Saki to šeit!

"vecās" vecums (7)

Viesis
00000000000000 22.01.13 15:02:12
Es teiktu ,,laid pa straumi-un tad jau redzēs..kas sanāks,,!
Gadi- es arī reiz tā aizdomājos,par tiem saviem gadiem-atskatoties pagātnē,pārvērtējot,ko esmu darījusi un ko vajadzēja savādāk-kā grāmatu par sevi domās uzrakstīju.Tāpēc- gan jau,būs arī vecums-sirmāks,kad par šo brīdi atcerēšos un domāšu savādāk!
Esmu nonākusi ,līdzīgos jautājumos -kā Tev,pie secinājuma,ka nav vērts plēsties,mocīties,kārpīties,meklēt virsotnes ,ko sasniegt utt.-vienkārši dzīvojos pa savu ikdienu,daru savus darbiņus, esmu atradusi sev jaunu hobiju,un cenšos nedomāt,kā būtu forši tā un šit-tā... nu pie velna,ka man nav jaunas drēbes, pie velna,ka nevaram aizbraukt ceļojumā,štrunts ar visu,ka nevar daudz ko skaistu sev un ģimenē atļauties!Priekš kam plēsties par katru cenu priekš gaistošām,zūdošām lietām?????
Ko te pārmet -Tev par skaušanu.Skaušana ir ka-ļauni domā,ka citam ir ,bet man nav,bet tā jau nebija rakstīts...
Es pasmejos,par tiem iedomīgajiem,kam ir daudz dots,bet to nenovērtē.... un lai....

kimbra 22.01.13 10:33:45
"...žēl, ka esam tik aprobežoti un dziļāk neko nespējam saprast. "- žēl, ka Tu dziļāk neko nemāki paskaidrot, kā tikai to, ka "... vienam ir tik daudz, un otram tik maz. "
Nezinu, kādas emocijas Tevī šobrīd dzīvo, bet man rodas iespaids, ka esi dusmīga uz visu pasauli, varbūt Tev šķiet, ka citiem viss no gaisa krīt...
Nekad jau nevar zināt, kam tas otrs ir gājis cauri, lai viņam būtu tieši tik, cik ir:)
Viesis
ziile 22.01.13 10:10:25
Varbūt vajag istāstīt kādu atbalstu un iedrošinājumu vēlies saņemt. Ko pati vispār vēlies sasniegt un ko nav izdevies sasniegt.
man gan nav vēl tie slavenie 30, bet tūlīt būs. Un protams arī man ir lietas un ieceres kuras gribu net neesmu īstenojusi. Protams visam nezidarītajam ir atrunas, taču ar laiku, ja ļoti gribas, tad arunas pazūd un rīkojies :)

lullabella 22.01.13 09:32:32
"skaust" - gribēt to, kas citiem ir dots, bet pašam nav? kurā mirklī tad tas ir slikti? ja nav vēlmēs, nav arī darīšanas un tad nav nekā. neredzu nekā slikti, meklēt ko gribamu sev. protams, daudz vieglāk iet, ja tevi atbalsta un iedrošina, bet ļaudis teic: "nevajag skauts, ka citam ir un Tev nav." žēl, ka esam tik aprobežoti un dziļāk neko nespējam saprast.
Viesis
janika 21.01.13 21:43:01
nevajag skaust , ka citam ir un Tev nav. pašai jāpiestrādā , lai būtu .

kimbra 21.01.13 21:39:55
Ēmm.... par ko Tu runā????

lullabella 21.01.13 21:22:07
esot 10 gadus vecai - ha jaunai!!! domāju, ka tās 20-gadīgās jau ir vecas. pienāca 20, tad tās 30-gadīgās bija vecas. un lai kā negribētos atzīt, bet nu ir tie 30. "vecās" vecuma vairs neiet uz priekšu. bēdīgi. pirms gadiem 5, centos sevi redzēt pēc tiem pieciem - mmm, jā.. paskatoties uz sevi un neredzu. pietrūkst laika, pietrūkst naudas un pats galvenais atbalsta. ir sasodīti grūti būt vienai. ja tev ir un vienlaikus nav. sūdzēties nevari - jo tev ir, - jo citam ir grūtāk... bet tik ļoti vajaga. nu kāpēc vienam ir tik daudz, un otram tik maz?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv