Saki to šeit!

JUMS TAA IR??KAA TIKT VALJA NO TAAS SAJUUTAS? (7)

simba 17.06.12 16:54:42
Diezgan reti,taa gadas..bet reizums,kad noperku ko dargu es nozeloju..precizak vakar ebay izsolee iegadajos fotooaparatu cena paari 500 GBP,tagad bez maz vai kozhu pirkstos nu kadelj tas bija vajadzigs...pat normali gulet nevaru..sutijums pat vel atnacis nav bet es jau nozeloju....tad kad to dariju tad vienkarsi azarta biju iegajusi,ka tik vinnet un parsist visus,tgad kad izsole vinneju un samaksaju taaa nozeloju..un tas mani taa grauzh..piepildishu,ka neviens man neparmet par pirkumu.. tikai es pati sevi..un tas jau ir tik neizturami,ka es velos jautat-vai tiesam man vienigai taa ir? jums ir bijis liidzigi?

simba 17.06.12 16:56:41
parmetu tieshi to,ka nebija taa verts..ir labaki aparati un diezgan lieka naudas summa.,.gandriz visus savus ietaupijumus,,utt.. sev tiesha nozimee "drazhu" smadzenes ...jociigi taa

viizija 17.06.12 17:53:17
Sveika!
Mani pārmetumi moka, kad stāvu veikalā pie kases, tāpēc veikaliem nav izdevīgi, ja ir garas rindas :D

annete 17.06.12 20:47:31
Man ar tā ir bijis, nav forša sajūta :D
Nākamreiz pirms ko pērc - atceries tās izjūtas un varbūt pārdomāsi :)

noelle 18.06.12 09:50:11
Vajag savus ietaupījumus glabāt kontā, no kura nevar tik viegli tos paņemt, tad nebūs tā, ka par tiem tiks veikti nepārdomāti pirkumi, par kuriem vēlāk jākož pirkstos :)

svente 18.06.12 14:45:32
Man tā nav gadījies, jo dārgākiem pirkumiem es "briestu" ilgi. Es ļoti ilgi vērtēju visus par un pret, meklēju variantus, konsultējos. Bet tad, kad esmu kaut ko izvēlējusies, pie tā pieturos. Ļoti negribīgi mainu savu lēmumu. Tam ir jābūt ļoti nopietnam iemeslam. "Iepirkties" man iznāk biežāk ar pārtiku. Nopērku un domāju - a priekš kam es šodien to pirku. Tas nenozīmē, ka daudz pārtikas metu ārā. Protams nē. Ja ir nopirkts, tad jāapēd, vienīgi jādomā, ko gatavot, lai izlietotu.

kikakeita 18.06.12 20:46:29
es domaju megini to preciti pardot talak kkada portala ne tik lielu summu bet kaut vai pa pusi,vismaz pusiti busi dabujusi atpakal:)
man ta ir gadijies,tikkai lidz kkadiem 10ls:)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv