Saki to šeit!

Zumba fitness (5)

aggie 28.02.13 16:38:10
Es gāju uz Zumbu, bet ar laiku kaut kas man tajā visā neštimējās kopā un paliku pie savas iemīļotās ūdensaerobikas un rīta jogas.

noelle 28.02.13 13:35:53
Nu, varbūt tas ir tīri subjektīvi, bet man tomēr nepameta sajūta, ka "kaut kas nav līdz galam". Turklāt - esmu mēģinājusi "zumbot" pie divām dažādām trenerēm, tātad - nosacīti varu arī salīdzināt. Pietrūkst intensitātes un pabeigtības. Nu nav tur nekāda "ballītes sajūta". Aerobikas, uz kurām eju, savukārt apvieno visu, kas man prasās kārtīgā stundas nodarbībā - intensīva dejošanas sadaļa, kur tiek nodrošināta iesildīšanās + kardio, pēc tam spēka vingrinājumi, tad stiepšanās un relax. Bet tas jau dikti individuāli.

fauna 28.02.13 11:57:20
Skolas laikā apmeklēju aerobikas nodarbības, jā, bija forši, bet tomēr nepameta sajūta, ka kaut kas pietrūkst. Patīk intensīvās dejas, piemēram salsa, tāpēc nolēmu, ka Zumba fitness ir tieši priekš manis. Un jā, pati arī aizdomājos tieši par Blaumaņa ielas klubiņu.

noelle 28.02.13 11:30:14
Es gāju Sporta Klubs KL (Blaumaņa ielā). Bet, ja godīgi, tāda kārtīga aerobika man patīk labāk :) Vismaz efekts ir lielāks :)

fauna 28.02.13 10:57:31
Vai šeit ir kāds, kurš apmeklē Zumba fitness? Ārā spīd saulīte un tuvojas pavasaris, tāpēc gribas izkustināt savus kauliņus. Rīgā piedāvājumi ir vairāki, bet nezinu uz kuru klubu lai eju, jo gribas ar pirmo reizi uztrāpīt īstajam pasniedzējam, lai nav tā nepatīkamā sajūta par velti iztērētu laiku un naudu.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv