Saki to šeit!

puķe maranta (11)

sammerseta 24.09.11 14:27:16
Varbūt Tava puķe jau gatavojas uz ziemas miegu?
Manējā regulāri katru gadu nokalst pilnībā (pa ziemu, kalšana sākas parasti gan novembrī, citreiz decembrī) un tad pavasara pusē ar milzīgu spēku pa jaunam dzen jaunas lapas un katru gadu to dara arvien brašāk!

lasma 24.09.11 13:22:46
ja puķes mazu katinu ieliek udeni-vins izdzen saknītes?man mama ta daudzām puķēm tā dara un tad stāda!

rozhuks 24.09.11 13:02:10
Ziediem un puķēm, zaļaugiem nepatīk krasas pārmaiaņas!!!
Atceries tev gada sākumā jau ieteicu šo puķi turēt uz palodzes - gaišā vietā?!!!!
Tu noliki, bet tad atkal uz skapja augšas.Nepatīk ziediem kad viņus no vienas uz otru pusi pārliek!!!
Gaidi, BET NEPĀRLEJ VIŅU!!!!!
Varbūt (!!!!) diemžēl arī viņa vairs neatdzīvosies.....

lasma 24.09.11 10:00:04
to itka zinu ,bet vina ar katru dienu dzeltenaka paliek!tas mazliet biede.man ir viena knapa lapina uz maza katina un tas viss!

rozhuks 23.09.11 18:54:19
Viss nenotiek acu mirklī, pacietību, pacietību!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

lasma 23.09.11 17:29:41
esmu uzlikusi uz loga bet izmainas nemanu!

rozhuks 22.09.11 19:07:02
:)

nosiguldas 20.09.11 09:58:40
MARANTAI PATĪK GAISMA, SKAPIS NEBŪS ĪSTĀ VIETA KUR TO AUDZĒT. Man maranta aug uz ziemeļu puses loga. patīk mitrums, visu pārējo dari pareizi

sammerseta 20.09.11 00:28:05
Šeit jau bija viena diskusija par šo puķi - http://www.sieviesuklubs.lv/maja/majas-diskusijas/kas-si-ir-par-puki-lasma/ Komentāros šķiet daudz kas ir jau pateikts! :)
Liec puķi gaišā vietā pie loga, uz plaukta vai galda, bet nevis sausā gaisā uz skapjaugšas.
Biežāk apsmidzini lapas ar ūdeni, nekā laisti visu puķi, kaut arī tā ir "džungļu puķe" to viegli var pārliet.

rozhuks 19.09.11 21:55:19
aistīšana, gaisa mitrums, temperatūra: daļēji noēnota, silta vieta, mitrs gaiss, ko var nodrošināt ar rasināšanu un ūdens rezervuāriem. Laista ar mīkstu, istabas temperatūras ūdeni. Augsne jāuztur mitra, bet augu nedrīkst pārlaistīt.

Mēslošana. Mēslot labāk retāk nekā par biežu ar vieglas koncentrācijas komplekso istaba augu mēslojumu.

lasma 19.09.11 20:24:13
vai kādai ir šī puķe?man n;ikst ārā ir 3mazas lapinas katra uz sava kāta, regulāri laistu, turu uz skapja augšā, bet skatos ka lapiņas dzeltē un sāk vīst, nav pat plankuminu!
negribas zaudēt šo puķi!

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv