Saki to šeit!

Perlosana (19)

svente 25.05.12 11:50:36
Kamēr nebija otra darba vieta es arī tāpat skatoties TV vai klausoties radio. Bet tagad esmu mājās ap 9-iem vakarā un brīvdienas paiet "fazendā" Lielvārdē. Ir šis tas iesākts un nepabeigts, ir arī pabeigtas lietiņas. Kad kādu vakaru tikšu pie datora (pēc darba negribas tam tuvoties), tad ielikšu kādas bildes. Gribu vēlreiz pateikt, ka man ĻOTI PATIKA OGALALA. Es līdz viņai neesmu tikusi. Man liekas sarežģīti. Kaut gan zinu, ka tikai jāiesāk.

shinkabeads 25.05.12 09:59:44
svente, paldies!
Jā, laiku daudz paņem, es parasti vakaros, skatoties kaut ko pa TV papiņķerējos. Tagad arī mazliet vairāk laika, jo esmu pasniedzēja valodu kursos, mācību sezona iet uz beigām un ja ir vēlme, tad padarbojos. Vienmēr taisu tikai tad kad griba sun tas, kas pašai patīk, ja nepatīk, piemēram izvēlētais krāsu salikums, kas sākumā likās, kapēc ne, tad gadās,ka nemaz nepabeidzu rotiņu, atlieku kastīte atsevišķā ar domu,ka kādreiz atgriezīšos, citas pabeidzu, citas vēl gaida.

svente 25.05.12 09:44:47
Shinkabeads! Tev ir izdevušās ļoti skaistas rotiņas. Malacis. Es arī ar to nodarbojos, bet man nav tā laika tik daudz. Vienkārši es zinu, cik tas paņem laiku. Bet rotiņas ir ļoti glītas - it sevišķi Ogalala.

shinkabeads 23.05.12 20:01:30
Es arī iesāku pērļoties ar youtube un onlien atrodamām pamācībām, vēlāk arī kādu grāmatu vai žurnālu nopirku. Zinu,ka tādus pamatīgus, ilgus kursus piedāvā Hobby Set uz Dzirnavu ielas, bet tā kā jau daudz ko esmu apguvusi pašmācības ceļā, tad nolēmu,neiet.
Kā ir izdevies, iespējams apskatīt šeit - http://shinkabeads.jimdo.com/
Viesis
tanja 07.12.11 18:42:06
Sveika!
Es veidoju pērļu rotas :)
Draugos ir mana galerija - Taņa Rubene vari apskatīt manus darbiņus :) Varu arī pastāstīt kā lieta darās :)

klementine 06.12.11 16:04:10
Ja, kadu tas var interesēt - atlaides rotu materiāliem - http://www.kopaletak.lv/lv/aktivas-akcijas/iegadajies-perluveikals.lv-davanu-karti-par-15-ls-un-perc-rotu-materialus-25-ls-vertiba

avokado 26.08.11 17:35:11
Paldies.

noelle 26.08.11 16:29:08
avokado, ļooooti daudz dažādas lietiņas var iegādāties e-bay.
Es pati esmu sākusi no e-bay sūtīt dekoratīvos papīrus - ideāli.

svente 26.08.11 13:56:02
"Dabars-L", SIA, Veikals - bāze "Pērļotava"
Brīvības 155 k.3-3. korp., Rīga, LV-1012

Tas ir pie Cēsu ielas uz stūra. Tur ir lieli vārti un tālāk caurlaide, bet brīvi var staigāt. Ja pareizi atceros, tad otrais veikaliņš kreisā pusē. Es tur iepērkos visu laiku. Telpa liela, izvēle liela, ir arī gatavā produkcija. Ir gan materiāli, gan rīki.

avokado 26.08.11 12:31:05
Tad nu man ir jautajums. Kur var iegadaties lielaka izvele nepieciesamas lietas. Perles.lv un perluveikals.lv ir maza izvele. Pamacibas skatos youtube.com un perluveikals.lv-noder.
Kur perlotajas perk visas lietinas?

madmozele 24.08.11 21:30:32
www.perluveikals.lv-arī mana pamācība ir,kā veidot kaklarotu.

smukaa 24.08.11 20:47:30
Visu par un ap pērļošanu var atrast youtube;)Pat video ir;)

kintijasieviesuklubslv 24.08.11 20:36:06
meitenes, šoruden noteikti vajadzētu SK uzrīkot šādas radošās meistarklases. ja vēlaties pieteikties par pasniedzējām, rakstiet kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

klementine 24.08.11 20:24:51
bezmaksas pamācības gan auskaru, an kreļļu gatavošanā var apskatīt www.perluveikals.lv sadaļā Pamācības :)
Iesācējiem labu labās!

sammerseta 23.08.11 19:41:42
Var jau arī vienoties par apmācību ar kādu, kurš māk labi pērļot - tad mācīšanās būs personiskāka un domāju, ka arī lētāka kā kursos! :)

noelle 23.08.11 16:55:10
Katrā ziņā, manuprāt tepat SK ir meitenes, kurām ir šādi vaidi vaļasprieki un zināšanas un, kuras būtu ar mieru tajās dalīties ar citām SK meitenēm... :)

noelle 23.08.11 16:54:27
Es visu laiku nevaru saņemties un sakārtot līdz galam ideju par zīda apgleznošanas "meistarklasēm", ko varētu novadīt SK... laikam mana problēma ir tajā, ka pati to esmu apguvusi pašmācības ceļā un īsti nezinu, kā izpaužas mācības šādās lietās. Dikti jādomā, kā lai organizē pašu meistarklasi, jo jādomā jau arī, kā dalībnieces nodrošināt ar materiāliem, kas nebūt nav lēti...

Būs jāmet nedrošība pie malas un tas varētu būt mans izaicinājums šim rudenim/ziemai :)

astronija 23.08.11 16:49:51
Varbūt ,ka šī arī varētu būt viena no idejām par to,kādus kursus un seminārus vēl varētu organizēt SK? :) Pērļošana-skaisti,arī es vēlētos mācīties. Un vēl tik daudz skaistu lietu.
Viesis
mimmsis 23.08.11 16:45:16
Sveiki.

Tatad es veletos iemacities taisit skaistus auskarus un kaklarotas. Esmu meklejusi dazadus kursus, bet nezinu kurus izveleties. Velos apmeklet perlosanas kursus ne dargakus par 150 Ls par 5 menesiem :) Ceru ka veresiet man palidzet...

Sieviešu Klubs, Vīlandes 1-9, Rīga, tālrunis 67350750 | Redakcijas epasts:redakcija@sieviesuklubs.lv | Sadarbība un reklāma: sandija@sieviesuklubs.lv |

2010 © sieviesuklubs.lv