Saki to šeit!

Sieviete - savas dzīves Dieviete (1)

laila333 09.08.12 10:13:04
Sveika:)

Šī sulīgi piepildītā un raibā vasara rit savu gaitu ... un skat, jau rudens tuvums sajūtams ... un tieši tādēļ vēlos padalīties ar savu pavasara piedzīvojumu, kura rezultā esmu radījusi jaunu 7 dienu detox programmu sievietēm ... lai atpūstos, iedvesmotos un uzņemtu saules spēku.

Maija sākumā devos uz mācībām Turcijā un piedāvāju draudzēm apvienot patīkamo ar lietderīgo, papildus mācībām arī ļauties atslodzes un atjaunošanā kūrei, kas apvieno garīgo atpūtu, sabalansētu uzturu, ķermeņa procedūras, fiziskās aktivitātes un iedvesmojošas sarunas personības garīgajā izaugsmē.

Ko mēs darījām:
* baudījām saullēktus reizē ar enerģētisko vingrošanu un peldi jūrā (citu rītu vienkāši meditējām);
* 2-3 reizes dienā aktīvi peldējām vai vingrojām jūrā (vismaz 30 min);
* mielojāmies ar veselīgu uzturu 3xdienā;
* katru dienu gājām uz dažādām masāžām;
* daudz smējāmies, priecājāmies - drīkstējām būt jautras;
* gājām garākās pastaigās, pārbaudot savu karstuma izturību;
* brīvākos starplaikos nodevāmies meditācijai vai pabūšanai sevī;
* ik pa laikam gribējās pabūt vienai, ar savām emocijām un jaunām atklāsmēm par sevi, jo notika patiesa emocināli enerģētiskā tīrīšanās, kura reizēm nāk ar sirsnīgu raudāšanu, brīžam dusmām vai ar gardiem smiekliem, un visbeidzot tu piepildies ar gaišu prieku un beznosacījumu mīlestību.

Šajā laikā es atļāvu sev būt brīvai no telefona zvaniem, ģimenes ikdienas rutīnas, epasta un interneta, brīva no mediju informācijas, brīva no pienākumiem, darba kolēģiem un priekšniekiem. Es drīkstēju piederēt tikai sev - savām sajūtām, emicijām un izbaudīt sava unikālā skaistuma uzplaukšanu, sajust to gluži fiziskā plāksnē.

Pateicoties draudzeņu patiesi iedvesmojošai sajūsmai, sapratu cik daudz ieguvumus tas viņām devis gan fiziskā, gan garīgā, gan arī emocionālā plānā, fantastiska attīrīšanās un transformācija un kur vēl iegūtie papildus bonusi - tvirtāks un slaidāks augums, brīvības, iedvesmas un lidojuma sajūta.
Runājot par reāli izmērāmiem rezultātiem, tad tā bija atvadīšanās no 3 līdz 5 kg brauciena laikā un 5 līdz 8 kg divas nedēļu laikā vēl pēc atbraukšnas. Centimetrus gan piemirsām pirms braukšanas izmērīt, bet atbraucot visas sapratām ka esam kļuvušas sladākas par 2 izmēriem. Visas, atgriežoties mājās, sapratām ka esam laimīgas un pielnas mīlestības, ka šis ir bijis katras visvērtīgākais ceļojums un ir vēlme to atkārtot jau junā līmenī - sieviete, kā savas dzīves dieviete - līmenī.

Jā tie bija brīnumaini
7 saulrieti, 7 pārvērtību dienas un 7 soļi tuvāk savai sievišķībai - esībai saskaņā ar sevi.

Laila

Esmu radījusi šo programmu pavasara iedvesmota www.sbm.lv.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv