Saki to šeit!

gribu mainīties... (23)

lotucis 30.03.13 11:45:14
ok ;)
laoletafashionblogger

lotucis 30.03.13 11:42:58
noelle piekrītu ;) tā ir bijis ;)

noelle 29.03.13 21:19:11
Lotuci. Ir viena lieta, ko, šķiet, Tu īsti neapzinies - "mainīties" nevar ne vienā dienā, ne veinā nedēļā un pat ne vienā mēnesī. Tu nevarēsi vienu rītu pamosties, paskatīties spogulī un teikt - o! esmu pilnīgi cits cilvēks, pilnīgi mainījusies.

laoletafashionblogger 28.03.13 12:05:58
Ok es pilniba Tevi saprotu..Ja gribi varu Tev palidzet ar padomu utt..Raksti uz manu e-mailu ko tiesi velies mainit un centisos Tev palidzet. Mans e-mails laoleta@yahoo.com

lotucis 28.03.13 00:33:29
:)
Viesis
elena85 27.03.13 10:22:26
Лотуцис,

В этом Тебе помощник только специалист, как девушки и говорят :)

Открой сс.лв, там есть предложения от имиджмейкера. Созвонись, сходи! Всё зависит от того, сколько денег Ты готова им отдать. :)

Мы Тебе сейчас насоветуем, сама рада не будешь. :)

lotucis 26.03.13 21:04:37
elena85 Спасибо, но как цвет теней, макияж я должен использовать, предложить стрижку, потому что я решил нарисовать картину, но ее длинные волосы, я не собираюсь его вырезать.
Я написал переводчик, если есть неопределенность, то извините, я просто не русская сила. : (

lotucis 26.03.13 20:57:13
rebeka kad man būs viss skaidrs un būšu sākusi mainīties tā ritīgi uz nepazīstamo pusi, tad arī šo tēmu dzēsīšu ārā, lai neviens uz viņas vairs neuziet.

lotucis 26.03.13 20:54:18
laoletafashionblogger tpc kad es negribu atcerēties savas tagadējās skolas ciešanas, kurās es esmu daudz cietusi, gribu tā kā čūska nomest ādu un vēlāk uzaudzināt citu, ko neviens nav vēl redzējis. Nākošie skolēni mani nepazīst, un nezin manu pagātni, bet es arī negribu, kad tā man kā sērga velkas pakaļ, tādēļ gribu mainīties un sākt savu dzīvi no jauna, jaunā skolā pie jauniem cilvēkiem.... Cerams kad mani saprati!
Viesis
elena85 26.03.13 17:40:23
Привет,

Зря Ты фотки тут выкидываешь, кому надо найдут и ещё больше резонанса будет. :)

Нет, надо меняться, немного похудей, с волосами разберись, немного мейкапа и будешь красавица. :)

laoletafashionblogger 26.03.13 16:49:48
Lotuci

Es Tev pateiksu manu viedokli.Tu esi perfekta kada Tu esi.Kapec gribi mainities??Kas Tevi ir iepaidojis domat ka Tev jabut savadakai?

rebeka 25.03.13 17:56:50
lotucis

Man ieteikums, tavā gadījumā neliec labāk bildes publiskajā telpā.... ja vēlies radīt jaunu identitāti un iespaidu par sevi, jo jaunie klasesbiedri var šo netīšām uziet un tad domāju viņu attieksme nebūtu tāda kādu tu vēlies...

lotucis 24.03.13 16:51:16
Un vienu, kad es pat nestaigāju ar taciņu sānā un neko sevī nemainīju tas ja nemaldos bija pirms 3 gadiem!

lotucis 24.03.13 16:41:55
spotorno mja vnk daudz ko nezinu, bet jau apmēram zinu ko gribu, krāsa jau nopirkta 2vas dienas pēc izlaiduma es nokrāsošu matus, tad 2vai 3 mēnesu laikā centīšos nomest 10kg.ēst veselīgāk un jau tagad mainu savu iekšieni, cenšos būt nopietnāka uz mācībām. Cenšos piekopt savu valodu, lai tā nebūtu rupja, centīšos būt savādāka, jo kādreiz es biju forša, bet tagad tie pamatskolas gadi mani ir ļoti pārvērtuši uz slikto pusi! :(
Pielikšu senu bildi ar lokainiem matiem :)

lotucis 24.03.13 16:32:38
Paldies...
linduchy, pie psihologa jau esmu bijusi :)

lotucis 24.03.13 16:31:14
Rebeka paldies tas noder! :)

spotorno 22.03.13 12:18:51
Sākumā tev ir jāzin pašai, kādu tieši stilu tu gribi, kā tu pati sevi izjūti, kādā krāsā matus tu gribi, kādu frizūru utt. Tikai pēcāk jau realizēt savas ieceres. Vislabāk būtu, ja tu palūgtu kaut vai kādai vecākai draudzenei/radiniecei, lai viņa tev pastāsta kā un ko kombinēt apģērbā, lai tu izskatītos savādāk. Vārdu sakot "ekstrēmās pārvērtības" pat ne pie speciālista, bet pie cilvēka, kurš varētu tevi reāli pasniegt savādāk. Pat mamma! Ko mamma saka par tavu vēlmi mainīties ārēji? Varbūt viņa var tev pateikt, ko un kā ģērbt, iedot tev papildus naudiņu jaunām drēbēm, savukārt, tu nevis pērc to, kas tev ir ierasts, bet tieši to, kas pieder tam jaunajam stilam. Tā tu pamazām nomainīsi savu garderobi.
Pamaini frizūru - piemēram, cik skatos tavas bildes arī citās tēmās, tev visur mati ir izlaisti un celiņš uz vienu sānu, pamēģini citu kaut ko. Man šķiet tev piestāvētu viļņaini mati, kas atdzīvinātu tavu kopskatu. Tavā vecumā man ļoti patika smelties idejas stilam no žurnāliem. Skatos žurnālā Ooops iepatikās kādas redzamās meitenes izskats, nu tad es ņēmu to par piemēru un ģērbos tieši tāpat. Vai patika vēl Antillas katalogi, kur bija ļoti daudz safotogrāfētas vienaudzes stilīgās drēbēs, foršās kombinācijās, tad nu arī centos atveidot. Vārdu sakot tiešām dari, nevis tikai jautā :)

linduchy 22.03.13 11:52:52
Varbūt sākumā pie kāda psihologa aiziet uz konsultāciju. Man liekas, ka tev pārāk rūp, ko citi domā par tavu izskatu, pārāk kompleksaina, nepārliecināta par sevi esi :S Tev pašai būtu jāizlemj, kā tu vēlētos izskatīties, nevis forumos prasīt. Nu ko tev dos, ja viena no mums teiks, ka mati jāgriež karē griezumā, cita pateiks, ka mati tikai un vienīgi rozā krāsā jākrāso...tas tev kaut ko dos? :D
Mans personīgais ieteikums - sāc ar psihologu. Pēc konsultācijām būs skaidrs, kas tieši tev sevī neapmierina. Un tad jau var tālāk doties pie uztura speciālista, stilista, friziera utt ;)
Veiksmi pārvērtībās un sevis sakārtošanā! :)

rebeka 22.03.13 08:47:59
Sarakstiņš izskatās labs tikai dari to kopā ar speciālistiem, lai nebūtu tā ka iekrīti otrās galējībās...

Svaru met nost konsultējoties ar ārstu vai dietologu, jo esi jauna un pati to darot vari smagi sačakarēt sev visu organismu...

Izskata uzlabošanai arī iesaku noziedot naudiņu un aiziet pie kārtīga stilista uz konsultāciju un kopīgi izrunāt kas piestāv kas ē.. kādas drēbes tev jāpērk, kādas jāmet laukā... kāds matu sakārtojums tev piestāv utt... to pašai mainīt būs grūti...

kimbra 22.03.13 08:43:28
Neviens tev nepateiks, kādai tev jābūt!!! Esi Tu pati, dari kā jūti:)

Bet vienu gan es varu pateikt- nekas nemainīsies, kamēr nesāksi darīt. Jo līdz šim Tu tikai uzdod jautājumus forumā, bet dzīvē acīmredzot neko nedari!!!
1 2 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv