Saki to šeit!

Kāda ir sieviete - dāma? (8)

astronija 25.10.11 18:24:12
Pašai pie tā vēl daudz jāstrādā . Bet reizēm man liekas:par DĀMU nevar kļūt, par dāmu piedzimst. Varbūt izaug ? Esmu diezgan daudz par to domājusi, vērojot dažas savas paziņas. Divas no tām, pašas spilgtākās, ir jau gados. Gaita - skaista, cienīga. Sarunas - inteliģentas, neuzbāzīgas. Izskats -vienmēr skaista, vienmēr saposusies, skaistos svārkos, kleitās, rišās, bārkstiņās -ar gaumi. Kad viņa nāk, jau no tāluma gribas sekot viņas gaitai un grūti nepievērsties viņai:)
Viesis
victory 24.10.11 13:01:36
Manuprāt dāmas jēdzienu vairāk var izjust ne tik daudz izskaidrot. Manuprāt dāma ir sieviete, kas tiecas būt skaista gan iekšēji, gan ārēji, kas runā pieklājīgi un nemīl uzturēties sabiedrībā, kur netiek ievērota abpusēja cieņa. Piem., es tiecos neuzturēties sabiedrībā, kurā kāds lamājas. Viņa tiecas būt laba māte saviem bērniem un laba sieva savam vīram. Viņas gaita, izturēšanās un runasveids nav uzbāzīgs. Viņa apgērbā galvenokārt novērtē kvalitāti un klasiku, neļaujas pakaļ skriet modei, bet tai pat laika zin kad un kā izskatītie stilīgi vai kad nepieciešams seksīgi Viņa tiecas runāt labu par citiem cilvēkiem. Viņa zina kad ko vilkt, ka sportam piederās sportiskais apģērbs, izejamam vakaram - svētku, darbam - darba apģērbs. Jāciena un jākopj savs apģērbs. Manuprāt, liekas vulgāri uz offisu vilkt lielus izgriezumus un pārāk īsus svārkus. Viņa nemīl konfliktēt publiski. Viņas vienkārši piedzimst par dāmām. Ja viņas pīpē, viņas zin kā turēt cigareti un zin kā turēt vīna glāzi utt. Bet augstāk aprakstītais ir tikai mana meklētā dāma manī :)

krx 24.10.11 12:57:27
Manuprāt, par dāmu sieviete kļūst kaut kādā zināmā vecumā (ne ātrāk pa ~40). Līdz tam, Tu vienkārši esi Sieviete ar savu šarmu, sievišķīgumu utt.

kintijasieviesuklubslv 24.10.11 10:07:44
man jau šķiet sieviete par dāmu kļūst tad, kad iemācās cienīt savas vēlmes un vajadzības. un tieši savas, nevis to, ko no viņas sagaida :)
Viesis
sarmitemite 22.10.11 18:07:00
Sveikas! :)
Man vairāk ienāca prātā doma, ne tik daudz par ārējo izskatu, bet gan iekšējo pasauli.Vārds - dāma, man mazliet asociējas ar atturīgu , sevi adekvāti vērtējošu sievieti. Sievieti, kurai ir savs viedoklis.
Mani kaut kā pēdējā laikā uzrunā vārds - sieviete! Sevi izzinu caur sajūtām ,meditācijām. Bet doma laba, pameditēšu uz šo domu .

Viesis
22.10.11 14:15:34
bet, lai nerastos paarpratumu, tad visas nu nav daamas... , bet shim vaardam iipashnieces ir pamanaamas... un pirmais, kas tiek pamaniits ir vizuaalais izskats.. tas buus gaumiigs, bet ne moderns gjeerbshanaas stils, taa buus frizuura, nevis izlaisti mati, tas buus atbilstoshs meikaps un gaita, kustiibas.. kaa tiek tureeta soma, kaa tiek iznjemts no somas kabatslakatinjsh u.t.t
Viesis
22.10.11 14:06:32
Kaada ir atskjiriiba? Ietureet vienmeer toni, staaju, domas, attieciigi kluseet, attieciigi runaat. Vaardu izveele, gjeerbshanaas stils, seedeeshanas maniere, kultuuras maniere pasaakumos, nepaarspiileets smaids liidz ausiim... gana daudz kas buutu veel piebilstams, bet domaaju, ka domu uzkjeeri. :)

pandinja 22.10.11 13:35:54
Sveikas, dāmas! :)
Lai gan esmu viena no SK "kluso novērotāju" kluba, šoreiz saņēmos ne tikai pievienot savu komentāru, bet pat uzsākt jaunu diskusiju! :)
Dažādu apsvērumu dēļ, man šī diena iesākas ar pārdomām par to, kāda ir atšķirība starp vienkārši sievieti un sievieti-dāmu?!
Kā Jūs, mīļās, domājat - kas ir tas īpašību, pazīmju, lietu kopums, kas sievieti padara par dāmu? Vai Jūs jūtaties, kā dāmas? :)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv