Saki to šeit!

viena mājās (5)

nicoolettaa 19.11.11 22:13:31
Tev ir dots laiks iemācīties būt vienai un pārliecinātai par sevi ;)
Izmanto to :)
Viesis
sarmitemite 19.11.11 21:30:27
Noteikti saglabā savu sievišķību :) tas ir ļoti jauki, jo mūsdienu dzīves steiga liek sievietei būt dažreiz vīrišķīgai... un pat pārāk....
Droši vien ka kādu brīdi būs jāuzņemas atbildība vairāk par sevi un meitiņu , bet patiesā sievišķība pat dos spēku un dzīves gudrību!
Lai tev jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks un šis vienpatnības :) laiks, lai tev tas ir kā atradums, lai kļūtu daudz , daudz interesantāka un vēl pievilcīgāka sev un savam mīļajam!
Sarmīte

valmora 19.11.11 21:17:24
vai, paldies, sarmitemite!:) Tu mani tiešām bišiņ nomierināji! pati jau saprotu, ka jāpievēršas citām lietām,tad arī laiks paies ātrāk! bet reizēm tas ir smagi, kā no laivas izmesta....nekad sevi neesmu apzinājusies kā stipru sievieti,bet tagad par tādu jāmācās būt!:)
Viesis
sarmitemite 19.11.11 20:45:06
Sveika, Valmora!
Saprotu tevi ļoti labi, jo lielu brīdi savā dzīvē esi bijusi mīļotā cilvēka paspārnē....Tā tam arī vajadzētu būt, ka mēs sievietes paļaujamies uz savu vīru, viņš ir kā atbalsts. Viņš var garas stundas strādāt, bet vienalga ir vakaros ar ko parunāties, vai pajautāt ko....
Tev ir laba ģimene. Es par to līdz ar tevi varu papriecāties :)
Šis brīdis droši vien būs jāpieņem kāds nu tas ir...
Izdomā, ko gribētu baiļu vietā . Bailes vienmēr pievelk to, no kā baidāmies. Šīs emocijas tikai tevi nomocīs, jo daudz domājot atdosi tām savu enerģiju. Izdomā, kas Tev pašai šajā brīdī būtu svarīgs. Aizraujies ar kādu darbiņu....
Ja vari iztēloties, tad katru dieniņu sūti savam vīram vizuālu dāvaniņu un tad atkal ķeries pie saviem darbiņiem.
Dari kopā ar meitiņu mājas darbiņus, lai galva aizņemta ar domām šeit un tagad. Es jau zinu, ka tas nu nemaz nav viegli. Atrodi, kas tajā, kad uz kādu brītiņu būsi viena ir labs.. noteikti ir....

Lasot Tavu vēstulīti ir sajūta, ka esi ļoti sievišķīga sieviete... un tas ir labi :)
VArbūt ieskaties manā mājas lapā un tur radīsi kādu atbildi lai justos labāk.
Lai tev izdodas būt mierīgai, ieraudzīt cik daudz laba ir tavā dzīvē ... un reizēm pieņemt ,ka esi tāda kāda esi.. un izdomāt kāda vēlies būt.
JA kādam uz pasaules tas ir izdevies, tas IZDOSIES arī TEV :)
Sarmīte http://www.manaipersonibai.lv/.

valmora 19.11.11 19:00:13
Sveikas! Problēmu it kā nav,bet labi arī nejūtos! Pirms nedēļas vīrs devās darba komandējumā un mājās būs tikai uz Ziemassvētkiem. Nekad agrāk neesam bijuši šķirti tik ilgu laiku! Visu saprotu - darbs paliek darbs,bet palikt mājās bez viņa man ir panika! Es vienmēr esmu panikas cēlāja, pinkšķētāja un viss izrietošais, bet viņš ir nosvērts, vienmēr zinās, ko un kā darīt! Jādomā, ka esmu pat atkarīga no viņa tieši emocionālajā ziņā! Tagad mazā atkal apslimusi, bail, ka tas viss atkal neievelkas uz mēnesi! Un man atkal ir panika, jo bail, ka bez viņa netikšu galā...Apzinos, ka tas ir bezgala muļķīgi,bet pašlaik tā jūtos....

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv