Saki to šeit!

nodevība... (18)

vanilla 11.03.13 17:56:49
tieši tā, saprotu visu...laikam esmu pati diezgan nogurusi, lai glaudītu viņu "pa spalvai". Lai pats sper pirmos soļus ja grib izlīgšanu...patreiz ieņemšu "nogaidīšanas" pozīciju... :)

noelle 11.03.13 17:50:36
Mans rakstītais, bez šaubām, nebūt nenozīmē, ka Tev jākravā koferi un jāmeklē jauna dzīvesvieta, jo katram pārim jau savs ceļš ejams, kā Tu to noteikti zini :) Taču lieta, ko noteikti ieteiktu ir izrunāties nopietni, lai noskaidrotu, kur tad ir robežas šīm sarakstēm. Kur tad sākas un beidzas krāpšana un, galu galā - vai viņam liktos pieņemami, ka Tu rīkojies tieši tāpat. Un jautājums - ko viņš ir gatavs ziedot (varbūt šīs savas komunikācijas) jūsu abu attiecību labā?

vanilla 11.03.13 17:44:18
Paldies Noelle par draudzīgu padomu :) tagad nu viss ir manās rokās...

noelle 11.03.13 17:39:18
Protams, skaidrs ir viens - attiecības nevar būvēt uz iebiedēšanas taktikas pamatiem. Taču esmu pilnīgi pārliecināta, ka nevar arī veidot attiecības apstākļos, kad viens no pāra dara to, kas otram pilnīgi un galīgi nav pieņemams... Jautājums tikai - cik ilgi Tu to izturēsi un cik zemu sevi vērtē, šo visu paciešot.

vanilla 11.03.13 17:35:11
mums ir bijuši arī citi strīdi un esmu tā teikt mēģinājusi "iebiedēt" ar prom iešanu ar visu bērnu, bet tā pa īsti nebija kur palikt ar bērnu ilglaicīgi (bija arī naudas problēmas) un nācās vien atgriezties pēc neilga laika...

noelle 11.03.13 17:32:56
Tas, protams, ir attieksmes jautājums, bet vēl jau arī tas, ka viņam ir 100% pārliecība, ka Tu nekur neliksies un projām ar bērnu jau neskriesi, līdz ar to var acīs skatoties apgalvot, ka "tas jau nekas nav". Mans ex joprojām domā, ka viņš ne pie kā nav vainīgs, lai gan es par šo jautājumu cīnījos ar viņu GADIEM. viņš joprojām ir pārliecināts, ka no viņa aizgāju cita vīrieša dēļ...

vanilla 11.03.13 17:30:12
tas šķiet tik cūciski: tajā laikā kad es domāju ko gatavot vakariņās, ar bērnu spēlējos, domāju kā lai nostiprina esošās attiecības-vnk visu laiku sevi "ieguldu" šajās attiecībās, viņš pa to laiku izklaidējas ar citām sarakstoties un vēl nevainīgi pasaka: a kas tur liels, tas tak nekas nav!!!

noelle 11.03.13 17:22:35
Es varētu gari un plaši par šo tēmu disktutēt - tieši ši pati problēma bija man ar manu ex... lieki laikam vēl jautāt, kāpēc vinš ir "ex" :) īsi un kodolīgi atbildot uz Tavu jautājumu - "TAS NAV NORMĀLI".

Pajautā viņam pie izdevības - vai Tu drīksti darīt to pašu - sarakstīties ar sms naktīs un citās diennakts stunās ar citiem vīriešiem.

vanilla 11.03.13 17:22:30
es savā gadījumā esmu ar viņu izrunājusies un saku, ja jau tev ir citas un patīk sarakstīties, tad nav ko viens otru mocīt un ejam katrs savu ceļu, bet nē, izliekas ka viss ir kārtībā un nevēlas no manis iet prom...

ekstaze33, tev es ieteiktu darīt tāpat kā tavs vīrietis - tas viņiem dikti nepatīk :D
Viesis
ekstaze33 11.03.13 17:16:53
es ar esmu piedzivojusi nodevību.ne jau saraksti,bet nu,man škiet reālu.aiz rokas jau neesmu saņemusi,bet bija tā,ka piezvanīju savam draugam vēlu vakarā,viņš pacēla,fonā skanēja sieviešu balss.Un viņš man teica,ka tā bijusi sena skolas laiku klasesbiedrene.
tad vienu nakti teica,ka brauks darba darīšanās vakarā ap astoņiem un pateica,ka nebūs pa nakti,vēlāk telefons bija izslēgts,tad aizbildinājās ar to,ka lādētāju nepaņēma līdzi.
mana intuīcija saka,ka viņš mani krāpj.
ko jūs domājat?

vanilla 11.03.13 17:10:31
jāpiebilst ka mums ir kopīgs bērns un dzīvojam 10 gadus jau kopā...iespējams ka ir ikdienas rutīna iestājusies, bet kapēc otrs (šai gadījumā es) ir "jāvazā aiz deguna" ?

vanilla 11.03.13 17:07:33
es jau ar uzskatu ka tas nav pieņemami...bet kapēc vīrieši tā dara? Kaut gan piebilst ka mani ļoti mīl un esmu viņam vienīgā

rebeka 11.03.13 16:58:44
Hmmm... un ko tu atbildi? Man šāda atbilde nebūtu pieņemama...

vanilla 11.03.13 16:46:58
esmu jautājusi kapēc viņš sarakstās, bet atbilde skan tā: nu un kas tad ir, es taču neguļu ar viņām...?!!!

vanilla 11.03.13 16:45:03
es ielūkojos tel.nr.detalizētā izdrukā, un secināju ka regulāra sarakste notiek ar vismaz 3 tel.Nr.pa vakariem tieši kad esmu aizgājusi gulēt un arī pa dienas laiku...visas rakstītās un saņemtās sms jau vienmēr tiek izdzēstas...

vanilla 11.03.13 16:43:38
es ielūkojos tel.nr.detalizētā izdrukā, un secināju ka regulāra sarakste notiek ar vismaz 3 tel.Nr.pa vakariem tieši kad esmu aizgājusi gulēt un arī pa dienas laiku...visas rakstītās un saņemtās sms jau vienmēr tiek izdzēstas...

rebeka 11.03.13 16:39:07
Ko viņš raksta tām citām? Un kā tu to uzzināji???

vanilla 11.03.13 16:14:41
Sveikas meitenes!

Vai kādreiz esi savu vīrieti pieķērusi nodevībā un to piedevusi? (nav runa par fizisko nodevību bet par garīgo...kā piemēram vīrietis pieķerts sarakstoties ar citām...tai laikā kad ar jūsu attiecībām ir licies ka viss ir kārtībā...)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv