Saki to šeit!

Kaa to,lai izdara (10)

meitene19 19.06.12 16:30:04
kresila

Nē mana māmiņa nav monstrs viņa man ir pate labāka,bet vienmēr gribējusi mani audzināt pareizi un kārtigi par to es viņu ļoti mīlu.
Jūtu tev līdz par bērna tēvu manā gadijumā nevarētu vēlēties neko jaukāku par vīrieti,kas man ir blakus,stiprs plec uz kuru vnm var paļuaties un balstīties.

Ceru,ka bērniņš nebūs tev šķērslis jaunām skiastām attiecibas.....un iepazīsi īstu un vienigo vīrieti sev un mazajam,kas pa jums rūpētos :)

meitene19 19.06.12 16:25:51
janiina5

Es laikam nekorekti izteicos es gribēju teikt,ka šogad pabeidzu jau vidusskolu un gribētu stāties augskolā,bet vel nav tādu līdzekļu.

P.S. Es mācijos neklātiene,bet par to nemaz nekaunos :) Jo izglītība ir roka un ir vēl labakas atzīmes nekā biju plānojusi.

Anettek

Paldies,par tavu viedokli,bet gribētu tev teikt tikai vienu es esmu ļoti distancēta ar saviem vecākiem kaut man viņi ir paši mīļākie ... tomēr,kad viņu vieniga meita paliek stāvokli priekš viņiem ir notikums,bet viss atrisinājas pats no sevis ... bērniņu zaudēju,jo bija ārpus dzemdes grūtnieciba:(
Viesis
kresila 19.05.12 08:28:05
mana mamma arī bija pūķis baisulis. svētās šausmas. nekas mājā nedrīkstēja notikt bez viņas ziņas. un kad uzzināja, ka esmu stāvoklī un vēl nav beigta vidusskola. ko tik man nepiedraudēja- izmest no mājas, taisīt abortu, kā tik mani ieraudzīja- lamāja un gānīja. bet ar laiku vecākiem apnika gānīties un sāka pirkt visu mazulim, sāka vīt mazulim ligzdiņu.mums piespieda apprecēties( kā tas izskatīšoties, piedraud atkal izmest no mājas....), bet to nevajadzēja darīt.....tik un tā, tēvam bērns neinteresē....pabeidzu vakarskolu, iestājos neklātienē.
ja māte ir gatavais monstrs, tad nebrīnos, ka meitenei rodas tāds jautājums......
man tas viss notika pirms 20 gadiem....savādāka domāšana, audzināšana....
Viesis
janiina5 18.05.12 19:33:26
Es jau nepārmetu, vnk gribas zināt situāciju tuvāk, jo ja cilvēks pieaudzis, tad nav ko baidīties un ja arī vēl nav to gadu, tad tik un tā nav ko baidīties, vnk jāsaņemas un jāpasaka, jo bērniņš tā taču ir laime :)
Un arī ja mācās vakarskolā, tad par to nav jākaunas, jo skola paliek skola, galvenais, ka iegūst izglītību.
Viesis
anettek 18.05.12 18:45:35
janiina5 - iespējams, ka tā augstskola ir domāta, vakarskola, cilvēkam kauns atzīties vai kā ;)

meitene19 - Pasaki un viss, ja jau ar seksu nodarboties bez viņas atļaujas vari, tad nu tagad dzīvo tālāk...protams,ka mamma dusmosies,ja visas rūpes, finansiālās problēmas grūdīsi un viņu...
Viesis
janiina5 18.05.12 17:31:18
Sveika, mazliet nesaprotu, pirms tam vienā sarunā (http://forums.sieviesuklubs.lv/paplapasim-/?t=2930) tu saki, ka mācies augstskolā neklātienē un meklē darbu, kā arī esi nesen pārcēlusies pie drauga un viņš strādā, bet te, ka mācies vidusskolā, ka atlicis pēdējais gads, vnk rodas jautājums, vai esi vai neesi pilngadīga, jo ja esi, tad mamma tev neko vairs nevar aizliegt, padusmosies no sākuma un pāries, priecāsies par mazbērnu, kā arī ja dzīvo pie drauga, tad jumts virs galvas jau ir, vēl tik jāparunā ar draugu par naudas lietām, kas ar mazuli saistītas, lai kā jau iepriekš tika minēts, būtu ko atbildēt uz mammas jautājumiem. :)

pece 16.05.12 11:33:37
Vari iesākumā uzrakstīt mammai vēstulīti, tādējādi dodot laiku apdomāties, bet tev jābūt gatavai smagai sarunai ar mammu. Neslēp gan, tāpat pamanīs ar laiku.

A ko bērna tētuks dara un domā? Spēsiet parūpēties paši par mazuli?

kimbra 16.05.12 11:09:14
Saprotu, ka šobrīd esi 11.klasē un priekšā vēl 12. palikusi??? Laikam esi jau pilngadīga. Kā ir ar tavu otru pusīti (bērna tēvu)-cik vecs, kāds materiālais nodrošinājums, kā viņš uztver ziņu par mazuli?? Kur plānojat dzīvot- pie vecākiem. Kāda ir viņa ģimene? u.t.t.
Nepārproti- nejautāju to ziņkāres pēc. Kad saņemsies pateikt mammai, tad viss iepriekš minētais (par puisi) būs labs arguments. It sevišķi gadījumā, ja viņš ir tava klints, atbalsta un palīdz!
Es nezinu kādas tev attiecības ar mammu. Bet pateikt noteikti to vajadzēs. Varbūt izrunājiet kārtīgi visu ar puisi un tad ejiet abi kopā "padoties" mammai. Tikai pirms tam visu sīki un smalki pārrunājiet divatā, lai uz visiem (vai vismaz vairumu) mammas "KAS? KAPĒC? KUR? KĀ DZĪVOSIET? KO DOMĀJAT DARĪT? KĀ TIKSIET GALĀ?" jums abiem būtu gatavas atbildes.
Galvenais paši priekš sevis saprotiet kas un kā. Saprotiet, ka pašiem vien jātiek galā. Mammas palīdzēs, bet bērni jāaudzina vecākiem, nevis vecvecākiem.
Mamma padusmosies, bet pēc tam par mazbērnu priecāsies :)

hiperkeri 16.05.12 11:03:06
nu te Tu pilniigi paraadi,ka esi veel beerns. Pieaugusha cilveeka paziime-maaceet atbildeet par savu riiciibu. Galu galaa,ir jau arii beerna teevs. Taapeec kljuusti pieaugusi un pazinjo vecaakiem,ka gaidaama taada laime,un tas ir forshi,ka Tu saac SAVU dziivi. Maate Tev nevar aizliegt radiit beernu-kas taas par mulkjiibaam?:) Taa kaa-vienkaarshi abi sataisieties,pagatavojiet vakarinjas saviem miiljajiem un kopaa pazinjojiet par mazo prieka bumbuliiti:)
Vai nav vienalga,ko mamma vai vecmamma saka? Taa ir tikai un vieniigi Tava dziive!

meitene19 16.05.12 10:44:57
Kaa pateikt vecakiem,ka esi stavokli mamma vnm man bijusi stingra un vnm meginajusi macit,ka pareizak vel nesen ar vinu runajam,ka butu,ja pieteiktos mazulis vina teica nekada gadijuma vel skola japabeidz .... tad man jums radas jautajums man pieteicies bernins un palicis pedejais gads vidusskola,ko lai es daru ka lai mammai pasaku,ka vina bus vecmamina un kaa lai es to pasaku savai vecmaminai,kas ir mammas mamma,kas ir vel stingraka par manu mammu??

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv