Saki to šeit!

Dāvanas vīrietim (10)

karla 08.11.12 03:09:24
Jaa, veelmes, vajadzibas & budzets ne vienmer iet roku roka. Es ari jau saku domat, ko davinat Ziemassvetkos. Uz musu attiecibu gadadienu davinasu pulksteni, jo ieprieksejais tiesi saplisa. Bet ko uz Ziemassvetkiem? Jautajums ir atklats, jo manam virietim neka nevajag. Vinam viss ir! Rotas (aproces, kedites) nenesa, ar visadiem uberdizhajiem gadzhetiem neaizraujas. Automasinu, ko vajadzetu, nevaru atlauties & uzskatu, ka ta nav piemerota lieta davinasanai.
Vai nu darinasu ko pati vai ari kads parsteigums jaizdoma ar kadam atrakcijam vai kkas tads. Esmu davinajusi sevi skaistaa veljaa, patika, bet atkartoties negribas.
Tapec sanak ne saa, ne vaaciski - ko varu atlauties, tas jau ir, ko vajadzetu, to nevaru atlauties pagaidam.

krx 07.11.12 12:27:19
Kā tu vari uzdāvināt kaut ko tik ļoti satriecošu cilvēkam, kuru nepazīsti!?!? :)
Ja nu vienīgi tik negaidītu kaut ko, par ko viņam tiešām mute paliks vaļā (negatīvā nozīmē) :D

Nu, paskaties davanuserviss.lv
Tur ļoooti daudz ideju visādiem vīriešiem.
Nevaram jau arī neko ieteikt, jo nezinam ar kādu budžetu Tu rēķinies.
Viesis
saulcerite 07.11.12 08:32:02
ko uzdāvināt vīrietim, kuru nesen esmu iepazinusi? gribās kaut ko tādu uzdāvināt, ka mute paliek vaļā!
ta esmu dāvinājusi tādas nepieciešamas lietas-maks, šalli, džemperi, foto rami ar sevi:))))))), bet tas viss jau tāds nenopietns.

krx 06.11.12 18:01:01
Noelle, jap. Peces pieminētajā davanuserviss.lv pirku. Pat nebija dārgi - tikai ~35 Ls laikam.

pece 06.11.12 16:34:41
Man šķiet labas vietas, kur gūt idejas oriģinālām dāvanām un nopirkt dāvanu karti ir:
http://weekendbox.lv/
un
http://www.davanuserviss.lv/

Pēdējo esmu izmantojusi vairākkārt!

noelle 06.11.12 16:20:19
ooo, krx, pastāsti sīkāk par to simulāciju :) Tur ir iespēja iegādāties kaut ko no sērijas "dāvanu karte" šādam pasākumam?

krx 06.11.12 16:14:08
Es dāvināšu dzīvo mūziku šogad viņa dz.d. ballītē.
Pagājušajā gadā dāvināju iespēju iejusties Boeing pilota ādā (simulācija aviācijas institūtā), jo vienmēr ir gribējis iemācīties lidot :D
Uz vārda dienu neko īpašu tādu neesmu dāvinājusi. 2 gadus pēc kārtas džemperīšus (lai piestāvētu kādam manam tērpam) :D šogad dāvināšu Ilustrētās Zinātnes abonementu, jo viņš pērk un lasa.

noelle 06.11.12 15:30:36
Sava dzīvokļa atslēgas :) Bet tad bija īpašs gadījums - mūsu kopā dzīvošana sākās ap to pašu laiku, kad viņa bija dzimšanas diena, tādēļ viņa dzimšanas dienā pasniedzu viņam dzīvokļa atslēdziņas ar lentīti apsietas :) Lentīte joprojām karājas pie atslēgām :)

pece 06.11.12 15:27:05
Uzdāvini sevi ;)
Viesis
dacero 06.11.12 15:22:32
Sveikas!
Padalieties ar idejām ko dāvināt mīļotajam vīrietim uz dzimšanas dienu. Kas ir foršākais ko Jūs esat dāvinājušas?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv