Saki to šeit!

20.02 dienas SARUNAS. Mēģinām klačoties :) (58)

Viesis
21.02.13 23:19:10

Jums ir vajadziga nauda, bet jus nevelaties, lai tiktu gala ar visam bankas saistibam;
Jums ir nepieciešams kredits, lai saktu projektu, es esmu šeit, lai dotu jums aizdevumu.Procentu likme ir atbilstoša.
Es pieškirt aizdevumu no € 3000 lidz € 8.000.000.
Es dodu manu klientu vislielako cienu, pieklajibu un servisu vini ir pelnijuši ka aiznemejiem.
* Ja jums ir projekts, kas prasa finansejumu no 3000 € lidz 8.000.000 €, un jums nav lidzeklu, lai saktu, tad sazinieties aizdevumam, lai pabeigtu savu projektu.
* Te ir mana kontaktinformacija e-pasts: valerie.sollat @ hotmail.fr

avokado 21.02.13 12:07:50
Sandija,tieši tas ko Jums vajadzēja. Kā tad tiks uzlaboti portāli bez cilvēku slavēšanas un kritikas. Prieks dzirdēt jaukās ziņas.

rebeka 21.02.13 09:25:20
Sandij... super jaukas ziņas.. nevaru sagaidīt :)

makvins 20.02.13 20:11:23
sandijasieviesuklubs
Apsveicu!!
Tā kā es tiku atzīta par visneattapīgāko kritizētāju, tad uztveršu to kā komplimentu.
Lai veicas!!!!!!!

ivetta 20.02.13 17:55:21
Wooow! Sandija, tie gan lieliski jaunumi :) Gaidīsim pārmaiņas :)

sandijasieviesuklubs 20.02.13 17:14:35
Tā, nu sveiki!

Man ir labas ziņas:) Esmu saņēmusi svētību un iespējas portāla uzlabošanas darbiem. Pēc 2 nedēļām mums būs jauns SK
Viss pateicoties jūsu neapmierinātībai un kritikai, kas dzen uz priekšu,šoreiz labā nozīmē:):)

rebeka 20.02.13 15:19:46
linduchy

Ai tas normāli, ka ziemā neko negribas... es arī dzīvoju 15 min attālumā no jūras, bet šoziem esmu tur vienu reizi bijusi... :(

linduchy 20.02.13 15:16:24
miuka
Vispār vasarā ar būšanu svaigā gaisā nav problēmu - music iekš ausīm, uz ričuka virsū un minu pedāļus prom uz jūru :D Bet ziemā kaut kāds vājprāts, nu nespēju sevi piespiest vienai pašai doties pastaigā :( Pagāšziem bij forši - draudzene bij bērna kopšanas atvaļinājumā, tad nu mēs regulāri devāmies staigāt, a tagad nekā - draudzene darbā, mazais dārziņā, suņuka nav un nespīd :(

rebeka
Paldies :) Var jau būt, ka es ar saņemšos uzrakstīt kādu blogu, šis tas ir padomā, bet texta ''skeletiņš'' vēl jāapaudzē :D

rebeka 20.02.13 15:00:31
linduchy

Apsveicu ar reģistrēšanos... cerams pievienosies mums dienas sarunās arī turpmāk... tikai cik sapratut urpmāk tas tiks veidotas kā blogs virs dienas rakstiņiem :)
Viesis
miuka 20.02.13 15:00:28
piekriitu! vienam pasham ir ljoti ljoti garlaiciigi! :) tikko par to atkal paarliecinaajos! :) stundu aaraa pabijaam, mazaa izchucheejaas a man taa naak miegs! :D zeel ka tgd meitai nenaak miedzinjsh, buutu dikti feini pasnaust tgd! :D

linduchy 20.02.13 14:54:17
Sveikas, meitenes!
Brīvos brīžos, pareizāk sakot, kad gribās bik galvu atbrīvot no visiem darbiem/sadzīves lietām, ienāku portālā, BET šodien izdarīju lielu darbu :D - beidzot piereģistrējos, lai varētu ne tikai lasīt, bet arī rakstīt :) Lielāko dienas daļu pavadu pie kompja - gan mācības, gan darbi :)

Šodienas lielākais ieplānotais darbs bija nošķūrēt sniegu pagalmā, to nu esmu godam padarījusi. Vēl jau vajadzētu bik māju piekārtot, bet nu vajadzība nesakrīt ar gribēšanu :D Bet nu dažkārt paslinkot ar drīkst.

Vēl jau varētu aizstaigāt līdz jūrai, bet nav kompānijas. Un diemžēl jāatzīst, ka vienai pašai ziemā staigāt nepatīk :(

rebeka 20.02.13 14:28:14
leksija

forši ;)

Ceru ka mums pa visām sanāks atdzīvināt SK :) Un ja vēl Sandija tiks pie $ , lai veiktu visuālos uzlabojumus utt.. tad vispār būs labi.. ;)

ivetta 20.02.13 14:23:48
Sveika, cerit! :) Tad jau dzīve Tev rit pilnā sparā :) Tas forši.
Un kur lietuviešu valodu mācīsies? Dzirdēju tikai ka NVA plānojot ko tādu ieviest bezdarbniekiem apmācībās... gan igauņu, gan lietuviešu valodu...

Viesis
leksija 20.02.13 14:16:48
Rebeka, sarunāts! Visu dienu pašā augšā;)

cerite 20.02.13 14:14:09
Sveikas!Visu dienu pasekoju līdzi sarunām ,bet nav bijis laika pat ielogoties un nu tad beidzot!
SK esmu sen,pašai jau liekas ka'' veca kā pasaule''.Mans moto-paskatīties uz visu no cita skatu punkta.Pašlaik noņemos ar dažādām lietām-darbā esmu ceļā uz papildus specialitātes apgūšanu,notiek totāla mājas pārbūve ar arhitektu utt piedalīšanos un vēl-tomēr atradu variantu kā mācīties lietuviešuvalodu,un tas man patīk:)

ivetta 20.02.13 14:13:09
Ka mēs te nesaputrojamies beigu beigās :D

rebeka 20.02.13 14:12:53
Bet uzskatu, ka forumu noteikti arī vajag attīstīt... lai šeit varbūt nenotiek vienkārši plāpāšana, bet lai šī būtu tāda , kā vieta kur uzrakstīt sasāpējušu problēmu via jautājumu par kaut ko un tad būtu vesels bariņš, kas palīdz to visu risināt, komentē siesaka utt... jo pašalik te ir tā, ka uzraksta kāda savu jautājumu un iespējams pēc vairākām dienām kāda atbild..... :(

rebeka 20.02.13 14:11:14
leksij

noturēsi to klaču augšpusē tad , jo atceros, ka agrāk tā dienas klača iemaisījās starp citiem rakstiem un tas arī nebija forši.. ( vismaz man nelikās forši)

ivetta 20.02.13 14:03:29
rebeka, arī tas fakts, lai te būtu ērtāk, atkal jāveic uzlabojumi, bet par uzlabojumiem jau mēs esam runājušas - viss sk ir jāuzlabo un par to jau atbildi saņēmām ;)
Viesis
leksija 20.02.13 13:54:56
Rīt pēc jūsu pieprasījumu dienas klača būs bloga formā!
1 2 3 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv