Saki to šeit!

cik jūs terējat apģērbam? (7)

hiperkeri 09.07.12 18:50:12
hmmm.Tas ir samērā pat daudz.Es tādas summas reti atļaujos.
Domājams,ap 200ls sezonā var atļauties sievietes,kurām ir labs darbs un veiksmīgi sadalīti ģimenes ienākumi,jo,ja man būtu tāda summa,tad noteikti netērētu to drēbēs,bet krātu dzīvokļa remontam vai kam tamlīdzīgam. Vai vienkārši-iekrātu attīstībai vai budžeta spilvenam.
Maksimums,ik pa laikam nomainu novalkātās drēbes pret jaunām,atsvaidzinu ar pāris jauniem pričendāļiem,bet citādi sezonā nu noteikti vairāk par 100ls neesmu tērējusi.

kimbra 09.07.12 18:05:23
Es nemainu garderobi reizi sezonā, gadā vai citā periodā. Ik pa laiciņam kaut ko nopērku klāt, kaut ko izmetu u.t.t. Bet lielas naudas es drēbēs nenotriecu :) Parasti uz atlaidēm, izpārdošanās. Pērku arī lietotās drēbītes.

valmora 09.07.12 18:00:37
Es arī netērēju daudz, katru mēnesi patiesībā kaut ko nopērku, bet summas ir nelielas

rebeka 09.07.12 16:13:01
Es tērēju stipri mazāk... un nepērku kaudzi ar drēbēm uzreiz... ik pa laikam kaut kur izpārdošanās, SH, vai internetā nopērku šo to... ;)

avokado 08.07.12 10:01:42
Es apģērbam naudu nežēloju. Zinot kādas cenas ir veikalos par aktuālākajām kleitām,tad 150,- Ls-200,- Ls tas ir normāli.
Es taisu reizi sezonā skapja revīziju. Vecās prom un jaunās klāt. Nu labi,ja kaut kad ieraugu kaut ko,tad arī paņemu,bet tā reizi gadā un miers.

noelle 07.07.12 10:28:44
Es neesmu no cilvēkiem, kas reizi sezonā taisa lielās iepirkšanās tūres, līdz ar to nekad īsti neesmu rēķinājusi, cik naudiņas aiziet garderobes atjaunošanai. Parasti izdomāju, ko man vajag, ko gribās, un tad nedēļām klīstu pa veikaliem ar mainīgām sekmēm - citreiz izdodas kaut ko atrast, citreiz nopērku ne to, kas bija ieplānots... Jau vairākus gadus sanāk garderobi tikai papildināt, nevis pilnībā atjaunot, vienkārši to atbrīvojot no veciem apģērba gabaliem un to vietā nopērkot ko jaunu.
Šovasar ļāvos tikai kurpju vājumam - iegādājos divus pārīšus, bet pārējo pērku pēc noskaņojuma un, ja ir nauda.
Bet Tavi minētie 150-200, manurpāt, ir diezgan optimāli, ja ir nepieciešamība atsvaidzināt skapja saturu ne tikai ar pāris topiņiem, bet ar kādām kurpītēm un kleitiņu. Ja būtu jāpērk apģērbs birojam (kostīmi/lietišķās kleitas, svārki), tad ar to laikam būtu par maz...
Viesis
guakamole 06.07.12 22:29:24
Siltais laiks, gribas kaut-ko nopirkt, kleitas, kurpes un utt. Līdz ar šo jautājums cik Jūs parasti gatavi iztērēt vasaras sezonas apģērbam?pagājuš vasarā es iztērēju apaviem un kleitām aptuveni 150-200 lati. Nezinu vai tas ir daudz vai maz.Vienu reizi piedalījos aptaujā dominā, kur intervētājs interesējas cik tad es tērēju rudens/ziemas periodam un pavasara/vasaras. Cenšos pirkt apģērbu ar atlaidēm, kad ir izpārdošanās.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv