Saki to šeit!

ko nu? (6)

Viesis
milly12 15.01.12 13:02:00
Pamēģiniet ieviest kaut ko nebijušu attiecībās. Varbūt izrunā šo tēmu ar savu vīrieti un nonākat pie kopsaucēja - piemēram, aizejat romantiskās vakariņās, uz randiņu, uz kinoteātri, paslidot, aizbraucat uz jūru garā pastaigā utt. Atdzīvinat savu rutīnu mazliet, tad arī intimajās attiecībās viss sakārtosies.
Viesis
laimeslutekle 13.01.12 22:04:55
Es jau arii domasju ka ir nogurums utt,esmu jau daudz ko izmēģinajusi,bet vienmer nonaku pie ta paša kur sakumā...Bija arī tads laiks kā Milly12:)...bet nu esam nonakuši manitas lomas...
Viesis
milly12 13.01.12 13:40:45
Mums gan attiecībās ir otrādi, man parasti gribās kā trakai, bet vīrietim nē...

chika 13.01.12 13:34:33
Ar mani ir ļoti līdzīgi! Bet es atradu man iemeslu un cenšos atgūt tā saukto dzirkstelīti. Redz man iemesls visai tai negribēšanai bija - lielais nogurums un stress, ja es dabūju kārtīgi atpūsties, izgulēties un padienu darīt to ko esmu iecerējusi, tad vakarā ir ne tāds vien noskaņojums uz vīrieti!!! ;) Un arī enerģija tad šķiet ir pāri pārēm!

vanilla 12.01.12 11:16:27
kāds ir iemesls ka negribas? vajag ieviest kādu dzirkstelīti attiecībās! ikdienas rutīna gan jau ir iestājusies :)
Viesis
laimeslutekle 11.01.12 23:14:40
Daamas,man tads jautajums....piem..ko lai dara ka ar viru vairs negribas nodarboties ar seksu..es vinju miilu,BET man negribas...kaa tam lai tiek paari...es itka sava veida pat juutos vainiiga pie kkaa...un apnicis jau aizbildinaatis ar galvas sapeem...iesakat LUDZU..kko..!!!!!!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv