Saki to šeit!

ābolu etiķa lietošana uzturā. (5)

inguce 03.01.12 16:48:26
teorētiski uzlabo kuņģa darbību. Palīdz arī tievēšanas procesā. Lietoju nu jau kādu 3šo pudeli- dienā ap ēdamkaroti atšķaidu ar ūdeni un izdzeru. Ja ir izturība (vesels kuņģis), var dzert šotiņa veidā tīru :) tik stipra nejūtos :D

kimbra 03.01.12 16:47:51
Jā, tikai ja ir sausa un jutīga āda, tad uzreiz pēc etiķa krēms jāiesmērē:)
Viesis
talysia 03.01.12 16:22:57
oo nezinaju ka palidz ari pret pumpam. man ir briesmiga sejas ada. tinu gadi ir garam jau kadu laiku. bet pinnes ir saglabajusas loti liela apmera. lidz sim nav lidzejis ipasi nekas. bus japamegina.

kimbra 03.01.12 16:21:05
Īslaicīgi esmu mēģinājusi lietot uzturā (gan salātos, gan ar remdenu ūdeni šķaidījusi un dzērusi), bet nekādu efektu nejutu. Varbūt ilgtermiņā darbojas!
Vienīgais palīdz pret pumpām- kādu brīdi seja bija dikti sametusies, tīriju ar ābolu etiķi (uzlejot uz vatītes un nobraucot pa attīrītu sejas ādu)- super, uzreiz apsārtums samazinājās:)
Viesis
talysia 03.01.12 16:14:51
Sveiki. Jau kadu laiku atpakal saku diemat par abola etika lietosanu ikdienas uztura. bet vienmer kautkadi nezinami speki mani ir atturejusi. vai esat kada lietojusi abola edika dietu. vai ir bijusi kadi panakumi? vai nekadigi neietekme veselibu?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv