Saki to šeit!

iesakiet labu advokātu (3)

Viesis
floksis 17.01.12 13:52:05
Vis jau projekts ir un tas ots variants ir daudz izdevigāks. Bet Latvenergo neko nedarīs kamēr tas kaimiņš nepaakstās, ka piekrīt. Tur jau tā lieta - problēma ir kaimiņš. Gan runāts ar domi, gan advokāti. Neviens neko līdz galam nevar izdarīt.
Potams atliek tiesa, bet tas ir garš un ilglaicīgs process.
 
nosiguldas 17.01.12 12:09:23
Piesakiet trīs māju īpašnieki elektrības pieslēguma izmaiņas vai jaunslēgumu, kā nepieciešams, norādot problēmu, kapēc nepieciešams Jūsu gadījumā otrais variants, ja vienam no kaimiņiem to nevajag tās ir viņa problēmas, kad viņš sapratīs, ka var palikt bez elektrības pats pievienosies. Protams, ka izmaksas būs jāsedz pašiem, pēc iesnieguma, Jūs meklēsiet projektētāju, kas visu Jūsu problēmu uzliks uz papīra un nosūtīs uz Latvenergo, tad Latvenergo aprēķinās izmaksas un tikai tad Jūs redzēsiet vai Jums tas ir izdevīgi un vai varat pavilk to summu ko no Jums prasa. Projekta izmaksas nav astronomiskas, sīkāk varat pakonsultēties pie projektētēja K2 projekts. Mūsu ciemats īr uzsācis jaunslēguma projekta izstrādi, tapēc varu padalīties ar pieredzi.
Viesis
floksis 17.01.12 10:55:19
Pa mūsu teritoriju iet elektrības vads, no kura barojas 3 mājas (mēs nē). Pēc detalplānojuma, tas vads ir paredzēts ierakt zemē. Kad gribējām savam zemes gabalam pievilkt elektrību izrādās, ka jāvelk jauns vads no transformatora kas atrodas ciemata centrā par 7000 Ls. Mums neapmierina šis variants. Tad Latvenergo piedāvā otru variantu. Likvidēt elektrības vadu, kas iet pa mūsu teritoriju (jo traucē iebraukšanu pa vārtiem utt) un pārslēgt elektrību tām 3 mājām no ielas uz kuras viņas atrodās. Jo transformātors atrodas tieši pie viņu durvīm. Protams tas vis par mūsu līdzekļiem. Mēs piekrītām. 2 kaimiņi piekrīt, jo no tā viņiem uzlabosies elektrības jauda, izņemot 1 kaimiņu, kurš principa pēc nepiekrīt.

Varbūt kādam ir bijusi līdzīga situācija, vai var ieteikt labu advokātu, kas ar to spētu tikt galā.

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv