Saki to šeit!

jāsāk tievēt (6)

Viesis
cikins 26.02.13 15:43:50
Vilkt kādus uztura planus no interneta nav lielas jeegas.. katram ir jataisa savs uztura plaans .. tadel jo piemeram 100g risi katra edienreizee vienam bus uzeshanas - citam tieveshana.. taa luuk... sie uztura plaani tike veidoti nemot vera vairakus faktorus par katru personu ...
Ja interese varu ieteikt sakontakteties - nutrion@inbox.lv ... demokratiskas cenas un individuali dzili pieeja katram klientam

rebeka 26.02.13 10:28:29
Es domāju, ka noteikti tavs rakstiņš parādīsies... ja jau parādījās uzraksts, ka nosūtīts ;) tikai pacietību :)

rebeka 26.02.13 10:21:57
Kad tu tos aizsūtīji?? Redakcija tos vispirms parasti rediģē un tad pēc laika, citreiz pat vairākām dienām liek visu apskatei... nav tā, kā forumā, ka ieraksti un uzreiz parādās...
Viesis
lindy87 26.02.13 10:14:58
Protams, Rebeka, bet šai adresē esmu jauniņā un man nesanāk pievienot neko šai blogā. Es aizsūtu, man parādās, paldies, vēstule nosūtīta, bet kad vēlos apskatīties, kā izskatās, man parāda, ka man nav neviena bloga.

rebeka 26.02.13 08:47:58
Būtu forši ja tu blogotu arī sieviešu klubā, te šķiet lielāka auditorija lasītāju būtu :)
Viesis
lindy87 25.02.13 19:52:54
Tā, kā straujiem soļiem tuvojas pavasaris, jāsāk domāt par svaru, izskatu. neesmu nekāds izņēmums daži, diemžēl, kg nākuši klāt. tad nu es esmu izveidojusi blogu, kurā apkopošu visas iespējamās diētas, ārstu ieteikumus, kā labāk, efektīvāk zaudēt svaru. interesantiem ieskatieties, blogu papildināšu katru dienu un varbūt, tas ko Tu meklē gaida Tevi.interesanti būtu uzzināt cita pieredzi.tad nu uz tikšanos http://tievejam.blogspot.com/

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv