Saki to šeit!

Tāda rudenīgi nomākta oma (4)

kimbra 14.11.12 15:02:25
Kā cīnaties ar rudens nomāktību???? (ja tāda jūs piemeklē).

noelle 14.11.12 15:35:54
Man šķiet, ka nav tādas universālas receptes - vienīgais puslīdz visur derīgais padoms - pēc iespējas vairāk jādara lietas, kas patīk. Jāmeklē "mazie prieciņi" :) Un jāaizmirst, ka ir "brrrrr...rudens", bet jādomā, ka ir "jeeeeee - RUDENS!" :D
Viesis
thezeezee 14.11.12 16:07:44
Es sapratu, ka rudens depresija utml.lietas slēpjas tikai prātā, un mainot attieksmi uz "dzīvot šeit un tagad" arī rudens sāk patik :). Vakar tieši secināju, ka rudenim piemīt viena burvīga lieta - katru rītu, dodoties uz darbu, es varu vērot burvīgu saullēktu, kas vasarā ir diezgan rets pasākums, jo tik agri neceļos :).
Pa lielam Noelle deva ļoti labu padomu - dari tās mazās foršās lietiņas, kas iepriecina. Patīk adīt? ķeries klāt! Patīk lasīt -> silta tēja + pleds+laba grāmata +dīvāns = idille, dedz sveces, jo tās nomierina, klausies mūziku, kas uzrunā, apēd kaut ko gardu, palutinot savas garšas kārpiņas. :) Cerams, kaut kas noderēs

dio 14.11.12 16:46:12
vairāk staigājos, rūpīgāk gatavoju ēdienu, man tas sniedz tādu laimes sajūtu, vairāk lietoju tēju, melno šokolādi, dedzinu sveces, nodarbojos ar rotājumu gatavošanu, lasu.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv