Saki to šeit!

Ryanair rokas bagāža. (9)

Viesis
agjente 29.01.12 07:59:37
kas par maksām? rokas bagāža taču parasti bija iekļauta biļetes cenā!
tagad jāmaksā atsevišķi?

pikadilija 27.01.12 21:18:47
jau izbraukaju angliju ar ryanair, aizvedam, gan zhavetu vistu, gan zhavetu galju un ari kupinatu zivi :)
Viesis
ani4kaza4 27.01.12 19:18:07
nevar vest konservus un medu.jo tas ir šķidruns

baibba 10.12.11 12:19:02
tikai tie kam ir priority boarding visi tapat kopa ar parejiem iet uz lidmasinu tapec neredzu nekas prieksrocibas. un es kad vraucu ielieku visu sviestmaizhu maisina.un ir bijusas reizes kad nelieku neko maizina un neko nesaka. bet tagad no 1janvara vini maina bagazas maksas. to vajag skatities vinu majas lapaa.

pikadilija 10.12.11 10:52:54
Nu nomierinajat mani par partiku :D :D :D
tomer varesi vest draugiem zhavetu vistu :D :D :D a pa to bagazhas svaru un maksu
http://www.ryanair.com/lv/terms-and-conditions#regulations-tableoffees

un tur tabulaa ir ka no 21-g janv 30eur un virs tiem svariem rakstits katraa virzienaa, tatad 60eur pa bagazhu.... nu man shkjiet saliti maksaat 40ls....

sandijasieviesuklubs 10.12.11 09:56:04
Var nemt to standarta mazo cemodanu (paskaties vinu majas lapa) - un tad bus bez problemam, bet svaru gan noteikti skaties, jo sver lidz gramam. ATpakal cela man vajadzeja piemaksat 35 GBP klat.
Es vedu ari kosmetiku, bet man bija loti mazos iepakojumos, atseviska maisina nelika likt, lai gan atpakal cela no Londonas visi lika, es redzeju. No Latvijas nemaz neparbaudija.
Es ieteiktu ari pirkt priority boarding, lai nav jastav rindas
Viesis
10.12.11 09:36:57
Mani arī interesēja šis jautājums, tieši par ēdienu, jo daudzi man saka, ka tomēr rokas bagāžā nevar vest neko ēdamu..hmm...lidošu tikai ar rokas bagāžu,tāpēc ir svarīgi zināt,ko var un ko ne..katrs grams ir no svara, ja atradīsies brīva vieta,būs jāiebāž kāda siera gabals :D
Viesis
dadzabite 09.12.11 23:46:58
Rokas bagaza nedrikst vest neko asu(ne skerites, ne nazus utt.). Nedriskt but skidrumam. Savu kosmetiku jaieliek spec. maisinos. Tos var dabut lidosta.
Ryanairam rokas bagazas izmers var but 55cmx40cmx20cm. Tagad vini sakusi baigi uz to skatities.
Esmu vedusi rokas bagaza gan 2 kukulus maizes, gan zavetu vistu, gan sokoladi, gan zavetu galu viena reize. Neka neteica. Zavetu vistu ieteiktu jau notirit. Iznemt kaulus, ja need adu, to ari nost :). Nav ko liekus gramus vest, jo svaram jabut 10kg (atlava ari vest 10.6kg).
Kad pedejo reizi braucu (tas bija augusta), tad par parasto bagazu turp-atpakal maksaju £40. Bagazas svars var but 15 kg (atlava vest 15.6kg).

pikadilija 09.12.11 22:43:00
Sveika, velejos lai kada pastasta ka tur isti ir ar to rokas bagazhu? ko drikst un ko nedriks vest, vai es varu rokas bagazha vest kupinatu vistu, pasteti, zhavetu galjas gabalu, shokoladi?

un cik vispar maksaa parasta bagazha ryanairam turp un atpakalj uz angliju.... ?

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv