā jau principā sanāk manipulācija. Un tad ir ētikas jautājums - vai to maz ir jāprot un jāpraktizē? Un kā ar sievišķīgo šarmu? Arī tā var novest vīrieti tiktāl, ka viņš parakstās uz lietām, ko nebūtu agrāk domājis. Vai šarmējoša sieviete arī ir reklāma? ;)

dio 25.04.13 21:49:19
karla, ko par lielu naudu tik neiemācīsi :D Labi, joks.... bet par tēmu, vai tas vispār ir iemācāms? Man liekas nē... :(

karla 25.04.13 19:57:36
Kā likt citiem domāt, ka tava izvēle patiesībā ir viņu izvēle? Apmāciet mani ;)

linduchy 25.04.13 19:51:13
Ok, nav jau žēl - var jau censties uzlekt augstāk par savu pak..., bet visstulbākais ir tas, ka cilvēks, kurš īsti nevar atļauties dārgo zīmolu mantas, ņem kredītus, lai tos nopirktu...un tad, kad nespēj veikt maksājumus - visa pasaule pie tā ir vainīga :( Un vēl viena stulbuma iezīme - pirkt pakaļdarinājumus un tēlot āber kruto :D Un, kad pakaļdarinātais Rolex par Ls 150 (par vēl lētākiem pakaļdarinājumiem vispār paklusēšu) saplīst - bļaut pa visu pasauli, ka Rolex ir tāds mēsls :D

dio 25.04.13 19:13:58
Linduchy, es atceros :)

es kaut kā nezinu... es zinu ļoti bagātus cilvēkus, arābus, kas pērk jaunākos dārgākos telefonus ar tiem visiem briljantiem un tad vēl nejūtas apmierināti un zinu arī bagātneikus, kam ir absolūti vienalga kādas frimas t krekls ir mugurā, un tieši tas pats jau ir otrā lauciņā, ar tiem, kam tās naudiņas nav tik daudz :)

linduchy 25.04.13 19:07:36
Dio - tavs pirkums bija pamatots, tev bija savi kritēriji, nopirki to produktu, kurš vislabāk tiem atbilda, viss ok :)
Par Samsungiem LV vienreiz jau dienas pļāpā rakstīju, tāpēc neatkārtošos ;)

dio 25.04.13 19:04:31
subjectzero, tiesa LV jau pašam latvietim ir Mars.

dio 25.04.13 19:03:31
Linduchy, es Tev teicu, ka man ir Samsung ledusskapis? :D

Nu tā, bet kāpēc SAMSUNG un neviens kāds cits.. īsti ne reklāma, labs piedāvājums. Es līdz šim nebiju nekad pievērsusi uzmanību kā es pirkšu ledusskapi.. bet kādā brīdī tās lietas saliekas pa plauktiņiem.. svarīgi bija saldētava atsevišķi ar atvilknēm, svarīgi bija ūdens dzesētājs, svarīgi bija dzirkstošā vīna turētājs un pa virsu visam bija jābūt lielam, tādam metāliskam, bet smuki metāliskam ar iespēju samainīt durvis vietām, ja nu kas ...ja nu izdomāju pārlikt citā vietā un vajag durvis arī pārlikt otrādi.. nu lūk... visi standarti par man pieņemamu cenu sakrita par labu modernajam SAMSUNG veikala piedāvājumam :) Viss forši.

subjectzero 25.04.13 18:56:12
Latvija jau pašiem latviešiem liekās kā Mars, it īpaši tādiem kā es, kurus darbs visu laiku mētā pa ārzemēm. :)

linduchy 25.04.13 18:55:31
Vispār jau es pērku apavus, jo man tie patīk, nevis sekoju reklāmai...es varu arī tirgū kurpes noprkt, ja man viņas tiešām patiks :D Tas tā...
Njā, man apkārt cilvēki ir smagi Samsung masīvās reklāmas upuri :D Tiešām - UPURI :D

dio 25.04.13 18:50:50
Linduchy, nu bet dārgā mans darbs ir domāšana :D Vispār jo trakāks darbs, kur jādomā, jo mazāk pakļaujas reklāmai un protams , ja ar pašvērtējumu viss ok, tad nekas nespēs ietekmēt, bet Latvijā ir grūti un arī pateikšu kapēc, jo Latvijā visi grib ar viens otru konkurēt, kaimiņam samsung jaunais tv, draugiem arī.. nu kā Tu atļausies pirkt kaut kādu LG... kaut kā neder.. un tā ar jebko.. pie manis cilvēkiem nav tāds sporta gars .. LATVIJĀ tas ir ārpus rāmjiem...:)

subjectzero 25.04.13 18:48:48
Tā starp citu.... pirkt Gucci = sekot reklāmai. :D
Bet tas gan, Dio, it īpaši ja nedzīvo Latvijā. Kaut gan tur tas ir vieglāk, es Tev piekrītu. Ārzemēs neviens nevienu nemēģina labvēlīgi iespaidot tik ļoti. Latvija kā valsts tās izmēra un citu īpašību dēļ, cenšās būt pēc iespējas 'Eiropiskāka', tāpat arī latvieši tajā. :)

linduchy 25.04.13 18:47:01
Jā, viss ir super un visi ir priecīgi :)

linduchy 25.04.13 18:45:45
Dio, cepuri nost - respekt cilvēkiem, kas cenšas domāt līdz, nevis akli skrien pakaļ reklāmai :)

subjectzero 25.04.13 18:43:03
Tā bija tālu no mana komenta galvenās domas. Doma bija tāda, ka Tu pareizi pilnīgi visu pateici - jo dārgākas mantas un jo vienkāršāka [pēc ārzemju modes] reklāma, jo vairāk mēs to pirkšanu saistam ar savu pašvērtējumu. No tā iziet vienkārša loģika - jo vairāk sevi mīlu, jo dārgāku pirkšu, neskatoties uz neko, galvenais ir nopirkt, kas slavens un dārgs [t.i. brendu], kas ir tīrā psiholoģija un viss tas izriet no sava egocentiskuma, UZ KĀ ARĪ BALSTĀS VISA REKLĀMA. :) Un tas ir veselīgi, un galvenais - ļoti izdevīgi [ražotājiem], kā arī ļoti priecē emociju un vērtību ziņā pircēju. Viss ir super un visi priecīgi.

dio 25.04.13 18:42:18
man vienīgās reklāmas kuras sanākt skatīties ir skatoties TV3 play, bet tā vetējo TV es tās reklāmus nekad neredzu.. pilnīgs nereklāmu cilvēks :D
Es jau to esmu teikusi un arī atkārtošos, kopš esmu pavisam pārvākusies dzīvot uz ārzemēm, mani aboslūti nevar ietekmēt kādu citu viedoklis, es viņu varu noklausīties, bet ietekmēt mani tas nespēj. Savas domas, savas idejas un iespējas ir daudz, tik jāņem un jāņem. Vodka no Krievijas, no Ukrainas, kāda starpība, tā ir vodka.. tas nav mans dzēriens...un tā ar jebkuru lietu. Latvijā jā, baigi sanāk ietkemēties no sabiedrības, no draugiem, no ģimenes, no visiem galu galā...

linduchy 25.04.13 18:40:49
Kas ir ''mēs'' - tu domā latviešus??? Ja tu domā LV iedzīvotājus, kur lielu daļu veido slāvi, tad nu maksimāli vienkāršotas reklāmas nedarbojas - vajag krāsas, vajag uhhh un ahh, jo vairāk krāsu, spīguļu un specefektu, jo labāk :D

linduchy 25.04.13 18:38:30
Šņabis pats par sevi ir pretīga manta,ja kas :D

subjectzero 25.04.13 18:36:58
atļauties* Grr, sveša tastatūra.
1 2 3 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv