Saki to šeit!

Nāve draugs vai ienaidnieks?! (8)

lora 09.11.11 18:36:24
Dzīvo dzīvi un baudi to-Nāve ir jārespektē,nespēlējies par to pat runājot vien!

svente 17.09.11 15:17:11
Protams, Pureniite. Viss ir atkarīgs no tā kā tu uz tām lietām raugies. Bet tad kad gadi var teikt iet uz otru pusi, tad arvien biežāk par to iedmājas. Ne jau no nāves kā tādas bail. Bet no tā, ka neredzēšu savus bērnus, savus mīļos. Nevarēšu būt viņiem blakus. Redzēt viņus, just. Un vēl kas. Gados jauni cilvēki uz šo jautājumu skatās savādāk, nekā tie kas tuvojas pusmūžam. Kam man bija 20-30 es arī optimistiski uz to visu raudzījos. Tagad tas viss ir savādāk.

valmora 17.09.11 14:33:41
Visā visumā nāve ir sava veida atpestīšana no Zemes sāpēm, pārdzīvojumiem! Runa jau ir par mums, palicējiem, kuri nespēj ar to samierināties, īpaši, ja "aiziet" jauns cilvēks, kuram visa dzīve vēl būtu priekšā! Piekrītu, ka nāve ir labākis variants, ja cilvēkam nākas mocīties un būsim tieši - mocīt arī tuviniekus! Sāpīgākais ir jautājums, kā ar to samierināties palicējiem? ( man 22)

pureniite 17.09.11 13:31:39
asims viss ir atkarīgs no tā kā tu uz lietām raugies tai skaitā arī nāve....

burtinsh protams ka esmu zaudējusi tuvus cilvēkus, tomēr citreiz tas ir labākais kas ar viņiem varēja notikt nekā mocīties ciešanās sāpēs vairākus gadus :( Paldies, par ieteikumu, tomēr es palikšu pie šīs tēmas.

lotte pievienojos tev man ir līdzīgs uzskats :)

lotte 16.09.11 20:58:29
No savas nāves nebaidos. Domāju, ka cilvēka dvēsele neizgaist reizē ar nāvi, bet pāriet citā eksistences formā. Tā ka nāve būs vēl viens lielisks piedzīvojums, kā teicis Pīters Pens :) Cita lieta ir negaidīti zaudēt kādu gados vēl jaunu tuvinieku. Lūk, tas jau ir traki... (man 33 gadi)
Viesis
burtinsh 16.09.11 18:56:22
Neaprakstāmi grūti pārdzīvot sava tuvinieka, mīļotā vīrieša nāvi :( Tu pati vispār zini kā tas ir?..aizdomājies un padomā...Iesaku nomainīt Tev darba tēmu...

svente 16.09.11 08:26:51
Drūms jautājums, drūmā laikā. Nedomāju, ka būs daudzi, kas dotajā brīdī gribēs apspriest šo jautājumu. Jau tas, ka par šo jautājumu jādomā, it kā pārvelk visam pāri svītru. Negribu. (50)

pureniite 15.09.11 15:43:47
Starp visiem noslēpumiem, ar kuriem cilvēks saskaras kopš laika sākuma, nāves jautājums viņu nodarbina un satriec vairāk par citiem. Nāve ir iznākums, no kura neviens nespēj izvairīties. Tā nu sieviešu kluba apmeklētājus aicinu izteikt savas domas par Nāvi, interesantākos komentārus atļaušos izmantot savā darbā, ja neiebilstat. Tātad: Vai baidāties no nāves? Kas ir nāve? ko par to domājat? Būšu ļoti pateicīga ja iekavās norādīsiet savu vecumu pēc komentāra. :) Tad lai sarunas raisās! ;)

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv