Saki to šeit!

Svētdienas saruna (17)

madmozele 17.06.12 21:38:54
Labvakar!
Man arī aug rabarberi griezdamies,bet plātsmaizi vēl neesmu cepusi,toties sukādes gan jau sataisīju pāris porcijas.
Jauku Jums nākamo darba nedēļu!

annete 17.06.12 20:49:49
Pierunājāt :D es arī izcepšu rabarberu plātsmaizi! :D
Bet gan tikai rīt, mmmm

avokado 17.06.12 15:23:39
sammerseta,ja rabarbari ir pieejami,tad tik uz priekšu. Mums laukos tādi milzoņi aug,ka žēl,ka neaiziet bojā.

sammerseta 17.06.12 14:35:24
Te pārāk daudz kārdinošu ierakstu par plātsmaizi - veseli divi!
Būs jāpakļaujas masu psihozei... :D un jācep!

makvins 17.06.12 13:35:56
Nu re, nolija pāris piles un atkal ir saulains un jauks laiks. ES cepšu plātsmaizi ar rauga mīklu. Pagaidām attā, jauki, ka vismaz kāda dzīvība te vēl pastāv!

avokado 17.06.12 13:24:32
Es tūlīt taisīšu rabarbaru plātsmaizi. Šorīt atbraucām no laukiem ar rabarbaru krājumiem. Tik tā mīklas receptīte jāsadabūn.

sammerseta 17.06.12 13:10:44
Mmmm @makvins, rabarberu plātsmaize!
Man arī vajadzētu saņemties izcept šo gardumu!
Dāmas, lai mums visām rosīga un arī labas atpūtas pilna diena!

makvins 17.06.12 12:33:53
Sveikas!
Vakar izdarīti visi lielie mājas darbi un dārza darbi, šodien varu atļauties paslinkot. Lietus mums vēl nelīst, bet debesis jau mācas. Šodien vajadzētu uzcept rabarberu plātsmaizi...
Jāņiem nav nekādu plānu...

avokado 17.06.12 10:11:56
Jā,vēl nedēļa palikusi līdz Jāņiem. Man arī jāgatavojas. Jāsagatavo dziesmas,kādi konkursi,jāsašuj puķainā kleitiņa ;) . Neskatoties,ka laukā līst,man ar garīgo viss ok.

annete 17.06.12 09:54:53
Lai lietus un pelēkās debesis nesabojā jums noskaņu jaunai, skaistai dienai!
(jo vismaz manā galā līst)
Vai priecājaties par to, ka beidzot vasara ir klāt? Šogad dikti vēlu sākās siltais laiks.
Un tūlīt arī jāsāk gatavoties Jāņiem, jāsameklē tradīcijas, dziesmas un jāizdomā kādas aktivitātes, lai visu nakti ir ko darīt! ;)

madara 17.06.12 08:53:20
Labrīt! Šodien nāk ciemos māsīca, kuru neesmu redzējusi mēnesi. Jāsakopj māja un jāuztaisa kūka :) Jūtos labi, ir sācies atvaļinājums :) Lai jums jauka šī diena!

avokado 17.06.12 08:03:46
Labrīt. Tikko atbraucu no laukiem. Jūtos miegaina. Laiks Rīgā nav no labākajiem.
Viesis
kresila 17.06.12 06:48:01
Labrīt.
Pošos uz darbu. Nupat pie mums arī taisās uz lietu....
Viesis
uzuri 17.06.12 01:13:29
man arī neguļas

ivetta 17.06.12 00:23:11
Tā sanācis, ka šovakar esmu vēl nomodā. Romantisko kino vakars. TV3 saistošas filmas rāda :) Un ārā līst beidzot manā pilsētiņā lietus, absolventiem norisinās ballīte un līdz ar to jūtama luste ārā aiz loga (tuvu atrodas skola).

inngrida 16.06.12 23:19:25
Pie mums - Īrijā - ir laiks vakara sarunām, bet - Latvijā, laiks tuvojas pusnaktij un SK dalībnieces noteikti jau devušās vai dodas atpūsties, tāpēc - šī vakara saruna lai pārtop par visas svētdienas sarunu:). Ar atbildēm uz vienkāršu jautājumu - kā jums visām iet, kas jauns, kas iedvesmo? Sen neesmu bijusi šeit un redzu, ka daudz kas mainījies, es arī:)-jau gadu esmu Īrijā un rītā pusseptiņos jābūt darbā, tāpēc - droši vien - saruniņu laiku nokavēšu. Bet - visām, kuras zinu no iepriekšējā laika:) un jaunajām SK dalībniecēm - saulainu un vasarīgi draisku svētdienu!!!

inngrida 16.06.12 23:18:39
Pie mums - Īrijā - ir laiks vakara sarunām, bet - Latvijā, laiks tuvojas pusnaktij un SK dalībnieces noteikti jau devušās vai dodas atpūsties, tāpēc - šī vakara saruna lai pārtop par visas svētdienas sarunu:). Ar atbildēm uz vienkāršu jautājumu - kā jums visām iet, kas jauns, kas iedvesmo? Sen neesmu bijusi šeit un redzu, ka daudz kas mainījies, es arī:)-jau gadu esmu Īrijā un rītā pusseptiņos jābūt darbā, tāpēc - droši vien - saruniņu laiku nokavēšu. Bet - visām, kuras zinu no iepriekšējā laika:) un jaunajām SK dalībniecēm - saulainu un vasarīgi draisku svētdienu!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv