Saki to šeit!

Halogēna konvekcijas cepeškrāsns (11)

vanilla 15.04.13 14:34:40
nu re, pārbaudīju savu "brīnumu" un saņēmu labus un atzinīgus vārdus no ciemiņiem, ka ļoti garšīga un veselīga maltīte bija sanākusi! Protams vēl "jāpiešauj" roka pie savas meistarības ar šo ierīci bet priekš pirmās reizes viss izdevās gardi! Taisīju vistu marinādē ar dārzeņiem (kartupeļi, burkāns, puķkāposts, saldētās pupiņas). Dārzeņiem pavisam cita garša likās nevis kā vārot vai sautējot uz parastās plīts! Viss tika pagatavots 30min laikā ;)

vanilla 27.03.13 15:04:51
nu es neskatos uz to "turbīgumu" bet galvenais lai ērti var pielietot ikdienas maltītēm, jo cik sapratu tad ierīce nodrošina vienmērīgu karstā gaisa plūsmu (līdzīgi kā mikrenēm, bet šeit nav kaitīgo starojumu) un līdz ar to ēdiens gatavojas...nu kad izmēģināšu tad došu savu atziņu ;)

noelle 27.03.13 14:54:21
o.k., bet, ja skatās tīri "no zinātniskā viedokļa" - kā šī ierīce spēj nodrošināt kaut kādu turbo pagatavošanas ātrumu, vienlaicīgi ekonomējot elektroenerģiju. Uz kodolenerģijas bāzes darbojas, vai??? :D

vanilla 27.03.13 14:35:02
noelle-labs komentārs, tomēr man draudzenei ir tāda pati ierīce un atceros cik gardi dārzeņi un vistu spārniņi viņai sanāca-laba manta-un izvērtējot manus tagadējos ikdienas apstākļus (sanāk pa nedēļas vidu uzturēties citā pilsētā un dzīvoklī kurš nav aprīkots ar visiem manas mājas labumiem) un pēc darba nav vēlēšanās ilgi stāvēt pie pannām - bet šeit-samet tik iekšā un pēc pāris min gatavs - nav jāmaisa vai ilgi jāpieskata! Tā ka es uzskatu ka neesmu bijusi pamatīgā pilnmēness iespaidā :D (tikai mazliet :D)

p.s.cena ar atlaidi 23Ls (īstā cena 35Ls)

noelle 27.03.13 14:23:39
Ja man nebūtu kur likt naudu, varbūt (kaut kādā pilnmēness trakumā) arī šādu iegādātos, bet normālā situācijā es tiešām neticētu tiem brīnumstāstiem par trīskāršu laika un enerģijas ekonomiju un citiem solītajiem "labumiem". :)

Manuprāt, pilnīgi pietiek ar tradicionālo virtuves aprīkojumu - cepeškrāsns + labas pannas, katli, labs tvaicējamais katls.

vanilla 27.03.13 14:00:43
he, iegādājos kuponu, tagad tik jāsagaida noteiktais pircēju skaits un būs man šāda ierīce ar ko grillēt un cepināt ;)

vanilla 27.03.13 10:24:51
man garšo dārzeņi grilēti un gaļa, un ja paliek nemainīga garša tad apsveru domu šo ierīci iegādāties (tagad ar kuponiem lētāk :D )

vanilla 27.03.13 10:23:38
apraksts:

Ēdiena pagatavošana aizņem 3 reizes mazāku laiku nekā parastā krāsnī.

Elektroenerģijas ekonomija līdz pat 60% - salīdzinot ar parasto cepeškrāsni. Neizžāvē ēdienu pagatavošanas laikā. Karstā gaisa cirkulācija nodrošina vienmērīgu ēdienu pagatavošanu.

Cep (gaļu, picu, kartupeļus)
Vāra (olas, jūras produktus)
Cepšana uz grila (gaļa, dārzeņi)
Tvaicē
Atsaldēšanas funkcija
Pašattīrīšanās funkcija

rebeka 27.03.13 10:19:33
Man šķiet, ka man kas tāds bija bērnībā.. mamma kaut ko tur taisīja, atceros, ka teica, ka ērti, bet saplīsa un jaunu nenopirka...

cerite 27.03.13 10:17:06
Pirmo reizi tādu brīnumu redzu!!!

vanilla 27.03.13 09:49:59
Labrīt!

Vai kādai no Jums ir halogēna konvekcijas cepeškrāsns un kādas ir atsauksmes, vai ikdienā ērti to pielietot, un kādi ēdieni ir vislabāk pagatavojamie šādā krāsnī?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv