Saki to šeit!

Darba meklējumi (15)

lasma 13.11.12 21:12:24
es arī interesējos par darba meklējumiem!

ivetta 13.11.12 19:39:28
Paldies hiper. Es ne par to Sašu vai pašu, bet par to vai tai otrā pusē diez vispār ņem vērā ko tādu, ja nav izvirzīta vakance ;)

hiperkeri 13.11.12 15:53:45
ivetta-priekš tam ir motivācijas vēstules.Vinekārši sūti savu cv un uz savu darbu motivācijas vēstuli,ka bez tā nevari ne elpot,ne dzīvot.Un aiziet! Protams,pašam jāsūta.Saša tavā vietā nedarīs:D

ivetta 13.11.12 10:20:58
Bet ko sakāt, metenes, tādā gadījumā, ja zini kur gribi strādāt, bet darba portālos nemēdz būt tāda vakance no attiecīgās vietas? Jā, var arī iet un skatīt attiecīgo nozaru mājas lapās meklēt vakances, bet esmu pieķērusi, ka tieši to darbu neizsludina. Tas ir liels retums. Vai piekrītat tam, ka tādā situācijā vienkārši pašam jāņem iniciatīva un jāsūt prom savs CV un pieteikums? Un vēl jāpiebilst, ka tajā jomā nav ne mācījies, ne strādājis. Nav nekādas pieredzes, bet saprotu, ka par to esmu sapņojusi un joprāj sapņoju. Protu sevi tur iztēloties strādājam.

eliss 13.11.12 00:38:28
Darbu nevajaga meklet....To vajaga radiit...No lietaam ,kas tev patiik,kas tevi uzrunaa...Viegli man ta teikt?Varbuut,bet es esmu lieciniece tam ,ka,man tas izdevas
!Nekad neteiksu ,ka tas ir viegli(nonaakt liidz viizijai,ka tev ir jaadara tiesi tas un nekas cits..).Dazreiz ir jaanonaak pat galeejiibaas lai saprastu- vai uztvertu signaalu,ko ka labak dariit patreizeejaa momentaa -vai piereekinaat kaarteejam pardomu rezultaatam.....
Doma pirmaam kaartaam par seviim!!!!
Viesis
diida 15.10.12 15:56:55
tenisone, katram uzņēmumam, organizācijai ir savi paņēmieni, kā atlasa personālu, un noteikti, viņi to dara zināmu arī darba meklētājiem, kam viņi dod priekšroku- CV, motivācijas vēstulei, foto, portfolo vai kam citam. Ir kārtīgi jāizlasa darba sludinājums. Tā prātā nevar izskaitīt uz cik pārrunām esmu bijusi. Jāskatās plānotājā un jāizskaita. ak, jā tikko man piezvanīja no tās vietas, kur pirms pirms pāris dienām trūka iedvesmas uzraktīt motivācijas vēstuli. Šodien uzrakstīju, nosūtīju un tūliņ atzvanīja un uzaicināja uz darba interviju. Tikai tagad to nenopūdelēt. :)
Viesis
zuz 14.10.12 20:55:43
Sveiki,
Pašreizējā situācijā ikviena finansiālie apstākļi nav spoži, tāpat kā man tas bija pirms mēneša. Tāpēc vēlos palīdzēt tieši jums, tāpat kā palīdzēja man šis turpmāk aprakstītais biznesa plāns.
Ieguldījumi tikai 5 eiro, kas budžetam tāpat neko nenodarīs. Reāls plāns, ar kuru jau nodarbojas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Paziņas pelna jau apmēram 1400 eiro mēnesī, es patlaban aptuveni uz pusi mazāk.
Lūk, kas tev jādara:
1) Piereģistrējies paypal.com, (šis punkts atkrīt ja jau esi piereģistrējies). Pievieno savu kredītkarti. Augšā redzēsi opciju „Profile”, tad uzejot uz viņas izvēlies „Add/Edit Credit Card” un izpildi nosacījumus(ja esi jau to izdarijis, tad tas, protams, nav jādara).
2) 5 eiro uzsākšanas naudas pārsūtīšana e – pastiem:
1. 35zane@gmail.com
2.. roena55@gmail.com
3. sandra.nelke@inbox.lv
4. bannig@inbox.lv
5. 35zane@gmail.com

Kā pārsūtīt?
Katram jāsūta 1 eiro. Secībā no 1. – 5., lai ķēde nostrādātu.
Ielogojies paypal.com, izvēlies „Send Payment”, tad zemāk no „Purchase” opcijas pārslēdz uz „Personal” un jāizvēlas iespēja GIFT. Tad netiek ņemta komisija šādā veidā.
3) Pirmais un pēdējais e –pasts ir vienāds, jo tas ir katra uzsācēja atbalsts turpmākai motivācijai. Kad būsi pārskaitījis naudu, pirmajā un piektajā pozīcijā liec savu e – pastu un pārējos nobīdi augstāk par vietu, respektīvi, 35zane@gmail.com
uz 4. Tad 4 uz 3. 3 uz 2. Un to, kas bija 2, met vienkārši ārā no listes.
4) Pēc tam šo listi, kur jau esi iesaistīts arī pats publicē dažnedažādās darba meklēšanas vietnēs, forumos un pēc iespējas vairāk, lai būtu cienīgs atalgojums(200 – 300 vietnēs vismaz).
Šis viss strādā pateicoties ikviena dalībnieka motivācijai pelnīt iesaistot citus, kuri arī to vēlas, tātad praktiski jebkuru un godīgumam. Viss ir pilnīgi legāli un nav nekāda cilvēku ķeršana uz muļķi. Sākums šim visam atrodams aptuveni pirms trīs gadiem ASV, kad kāds vīrs centies izdomāt vienkāršāku veidu kā nopelnīt krīzes skartos reģionos, kuros darba tirgus strauji saruka un teikšu godīgi, viņam izdevās! Ir līdzīga veida plaģiāti, kur ir pat 10, 20 e – pastu liste, bet šī piecu ir uzskatāma par visvairāk labumu nesošo sistēmu, tāpēc neuzķeries. Ja aktīvi darbosies, iespējams pat nopelnīt 3000 eiro divu sākuma mēnešu laikā, pēc tam, kad būsi iemanījies, skaitlis var augt. Protams, ārzemēs šī būtu gandrīz kā kabatas nauda, bet pie mums tā ir reāla izdzīvošana.
Vai vēlies stabilu peļņu praktiski dažas stundas katru dienu pavadot pie datora, ieguldot tikai 5 eiro uzsākšanai? Ja nē, tad turpini meklēt darbu vai strādā vidēji par 10 – Ls 20 dienā, taču atceries vienu – es jau pelnu vairāk!

Viesis
tenisone 14.10.12 19:42:16
ambīcijām ir jābūt-bet tikai ja ir līdzekļi no kā dzīvot,maksāt rēķinus.Zinu lielu kopuzņēmumu,kas CV met pa taisno atkritumu urnā.Cik firmu ir uzaicinājušas uz pārrunam vai vismaz elementāri atbildējušas
Viesis
diida 14.10.12 18:08:55
ilzepavasare un smukaa, jā , es Jums piekrītu, ka katram ir savs laiks, kā tajā teicienā, viss notiek uz labu, ja vēl nav labi, tad nekas vēl nav beidzies. (nu kaut kā tā). Bet viennozīmīgi, aizsūtot darba pieteikumu, kas sastāv gan no CV, gan no motivācijas vēstules, izredzes dabūt darbu vai uzaicinājumu uz darba interviju- palielinās. Jā, es zinu, kādu darbu vēlos. Taču tajā nozarē ir liela konkurence un mana pieredze ir neliela.
moonshine, arī Tev es piekrītu, un domāju, ka ievērošu Tavu taktiku.
tenisone, ir jābūt ambīcijām.
Uhhh... paldies, Jums par dalīšanos savā pieredzē. Jūsu ieteikumi man tiešām iedvesmoja! :)
Viesis
tenisone 14.10.12 17:25:51
krīzes laikā katrs darbs labs,visās Maximās noteikti vajag darbiniekus...tas jau nenozīmē,ka mūžu tur jāstrādā,bet būs vismaz kāds darbs....pēc tam varēsi meklēt talāk

moonshine 14.10.12 00:57:48
es dikti un ilgi meklēju darbu. sakumā labi apmaksātus. Tad nolaidos uz zemes un sāku ar mazak apmaksātiem. Arī tādu kādu laiku meklēju, jo nemaz tik ātri negrib pieņemt arī tur. Tomēr vienā pieņēma. Blakām mājās - pārdevēja. Taču es ar to neapstājos. Es turpināju meklēt. Un zini, kad ir vismaz kaut kāds darbiņš, pārrunās jutos daudz brīvāk... un tas deva rezultātu, mani pieņēma darbā, kuru biju meklējusi un kā vēl izrādās beidzot laikam esmu atradusi lietu, ko gribu darīt pa īstam. Tāpēc iesaku sākt ar kaut ko piezemētāku un vēlāk, ja, protams, neapstāsies, īstais darbs atnāks pats. Bet jāsaka,ka arī pārdevējas amatu atradu tikai pēc kādiem 3 mēnešiem un pēc 6 mēnešiem nostrādatiem pārdevējas amatā es atradu savu tagadējo darbu. Tā kā... neķer kreņķi bet varbūt pamaini jomas uz kurām sūti savus CV. ;)

smukaa 13.10.12 23:35:20
Piekritīšu ilzepavasare,man arī ir tāpat..nemeklēju,darbs atrod mani un tieši tad,kad vairāk vajadzīgs;)

diida - varbūt tu vienkārši īsti neesi noformulējusi kādu darbu vēlies!Jo ja tu tikai sūti CV un meklē kaut kādu darbu,tad arī "kautkādu" dabuj.

ilzepavasare 13.10.12 10:17:30
Varbūt neizklausās pārliecinoši, bet es, kad meklēju, es ļāvos .... un tad MANS atnāca pie manis.
Jo, manuprāt, dzīvē lietas nenotiek konkrēti. Viss vairāk ir kā ceļš, nevis rezultāts.
Viesis
jauninaa 13.10.12 08:33:26
man arī grūī iet finansiāli:(
Viesis
diida 12.10.12 17:45:51
Sveikas!

Nu viss. Esmu izsmelta. Es meklēju darbu jau 4 mēnešus un nekā. Desmitiem aizsūtītu darba pieteikumu un darba interviju un bez rezultāta. Tagad man priekšā kārtējais darba sludinājums uz kuru ir jāsūta gan bilde, gan motivācijas vēstule. Motivācijas vēstule. tā kā katram sludinājumam jāraksta atsevišķa, tad tagad man galvā kosmoss (jau 2 dienas ņemos to rakstīt).
Gribu Jums, dārgajām, pajautāt, kā Jūs atradāt un meklējāt darbu? Kam cauri Jūs izgājāt, lai beidzot strādātu SAVU foršo darbu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv