Saki to šeit!

sieviesuklubs.lv - vienveidīgs un neinteresants? (94)

pece 19.02.13 22:32:58
Lai izdodās ieceres ;)

ivetta 19.02.13 21:25:32
Ar atgriešanos jaunā enerģijas plūsmā, Sandij :)

cerite 19.02.13 19:33:51
Sandija-priekš tam jau mēs esam lai atbalstītu un palīdzētu pēc iespējas taktiskāk,v

sandijasieviesuklubs 19.02.13 19:15:56
dio

Paldies! Ir ko padomāt.

Manā dzīvē iepriekšējais gads bija ļoti smags, daudz dažādu pārdzīvojumu ģimenē - es pat kādu laiku visp;ar neko uzrakstīt nevarēju. Bet 2013 ir iesācies atkal ļoti labi un gaiši, esam tikuši pāri grūtībām, daudz enerģijas parādījās:)
Atkal ir sakrājies daudz kas ar ko labprāt padalītos.
Galvenais, kam tagad pieķeršos, ir lapas tehniskās pārmaiņas.
Mans sapnis ir palaist arī SK tiešraides - tādas kā vakara Online TV sarunas.
Pa šo laiku ir "iekrājušies" tik daudz interesantu ekspertu no SK kursiem,ka būtu ko parādīt.
Nu redzās, kā man sanāks savākt $ priekš tā

dio 19.02.13 18:46:44
Sandij,

cerams neņem ļaunā, mums visiem laikam šis gads ir bijis gana liels un tagad vienkārši ir noticis sprādziens un ir spēja visu saformulēt pareizi. Jo fakts ir fakts, nav tāda kluba otra, kurā apgrozās pieklājīga publika. Es vēl labi atceros , lai gan neesmu no pašiem pirmsākumiem SK, kā Tu pati piedalījies vakara sarunās, tā bija atslēgšanās no ārpasaules mums visām sieviešu klubā ar tējas krūzēm rokās, man liekas mēs visas to gribam atpakaļ, jautājums kā tikai to saplēsto krūzi sāk līmēt kopā, jo SK rūp un ļoti. To jau pati redzi :)

sandijasieviesuklubs 19.02.13 18:22:29
dio

Tev ir pilnīga taisnība. Citreiz neko nesaka, jo nav ko teikt!
Man ir jāapdomā viss no A-Z, kā šo lietu labāk virzīt.
Godīgi sakot, biju pārsteigta, ka jums SK rūp. Tā ir pirmā saruna pa ilgiem laikiem.
Esmu nobriedusi mēģināt mainīt, jo ir daudz dažādu ieceru.
Es ceru, ka izdosies

dio 19.02.13 17:15:21
nu īsti tomēr nepiekrītu Rebeka. Paskaties, blogotājam trūkst motivācijas, jo nav aktivitātes kā komentāri pie tiem. Tas ir tomēr vislielākais stimuls pašam blogotājam. Un komentāru nevar veidoties daudz, ja neveidojas vide, ja neveidojas draudzīga vide, saprotoša vide, kurā visi izsaka un iepazīst viedokli, ko katra vēlas redzēt atgriežoties.. tas tomēr ir savstarpēji saistīts. Piemēram, kā ideja, ja Sandija vai cita SK redkacijas darbiniece ierakstītu rīt 10 teikumus , kas ir noticis ar SK gada laikā un pašu un paprasītu, kas ar meitenēm noticis, tam būtu simt reiz lielāka vērtība, kā blogam jebkuram citam par diētu, sportu, fashion vai ko citu, jo parādītos atkal privātums, kas patiesību sakot ir tas, ko mēs šeit runājam teju 90 komentārus :D Man liekas ir lietas ar kurām ir jāsāk un nevis jāpārlec pāri, un viens no tiem ir saprast kas notiek un kurp ejam... teju filozofiski sanāca :D

rebeka 19.02.13 16:45:32
Dienas klačai man tā saikne neprasās... tā ka rīt taisām diskusiju forumā un mēģinām visas klačoties savā nodabā? ko sakāt???

Saikne man prasās redakcijai ar blogotājām... bija blogot stimulējošie pasākumi dāvaniņas, kursu apmeklējumu brīvbiļetes utt... daudzas te tagad teiks, ka dāvaniņas jau nav tās svarīgākās... taču tā kā šeit SK nevar redzēt lasījumu statistiku savam blogam ko iesūta, un komentāri parasti ir maz.. tad gandarījuma sajūta paliek vien balviņās... vismaz pēc pa šo gadu notikušā tā sāk izskatīties, jo kāpēc tad visas tās kuras agrāk iesūtīja blogus to vairs nedara???

Atzīšos , ka es to vairs nedaru ieši tāpēc, ka nejutu ka tos kād lasa... tagad rakstu blogger.com un tur redzu skatījuma statistiku pa dienām un redzot cik daudz ir lasītāju ir arī stimuls rakstīt vēl :)

ivetta 19.02.13 16:25:54
dio, piekrītu - ir jābūt saiknei ;)

ivetta 19.02.13 16:25:19
Paldies Sandijai par atsaucību, atbildēm. Prieks, ka ir arī atbildes uz mūsu reakciju :)

Tiesa, tā arī ar blogošanu man viss apstājās. Tāda sajūta, ka prasās to visu apgūt...
Interesanti Sandija, kādas apmācības Tu apmeklē, lai pilnveidotu, attīstītu šo mājas lapu? Vai tie ir semināri vai kursi?

dio 19.02.13 16:23:49
Rebeka,

arī varam pašas, bet es kā reizi domāju, ka tā dienas diskusija būtu kā tāda saikne ar redakciju, ka mēs zinam, viņas ir , viņas nav par mums aizmirsušas, nevis ka pašas savā nodabā :) Bet jā protams varam pašas :)

rebeka 19.02.13 16:16:57
dio

Varbūt pašas varam izveidot dienas diskusiju tepat forumā katru dienu?? varbūt aizies tās klačas?? tāpat kā tu jau zini kur :)???

dio 19.02.13 16:09:27
Leksija, par cik kā beigās noskaidrojām Tu esi aktīva palīdze SK redakcijai, varbūt ieteiktu sākt nevis ar klubu atjaunošanu un citām idejām, kas tavuprāt ir tik vajadzīgas, taču atsākt veco sistēmu, kas pietrūkst iemītniecēm, jo tieši šis faktors bija pats pats noteicošākais kāpēc šis klubs visām bija savu laik iecienīts, jo klubu veidoja gan redakcija, gan tās apmeklētāji. Un nevis vienkārši štampēt rakstus, kuriem nav tās patiesie avoti norādīti. Diemžēl manā skatījumā un noprotu, ka ne tikai manā skatījumā, jo arī kā pati minēji reitinigi ir kritušies, tas liecina par kvalitātes un komunikācijas trūkumu. Un nav jau nepieciešams attaisnot kaut ko, bet veidot komunikāciju, tas arī viss ... tas nav jāuzņem kā apvainojums, mans mērķis bija pateikt visu to, kas gadu jau kā šeit notiek, un tas ka dažas dienas šeit ir dzīvība var neko neatrisināt, tad ja kaut kas nenāks arī pretīm. Tās pašas Dienas sarunas, varbūt šis portāls kādai ir vienīgais, kuram var pastāstīt savu sāpi, pateikt patiesību, tas reizēm ir svarīgāk par tīņu cienīgo 10 veidi kas vīrietim liekas iekārojumi sievietē...Un ko ceru, ka izmaiņas būs un būs noturīgas un mēs visas atgriezīsimies savās "mājās". Veiksmi redakcijai:)

noelle 19.02.13 15:28:13
Es ceru, Sandija, ka Tu dikti neņem pie sirds, ka mums ir TIK DAUDZ jautājumu - mēs vienkārsi pa šo laiku esam izslāpušas pēc informācijas. Tu jau zini - pie labām lietām pierod. Mēs dikti bijām pieradušas pie mājīgā SK, tāpēc esam nemierīgas :)

lakrica83 19.02.13 15:12:27
Arī man tikko " dzimušajā" sk bija intersantāk iegriezties....piedalījos sarunās, ievietoju blogus...biju aktīva sk apmeklētāja un ļoti patika, bet nu manis te vairāk nav nekā ir...hmmmm!

sandijasieviesuklubs 19.02.13 15:08:44
Leksija palīdz, jā!
Meitenes, lūdzu piedodiet, bet redakcija tiešām šobrīd nav tāda, kāda tā bija agrāk, taču mums būs spēks un līdzekļi cerams, un viss vērsīsies par labu.
Saprotu,ka meklējat citas mājas. Man SK ir bijis sirds darbs, ļoti dārgs projekts tiešām, es no tā esmu miljons lietas mācījusies, un tagad turpinot kursu nodarbības, saprotu,cik vēl daudz fantastisku lietu varētu darīt.
Bet tas ir enerģijas likums- ja ieguldi darbu 100% vienā lietā, var nepalikt pāri otrā.
Rakstu to jums visām absolūti atklāti.
Viesis
leksija 19.02.13 14:44:24
Dio, ja atceries, tad ilgu laiku biju SK modes blogere, diemžēl laika trūkuma dēļ nācās no šīs nodarbes atteikties...

dio 19.02.13 14:31:30
leksija, saprotu pēc veida kā raksti un komentē, esi iekšā SK redakcijā?

noelle 19.02.13 13:59:20
Makvins, kas par lietu?

makvins 19.02.13 12:43:47
Labāk būtu klusējusi, sabojāts garastāvoklis visai dienai.
1 2 3 4 5 »

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv