Saki to šeit!

ludzu padomu :) (8)

Sieviesuklubs.lv 09.05.12 11:25:05
Kamēr neizdodas atrast darbu, vari mēģināt pievērsties kādām nodarbēm, kuras tev sagādā prieku! Piemēram, paņem bibliotēkā kādu grāmatu un kamēr mājās esi viena, palasi! Tagad ārā ir smuks laiks - vari iziet pastaigās vai pievērsies, piemēram, skriešanai. Vienmēr jau iespējams atrast, ko tādu, kas mūs iepriecina! Lai Tev izdodas! :)

nicoolettaa 03.05.12 10:33:24
līdzatkarība...

meitene19 02.05.12 23:38:38
Astronija

isti nav jau tas intereses,bet es vinu milu ... negribas pat domat par sķirsanos

astronija 02.05.12 23:16:03
īsti nesapratu,bet,ja kaut kas nepatīk drauga dzīvesvietā,der ieklausīties sevī.Tā var būt zīme par atšķirīgu dzīves uztveri.Un labāk to saprast tagad nekā tad,kad būs par vēlu. Vai Tevi apmierina tas,ko tur redzi? Kārtība, ritmi, intereses, noskaņas...?

meitene19 02.05.12 23:13:37
Jums taisniba tik ar tiem darbiniem ir kaa ir :(

nicoolettaa 02.05.12 19:12:38
tieši tā, atrodi darbu, būs kolēģi, būs dažādi pasākumi- dzimenes utt, tad būs arī jauni paziņas utt... ;)

Būs interesantāk :) ;)

pilniba piekritu ewe...
Un tici man - neviens nenovērtētu to ka sevi pazaudē, jo viņš taču sākumā bija kopā ar to ko iepazina, nevis to kas mainīsies.
Viesis
ewe 02.05.12 18:29:14
Atrast darbu. Tad nebūs laika sēdēt un daudz domāt. Izklausās ka Tev besis no nīkšanas. Nav ko darīt, nav ar ko parunāties. Ja būs darbs, tad arī būs jādomā par sevi, kā izskaties, kā izturies. Un arī mājās nāksi priecīgāka, jo pa dienu būsi ko darījusi nevis vnk istabā nonīkusi.

meitene19 01.05.12 12:41:36
Jau labu laiku(gadu) dzivoju pie drauga,bet ne par to ir stāsts-stasts sakas ar to,ka jutu sevi nelielas parmainas parceloties no savas mammas(savam majam) un puisa dzives vietu,atdzisos es biju taa ierosinataja,kas velejas dzivot kopa ar vinu,bet tgd saku pamanit vairakas butiskas lietas ... seit mani neuzruna nekas daudzas dienas pavadu majas sezotkamer draugs darba,jo pate maacos augskola neklatiene mekleju darbu,bet neveiksmigi,jutu,ka aizbraucot ciemos pie mammas un savam majam mainos braucu no turienes smaidosa laba garastavokli,atputusies labaka izsskata,majas sezot pavisam parversos .. par sevi nedomaju ipasi daudz pazinu man te nav,jo nevienu laga nepazistu .... un visi tpt izbraukusi uz arzememe ,jo maz pagastins.... es nezinu kaa mainit savu dzivi ... iet prom uz citu pilsetu ?? bet kur gan es iesu,ja man tur neviens negaida .... nebus kur dzivot....es LOTI milu savu draugu,bet vai vertes vina del pazaudet sevi .... ko man darit ... jo jus daritu mana vieta,ja butu lidziga situacija ??

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv