Saki to šeit!

Jautājums par Kontracepcijas tabletem Lindynette 20 (3)

hiperkeri 21.04.13 14:03:24
jā,manuprāt visām kontracepcijas tabletēm ir iestrādāti dienu nosaukumi,lai Tu varētu pati redzēt,ka esi vai neesi konkrētajā dienā iedzērusi,ja pati aizmirsti:D Man tā dažas reizes gadījās,tāpēc,jā,Tas PALĪDZ:D

rebeka 21.04.13 09:55:04
Betes varu arī atbildēt :D :D :D

Jāsāk ar to tableti, kuras dienas burti ir virsū vienalga vai tā ir pirmā vai 7... priekškam tad būtu jāraksta tās dienas virsū...

rebeka 21.04.13 08:41:40
Šis jautājums bija iesūtīts, kā blogs. Blogu sadaļā šādus ierakstus nepublicējam, tāpēc šādiem jautājumiem domāts forums...

Tad nu copy- paste joga21 jautājumu :)

Sveiki!

Vai kāds var rast man apskaidrību par to kā īsti jālieto šīs zāles, jo darīšu to pirmo reizi..tie burtiņi uz paciņas rada apmulsumu :D

Tatad ja ārsts teica, sākt dzert tabletes ar trešo mēnesreizu dienu, tad es ņemu pašu pirmo tabletīti un sāku dzert 21 dienu pēc kārtas? Vai arī man jāsāk dzert ar tās dienas burtiņu un mēnesreizes dienu, kura man jau ir vai arī tiem burtiņiem nav nekādas nozīmes?! :D

Izklausās stulbi, bet reāli esmu apstulbusi!

Paldies, jau iepriekš!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv