Saki to šeit!

Drauga ex. (11)

noelle 11.06.12 12:22:44
Ja par tēmu, ko saprotam ar vārdiem "uzturēt attiecības". Arī es ar sava tagadējā drauga ex draudzeni esmu vairāas reizes tikusies, esam kopā ballējušās (ne gluzi divatā), bet ikdienā jau tomēr nesazinamies. Ieturam distanci. Zinu, ka manam draugam un viņai ir normālas attiecības, nav sagājuši ragos, taču sevišķi necenšos sevi nomocīt ar šo jautājumu.

Neviens no mums otram dzīvi nebojā un dzīvot netraucē, tādēļ es šaja situācijā jūtos komfortabli un nebūt nav sajūta, ka būtu apdraudēta mana pašcieņa, gods vai vēl nez kas. Domāju, ka šādi ir labāk, nekā taisīt histērijas, greizsirdības scēnas un tamlīdzīgus izgājienus :)

nicoolettaa 10.06.12 12:35:57
mans bijušais puisis ir mana vīrieša labākais draugs.....
Mēs kopā esam jau gana labu laiciņu, attiecības ir nostabilizējušās. visa vēsture nomierinājusies un ir reizes kad šis mans bijušais atbrauc pie mums ciemos kopā ar savu JAU sieviņu...
Nekāda vaina, vnk esam labi draugi... - un nevienam tas dzīvi netraucē...
Pašcieņu neaizskar, JO viss taču ir kārtībā(tas viss jau sen ir izsāpējis)... Tas, ka agrāk ir bijis kkas vairāk, nenozīme ka tagad tas būtu kkāds kauna traips tikties ar šo cilvēku...

pece 09.06.12 20:00:52
Nekas nav nedz balts, nedz melns.Baigi čupoties un par sirdsdraudzenēm/draugiem varbūt ar nevajadzētu būt, bet ir gadījumi, kad attiecības ir un pastāv un nekā nenormāla tur nesaskatu.
Viesis
guakamole 09.06.12 19:14:23
uztur attiecībās?:)kādā nozīmē?

kimbra 09.06.12 13:24:56
Neredzu vajadzību, nejūtu vēlmi un nedaro to!!! Vispār es uzskatu, ka draudzēties ar drauga bijušajām, saviem bijušajiem, un jebkādās konbinācijaš EXšiem ir pretdabiski...

svente 09.06.12 12:26:47
Es neuzturu - man tas nav pieņemami. Tas aizskar manu pašcieņu.

simba 08.06.12 21:46:19
aa,jaa tiesham.taisniiba tev Noelle! :D
redz kaa ir,kad steigaa lasa.

noelle 08.06.12 21:25:17
Man šķiet, ka Merkija gribēja zināt ko citu - vai jūs uzturat attiecības ar savu draugu bijušajām meitenēm (vismaz tā es sapratu). :)

valmora 08.06.12 20:27:04
Es uzturu kontaktus ar bijušo! Nu, tā, lai manējais nemana, jo zinu, ka viņam tas nepatīk! Vnk runājamies, jo bieži vien nav ko darīt, drauga nav mājās, un tas arī viss! Protams, negribētu, lai viņš tā dara, bet, ja es to nezinu, mani tas nesāpina!

simba 08.06.12 20:18:19
nuuu..man tas nebutu pienjemami ne no vienas,ne no otras!
ja attiecibas nopietnas tad kategoriski-nee. bet ja nenopietnas tad kapeec gan ne,

merkija 12.05.12 23:13:18
Heijā!
Gribu uzzināt Tavu viedokli par to. Skaidrāk sakot - kā Tu domā, vai ir normāli, ja meitene uztur attiecības ar drauga bijušo draudzeni(vai otrādāk)? Vai varbūt tieši tas ir muļķīgi un nepieņemami? Kāda ir Tava pieredze šajā ziņā? Vai varbūt pastāsti savu viedokli bez pieredzes!
Vienkārši garā vakara pļāpas :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv