Saki to šeit!

Gribās pačīkstēt!!! (11)

kimbra 11.09.12 16:20:28
Man oma jau krietni labāka un skatījums uz lietām pozitīvāks!!!
Jaunajā dzīvoklī jau konstatētas pirmās nepilnības:
1) Siltajam ūdenim mēdz pazust spiediens. Mazgājies dušā un pēkšņi pazūd ūdens... un tu tur paliec tāds saziepēts un pārsteigts!!!
2) Ieslēdzot vairākas elektroierīces, sit ārā korķus!! Pat neko daudz nevajag saslēgt- vakar ieslēdzu plītij vienu rinķi un cepeškrāsni (mums tagad elektriskā plīts), dārgais ieslēdza gaismu tualetē un gatavs- korķi izsisti. Nekas vairāk nebija ieslēgts, tikai ledusskapis.
3) Virtuve ir iekārtota tā, ka tajā šiverēt ir pagalam nēērti
4) Gar ārdurvīm svilpo vējš. Neskatoties uz to, ka nesen ieliktas jaunas dzelzs durvis.
5) Vēl šādi tādi sīkumiņi, bet nu tas tā- galvenie ir uzskaitīti. Vārdsakot- var redzēt, ka dzīvoklis ierīkots priekš īrniekiem, nevis savai lietošanai. No skata viss glīts, jauns, svaigi remontēts, bet ekspluatācijā atklājas visādas nepilnības, kas nepārprotami radušās dēļ saimnieku vēlmes ietaupīt.
Ā, un ar dārgo arī izrunājāmies- šis tāds domīgs, jo vislaik vērojot mani darbībā un saprotot, ka man jaunā dzīvokļa nepilnības rada grūtības saimniekot!!!

daceporuka 10.09.12 09:56:00
Es arī ietecu Zumbu, esmu pierakstījusies pusgadu atpakaļ kopā ar draudzenēm Rīgā. Manuprāt, tas ir daudz efektīvāk nekā parasta vingrošana.

noelle 07.09.12 16:36:23
Izklausās interesanti, laikam izpētīšu piedāvājumus Rīgā. Pilnīgi prasās kaut kādu aktivitāti uz ziemu, bet skriet ziemā nepatīk (jau vasarā grūti saņemties), savukārt trenažieru zāle ar svaru cilāšanu - tas nav man! :)

nicoolettaa 07.09.12 16:00:15
kkur nozuda puse no teksta :D

Tad nu tā ka vispār šis ir ļoti vērtīgi. (izsvīšana garantēta, līdz krekliņa pēdējai vīlītei)
30min šāda tipa dejošana, katrā vietā jau savādāk...
30min vingrošana. - presītes, roku muskuļu nostiprināšana, pēcpuses vingrināšana un protams arī kāju muskuļu attīstīšana :)

es Tepat Ogrē :)
Rīgā jau arī var :)

nicoolettaa 07.09.12 15:56:52

Mums noslēdzošais ir arī muskuļu staipīšana un relaksācija lotusa pozā.

hiperkeri 07.09.12 15:54:54
čau! nikoo-kur Tu uz zumbu ej?man šitais fenomens no youtubes šausmīgi iepatikās:)
man arī gribās čīkstēt,acīmredzot,pie vainas ir gadalaiks :D:D:D
šodien brīva diena,bet tā vietā,lai kvalitatīvi atpūstos,es nespēju izkāpt no gultas.
grr
Es pa vasaru biju priecīgi uzēdusi kādus 3 kg,(es esmu no tiem,kurš grib resnēt:D),taču pat nemanot jau atkal-še tev,nu jau 49.6kg.Nav jau tā,ka baigi domātu par diētām.Vairāk jau laikam-pilnīgi nedomāju par ēšanu.Ko gribu,to lieku mutē.Jāsaka,ka mana vēlme atbrīvoties no saldumiem-ir cietusi fiasko..Kad kāda skriešana vai stress,tas viss ņem nost.un ir pagājusi tikai 1 pilnvērtīga rudens nedēļa.Un arī seja vienās pumpās kā tādam pusaudzim..āāāāāāāāāāāā!
tā.čīkstēšanas deva izpildīta:D:D

noelle 07.09.12 15:32:04
kas bija Zumba? - jau nespēju izsekot līdzi visiem šiem jaunumiem :)

nicoolettaa 07.09.12 15:23:48
man šovasar ir tāpat... Visu laiku bija aktīvs darbs, tagad darba nav, bet mācos, praktiski visu laiku mājās un ''augu'' ''augu'', bet šonedēļ jau divas riezes biju uz Zumbu, paņēmu abonamentu ... Manos plānos ir kļūt plānākai :D
Skapi skarbi izrevidēju :D - ko nevilku šovasar visticamāk nevilkšu arī nākamvasar - tātad, daļa no skapja satura ir pazudusi, bet ja vecās lietas nemet ārā nav vietas jaunām lietām, tapēc viss aizgāja bez žēlastības :) :D

noelle 07.09.12 15:17:21
Es arī konstatēju, ka divas manas zolīdās bikses pa šo vasaru man kļuvušas pavisam knapas, bet neticu, ka tās jelkad vēl uzvilkšu, tādēļ plānoju "izlikt pārdošanai" :)
Viesis
fabrikante 07.09.12 15:15:45
Pačīkstam kopā:D

kimbra 07.09.12 14:39:17
Šodien gribas pačīkstēt!!!
Jau kuro dienu garastāvoklis svārstīgi raudulīgs! Kaut kā pēdējā laika notikumi mani ir izsituši no sliedēm, nejūtos savā ādā.Bija nepieciešamība steidzami mainīt dzīves vietu- liela stresošana u.t.t., bet nu jau viss nokārtots. Esam pārvākušies. Tiesa gan dzīvoklīts ir mazāks par iepriekšējo un visu savu iedzīvi nav kur īsti likt. Bet nu tas nekas- aizvedīs uz laukiem glabāšanā mantas, kuras šobrīd nav nepieciešamas.
Kravājot mantas, rudens drēbes tiek liktas priekšplānā. Un izrādās, ka tas, kas derēja pavasarī, tagad ir kļuvis paknaps. Pirmo reizi mūžā pa vasaru uztreknēju, parasti treknē ziemā, bet vasarā iet nost. Jūtos kā tāda pļocka. īsti nezinu, cik kg plusā, bet sajūta nepatīkama- nemaz nebiju pamanījusi, ka ir kas nācis klāt.
Dārgais arī tāds domīgs vislaik, vainu man paranoja, vai arī viņam kas slēpjams, nezinu. Veselais saprāts saka, ka vīriešcilvēks vnk ir noguris (tomēr pārstaipījis visu iedzīvi un mēbeles uz 4 stāvu), bet mana pinkšķīgi raugulīgā sajūta grib meklēt kašķi tur, kur viņas nav.
Ai, nez- gribas čīkstēt, pinkšķēt un neko nedarīt. Galīgs besis... viss kaitina un nekas nepatīk!!!
P.S.Nepievērsiet man uzmanību, vnk gribas pačīkstēt. Nerakstu, lai saņemtu mierinājumu vai padomus. Vnk gribās pačīkstēt!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv