Saki to šeit!

biļešu atlaides (5)

vanilla 20.03.13 09:59:53
tad lai man sanāk "ekonomiskais variants", klāt jāņem kāds svešs bērns līdzi :D i lai viņam lētāk i lai manai ģimenei izdevīgi...tā nu taie mārketinga triki "asina" cilvēku prātus :D

vanilla 20.03.13 09:56:39
tad lai man sanāk "ekonomiskais variants", klāt jāņem kāds svešs bērns līdzi :D i lai viņam lētāk i lai manai ģimenei izdevīgi...tā nu taie mārketinga triki "asina" cilvēku prātus :D

pece 20.03.13 09:56:17
Neveinam nav liegts iegādāties ģimenes biļeti arī tad, ja ir tikai viens bērns, tiesa, ne vienmēr tas ir izdevīgi ;)

rebeka 20.03.13 09:52:05
Nu jā tieši tā mārketings, un tur neko nevar padarīt, ja vien nesūdzas konkrēti viņiem un viņi izrādās pretimnākoši...

Netaisnība :(

vanilla 20.03.13 09:41:55
Sveikas!

Vēlējos šodien pafilozofēt par šādu tēmu: ejot uz kādu atrakcijas parku, vai peldbaseinu pie cenām ir norāde ka ejot visa ģimene (2 pieaugušie+2 bērni) cena būs tāda un tāda...te man rodas jautājums...kapēc netiek piemērota atlaide ģimenei kurai ir 1 bērns - tā taču arī ir ģimene, un pat 2 jaunlaulātie bez bērniem jau ir ģimene! Saprotu, ka tie ir katras firmas mārketinga nosacījumi...bet tomēr...varēja jau arī "nākt pretī" ģimenēm ar 1 bērnu :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv